Krzysztof Rutkowski o nagraniach z podsłuchu Cichopek i Kurzajewskiego
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News,
Newsy

Krzysztof Rutkowski o szczegółach nagrania Cichopek i Kurzajewskiego: "Może być ich więcej"!

Krzysztof Rutkowski chce działać w sprawie podsłuchu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "Jestem w stanie pomóc zupełnie niekomercyjnie".

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek nie ma łatwo. W sieci aż huczy od plotek o jej romansie z Maciejem Kurzajewskim i chociaż oboje nie komentują tych zarzutów, muszą mierzyć się z dodatkowymi trudnościami. Okazało się, że w samochodzie jednej z gwiazd został zamontowany podsłuch. Maciej Kurzajewski był przerażony faktem, że ktoś mógł posunąć się do czegoś takiego, a czyn został zgłoszony na policję. Teraz okazuje się, że to możliwe, że to nie była jednorazowa akcja, a nagrań może być o wiele więcej. Właśnie do akcji postanowił wkroczyć... Krzysztof Rutkowski. 

Jestem w stanie pomóc Cichopek i Kurzajewskiemu zupełnie niekomercyjnie, bo brzydzę się zachowaniem osób, które dokonują takich czynów - powiedział. 

Będzie szybszy od policji i prokuratury? 

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Krzysztof Rutkowski zadeklarował pomoc Cichopek i Kurzajewskiemu 

Od kilku tygodni Katarzyna Cichopek jest na ustach mediów oraz fanów. Wszystko to za sprawą rozstania z Marcinem Hakielem. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" konsekwentnie nie komentowała więcej tej kwestii. Po czasie pojawiły się również spekulacje ze strony internautów, że miałoby ją coś łączyć z Maciejem Kurzajewskim. Plotki podsycił tylko pierwszy wywiad Marcina Hakiela po rozstaniu, gdzie choreograf wyznał, że "wolność", o którą prosiła jego była partnerka, okazała się "mieć imię". 

Niedługo później do mediów trafiło nagranie prywatnej rozmowy Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek. Maciej Kurzajewski był przerażony, że ktoś mógł posunąć się do czegoś tak perfidnego i przyznał, że sprawa została zgłoszona na policję. Oliwy do ognia dolał fakt, że nagranie Cichopek i Kurzajewskiego miało dotrzeć również do Marcina Hakiela. 

Teraz do sprawy włączył się Krzysztof Rutkowski, który zapewnił prowadzących "Pytanie na Śniadanie", że chętnie im pomoże i zrobi to pro bono. 

Jestem w stanie pomóc Cichopek i Kurzajewskiemu zupełnie niekomercyjnie, bo brzydzę się zachowaniem osób, które dokonują takich czynów, bo uderza to w sferę prywatną. Jest to obrzydliwe, bezwzględne i mające na celu skompromitowanie podsłuchiwanej osoby. Jestem w stanie złapać tę osobę, bowiem nagranie to dotarło do wielu redakcji w Polsce za sprawą e-maila, co zostawiło ślad. Szybko mogę określić, skąd taka wiadomość została wysłana. Jeżeli organy ścigania nie staną na wysokości zadania, ja chętnie pomogę –  zadeklarował w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz także: Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela. "To dla mnie straszne"

Katarzyna Cichopek ma romans z Maćkiem Kurzajewskim?

W rozmowie z "Super Expressem" detektyw wyznał, że słyszał nagrania i ma już pewne podejrzenia. Według Krzysztofa Rutkowskiego podsłuch musiała założyć osoba z najbliższego otoczenia Macieja Kurzajewskiego

Słuchałem tego nagrania, a może być ich więcej. Z mojego doświadczenia i wiedzy wynika, że podsłuch został zamontowany w samochodzie Kurzajewskiego, prawdopodobnie w zagłówku jego siedzenia – ocenia detektyw. – Słychać dobrze Kurzajewskiego, a gorzej Cichopek. Prawdopodobnie rozmawiali na zestawie głośnomówiącym, być może on włączył telefon na głośnik. Moim zdaniem podsłuch założyła osoba, która jest blisko związana z Kurzajewskim. Ewidentnie ktoś chce im zaszkodzić, skompromitować ich – powiedział Krzysztof Rutkowski. 

Zobacz także: Fani stają w obronie Katarzyny Cichopek: "Wina leży zawsze pośrodku..."

Krzysztof Rutkowski
East News/Karolina Misztal/REPORTER

Katarzyna Cichopek nie zdecydowała się skomentować medialnych doniesień, jednak z informacji, które pojawiły się w mediach prowadząca "Pytanie na Śniadanie" udała się już do swoich prawników, którzy zaczęli intensywnie działać, aby udało się jak najszybciej złapać sprawcę. Początkowo aktorka "M jak miłość" i tancerz zapewniali, że nie chcą, aby ich rozstanie stało się medialne ze względu na dzieci. Teraz jednak ich rozwód jest jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. 

Marcin Hakiel gorzko o małżeństwie z Kasią Cichopek
VIPHOTO/East News

Kasia Cichopek w czarnej sukni z mężem na TeleKamerach
AKPA
Newsy
Katarzyna Cichopek z mężem na TeleKamerach 2020! Jako prowadząca wypadła znakomicie
Katarzyna Cichopek była współprowadzącą gali Telekamer 2020. Piękna aktorka zachwyciła wszystkich!

