Na łamach autorskiego programu "Dziennikarskie zero" Krzysztof Stanowski ostro podsumował Natalię Janoszek, sugerując, że "polska gwiazda Bollywood" zmyśliła swoją karierę, okłamując przy okazji opinię publiczną. W mediach społecznościowych na celebrytkę spadła mocna krytyka. Po dłuższym milczeniu Polka zabrała głos i przekazała, że zamierza pozwać współwłaściciela Kanału Sportowego. Jest odpowiedź Stanowskiego.

Reklama

Krzysztof Stanowski reaguje na zarzuty Natalii Janoszek

Po wielu dniach milczenia Natalia Janoszek przerwała milczenie i zapowiedziała, że pozwie Krzysztofa Stanowskiego. Na odpowiedź dziennikarza nie trzeba było długo czekać. Prowadzący "Dziennikarskie zero" opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym odniósł się do zarzutów celebrytki.

Nie jest prawdą, co napisała Natalia Janoszek w swoim oświadczeniu, że negatywnie oceniałem jej dokonania zawodowe — zaczął dziennikarz.

Zobacz także: Natalia Janoszek zmyśliła swoją karierę? Krzysztof Stanowski demaskuje jej rzekome dokonania: "Najlepiej poprowadzony kit"

PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

W dalszej części wpisu Krzysztof Stanowski wyjaśnił, że jego zdaniem Natalia Janoszek nie może pochwalić się żadnymi dokonaniami. Na tym zakończył swoje oświadczenie. Wygląda na to, że nie ma zamiaru wycofywać się ze swoich słów.

Ja tylko twierdziłem, że ona nie ma żadnych dokonań. Z wyrazami szacunku, Krzysztof Stanowski — napisał dziennikarz.

Warto przypomnieć, że celebrytka zgadza się na krytykę, jednocześnie zaznacza, że opinia redaktorów nie może "zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby". Najwyraźniej "polska gwiazda Bollywood" poczuła się bardzo dotknięta wypowiedzią członka Kanału Sportowego. Pod wpisem dziennikarz zaczął żartować ze swoim kolegą z branży, Mateuszem Borkiem. Panowie dyskutowali na temat ewentualnej transmisji rozprawy sądowej.

Zobacz także

Będziemy mogli transmitować te rozprawy? — napisał Mateusz Borek.

Będzie przetarg — odparł Krzysztof Stanowski.

Myślicie, że Krzysztof Stanowski i Natalia Janoszek rzeczywiście spotkają się w sądzie?

Reklama

Zobacz także: Plejada gwiazd na koncercie "100 lat Disneya": Górniak, Kozidrak, Cleo i inni

TRICOLORS/East News
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama