Krzysztof Diablo Włodarczyk został ojcem
ONS

Włodarczyk szczęśliwy jak nigdy wcześniej. Właśnie został ojcem

Krzysztof Diablo Włodarczyk został ojcem
ONS

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bokserów ostatnich lat. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął bardzo wcześnie i już w wieku 19 lat walczył w zawodowych walkach. Przez ostatnie lata udało mu się zdobyć m.in. mistrzostwo świata organizacji WBC. Przez chwilę również jego życie prywatne wzbudzało ogromne zainteresowanie - bokser trafił do szpitala po przedawkowaniu środków antydepresyjnych.

Zobacz: Diablo oburzony zachowaniem 50 Centa: "Zachował się jak burak. To jakaś żenada"

Na szczęście to co najgorsze, Diablo ma już dawno za sobą i teraz może cieszyć się z faktu, że po raz drugi został ojcem. Dziennikarze "Super Expressu" opisują, że spotkali go, kiedy odbierał dziecko z przychodni na warszawskim Wilanowie. Udało się także poprosić go o krótki komentarz - Włodarczyk nie posiadał się z radości, że urodziła mu się córeczka.
 

Jestem szczęśliwy! Mam już 11-letniego synka Czarka, ale pragnąłem mieć też córkę. I doczekałem się. Nie mogę się na nią napatrzeć, jest prześliczna. Cały czas robię jej zdjęcia telefonem. Urodziła się dokładnie 17 lipca i ważyła 3,720 kg. Piękne, zdrowe dziecko. Cały czas się uśmiecha, jest wesoła jak ojciec. Jestem w córeczce zakochany. To taka śmieszka, w ogóle nie płacze. - powiedział.
 

Gratulujemy.

Zobacz: Czesia z Klanu do końca trzymała ciążę w tajemnicy. Pokazała dziecko na okładce 

Gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu:

Więcej na temat Krzysztof Włodarczyk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51