Katarzyna Cichopek podczas gali TeleKamer 2020 zachwyciła nie tylko swoim wyglądem i wspaniałą kreacją, ale także świetnie spisała się w roli prowadzącej. Na uroczystości oczywiście nie mogło zabraknąć jej męża, Marcina Hakiela. Zobaczcie jak wyglądała piękna aktorka podczas ceremonii wręczenia statuetek TeleTygodnia!  Zobacz także:  Najpiękniejsze pary na gali TeleKamer 2020! Tomasz Wolny znów pokazał żonę! Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich na gali Telekamer 2020 Gala Telekamer 2020 zgromadziła całą plejadę gwiazd! Wśród gości pojawiło się wielu znamienitych, polskich artystów i prezenterów między innymi Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Rafał Brzozowski z partnerką czy Tomasz Wolny z żoną. W tym roku ceremonia wręczenia Telekamer odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie, a transmisja z uroczystości po kilku latach przerwy wróciła do telewizji. Prowadzącymi całe wydarzenie zostali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Trzeba przyznać, że ten duet świetnie poradził sobie w tej roli, a w szczególności na wielkie brawa zasługuje piękna aktorka.  Katarzyna Cichopek wspaniale zaprezentowała się jako prowadząca galę Telekamer. Aktorka nie zaliczyła żadnej wpadki i profesjonalnie poprowadziła całą uroczystość. Ponadto gwiazda wyglądała po prostu wytwornie. Jej długa, elegancka, czarna kreacja olśniła wszystkich! Podczas tego wyjątkowego wieczoru nie zabrakło oczywiście życiowego partnera artystki, Marcina Hakiela. Para nie szczędziła sobie czułości.  Telekamery 2020 - dokładne wyniki TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+...

Katarzyna Cichopek w hitowych botkach
Instagram
Newsy
Katarzyna Cichopek-Hakiel poprowadzi "You Can Dance" w TVP?! Kogo jeszcze zobaczymy w show?
Kasia Cichopek w nowej roli - zostanie prowadzącą "You Can Dance"! Poznajcie szczegóły i kogo jeszcze zobaczymy w show.

To już pewne! Po sześciu latach przerwy uwielbiany przez widzów program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” wraca na antenę! Tym razem jednak popisy młodych tancerzy zobaczymy nie w TVN, ale w TVP. Jak udało się dowiedzieć „Party”, do roli prowadzącej jest przymierzana Katarzyna Cichopek-Hakiel . Aktorka jest od lat gwiazdą TVP – gra w serialu "M jak Miłość", a od sierpnia 2020 roku wspólnie z Maciejem Kurzajewskim dołączyła do grona prowadzących "Pytania na śniadanie".   Trzeba przyznać, że Katarzyna świetnie nadaje się do tej roli. Nie dość, że wygrała "Taniec z Gwiazdami", to (poza pracą w telewizji) razem z mężem brała udział w licznych pokazach tanecznych. Co więcej, Cichopek-Hakiel  prowadziła też zajęcia on-line dla początkujących i do dziś wspólnie z mężem i tancerzami z Hakiel Akademia Tańca  nagrywa liczne choreografie na Tik-Toka. Ma też dobry kontakt z publicznością, a kamera ją lubi! Kogo jeszcze TVP zaprosiła do współpracy przy tanecznym show? Kogo zobaczymy w "You Can Dance" w TVP? Jak donosi "Party", przewodniczącym jury – podobnie jak w dziewięciu edycjach "You Can Dance" emitowanych w TVN - zostanie Agustin Egurrola , który teraz surowo ocenia uczestników „Dance Dance Dance”. Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja podobno bierze pod uwagę m.in. Annę Muchę i Marcina Hakiela . Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska . Kogo ostatecznie zobaczymy w show? To okaże się niebawem. Kiedy widzowie zobaczą pierwszy odcinek  „YCD” w nowej, odświeżonej formule? Program trafi na antenę TVP już we wrześniu. Castingi dla tancerzy rozpoczną się w kwietniu, a zdjęcia do "YCD" będą kręcone w wakacje. Czekacie na efekty?...

Maja Plich w jasnej sukni i Krzysztof Rutkowski w garniturze
East News
Newsy
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski już po ślubie. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy taniec młodej pary!
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski już po ślubie. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy taniec młodej pary!

Kolejny ślub w polskim show-biznesie już za nami! Ostatnio "tak" powiedzieli sobie m.in. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oraz Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk. W minioną sobotę (17 sierpnia) miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie również Maja Plich i Krzysztof Rutkowski! Ślub pary odbył się w podwarszawskim Rozalinie - w pałacyku, w którym nagrywany jest program "Projekt Lady". Jak prezentowała się młoda para? Spójrzcie na ich pierwszy taniec! W sieci pojawiło się nagranie z uroczystości. Pierwszy taniec Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego Maja Plich jeszcze przed uroczystością w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że przygotowała aż cztery suknie na ślub z Krzysztofem Rutkowskim. Na ceremonii pokazała się w dość prostej i klasycznej kreacji z efektownym trenem. Na przyjęciu panna młoda przebrała się w kolejną suknię, w której zatańczyła pierwszy taniec ze swoim mężem.  Według medialnych doniesień na ślubie Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego pojawiło się 200 osób. Sam detektyw w jednym z wywiadów przyznał, że ceremonia i wesele w sumie będzie ich kosztować ok. 1  mln złotych. Tyle będzie kosztował ślub i wesele. Oczywiście będzie to iście królewska sceneria i bardzo fajne miejsce -  Krzysztof Rutkowski przyznał w rozmowie z "Faktem".  Zobaczcie więc, jak prezentowali się Maja Plich i Krzysztof Rutkowski! Nagranie z wesela zostało opublikowane na kanale Patriot24.TV na YouTube.com. Krzysztofowi Rutkowskiemu i Mai Plich gratulujemy!  Pierwszy taniec Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego. Para wzięła ślub 17 sierpnia  

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik