Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Krzysztof Jonkisz skradł serce Anny Muchy "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!" Jakie ma plany na przyszłość?
Instagram/Krzysiek Jonkisz
Newsy

Krzysztof Jonkisz z "Dance Dance Dance" skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!"

Krzysztof Jonkisz skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!"

"Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie w największej telewizji w tym kraju. (...) Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji". Po takich słowach z ust samej Anny Muchy pewnie niejednej osobie woda sodowa uderzyłaby do głowy. Ale nie Krzysztofowi Jonkiszowi (20), uczestnikowi show „Dance Dance Dance”, o którym mówiła jurorka. Gdy rozmawiam z nim parę dni później, słyszę w jego głosie niepewność i pokorę. Do tej pory głośno było o jego starszym bracie, Rafale Jonkiszu (22), którego kariera w show-biznesie zaczęła się pięć lat temu od wywalczenia tytułu Mistera Polski. Teraz bracia swoimi tanecznymi popisami podbijają serca widzów i jurorów w „Dance Dance Dance”, ale to na Krzysztofie w ostatnim czasie media skupiły uwagę.

Zobacz także: "Dance Dance Dance" Głosuj na ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"

PRZYSPIESZONA LEKCJA DOJRZEWANIA

Nie mieli dzieciństwa usłanego różami. Kiedy Rafał miał 13 lat, a Krzysztof 11, umarł ich tata. Starszy z braci przeszedł przyspieszoną lekcję dojrzewania.

Starałem się być oparciem dla mamy (...), ale niewiele wtedy mogłem, bo byłem mały. Część obowiązków po tacie spadła na mnie - mówił Rafał w rozmowie z Party. pl.

Choć wtedy nie zdawał sobie z tego sprawy, próbował zastąpić bratu i dwóm siostrom tatę. Jak sam przyznaje, to „ojcowanie” zostało mu do dziś.

Często przypominam Krzyśkowi, żeby zapiął kurtkę, bo się przeziębi, żeby wcześniej wyszedł, bo się spóźni. Do niedawna denerwowałem się, gdy nie słuchał moich wskazówek. Ale dojrzeliśmy i Krzysiek zrozumiał, że chcę dla niego jak najlepiej – opowiada Rafał.

To właśnie do swojego młodszego brata zadzwonił z propozycją udziału w programie.

Krzysiek jest młody, chciałem, żeby się rozwinął, pokazał światu, na co go stać. Wcale się nie dziwię, że uwaga skupia się na nim. Zasługuje na to! Jako rodzeństwo też dużo wynieśliśmy z programu. Zyskałem na nowo brata – dodaje Rafał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Jonkers (@krzysiek_jonkisz)

Zobacz także: Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”

MOMENT ZAŁAMANIA

Jeśli twój występ ma obejrzeć przed telewizorami prawie 2 mln widzów, łatwo o presję. Przekonał się o tym Krzysztof. W czwartym odcinku „Dance Dance Dance”, podczas wykonywania solówki do „Gettin’ Jiggy Wit It” Willa Smitha, Jonkisz niespodziewanie przerwał występ i zszedł ze sceny. Polały się łzy. Osobą, która za kulisami przez prawie pół godziny motywowała go do powrotu na scenę, był właśnie Rafał. Co takiego powiedział?

Powtarzał mi: „Dasz radę, masz to w nogach. Za chwilę wrócimy do domu i jak co tydzień będziemy wspominać, co się działo. Uwierz mi, będziesz z siebie dumny – zdradza Krzysztof, który powtórzył układ i w pięknym stylu wytańczył sobie 21 punktów.

Wtedy usłyszał od Anny Muchy, że jest wymarzonym bohaterem telewizji.

ZGRANY DUET

Bracia mają do siebie bezgraniczne za- ufanie. Od roku mieszkają razem w Warszawie. Rafał przeprowadził się do stolicy niedługo po swoich 18. urodzinach – aby odciążyć finansowo mamę i zacząć żyć na własny rachunek. Krzysiek również szybko się usamodzielnił, znalazł pracę w parku trampolin w Warszawie, a zimą tego roku wyjechał do Holandii do pracy w sortowni ryb. Bracia skończyli liceum sportowe w Rzeszowie, gdzie zgłębiali tajniki akrobatyki sportowej. Ten sport nauczył ich dyscypliny. Są zorganizowani, pracowici i samodzielni. W domu sami gotują, piorą, dbają o porządek.

– W czasie kwarantanny wysprzątaliśmy mieszkanie, roznosi nas energia. Niestety jedynym sportem ekstremalnym, na który sobie teraz pozwalamy, jest wyjście na zakupy – śmieje się Rafał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Jonkers (@krzysiek_jonkisz)

Zobacz także: Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu!

NIE DLA NICH GWIAZDORZENIE

Pracowitość i dyscyplina to niejedyne mocne strony braci.

Krzysiek i Rafał to najbardziej lubiana na planie para. Są otwarci i mają w sobie bardzo dużo pokory – zdradza „Fleszowi” osoba z produkcji „Dance Dance Dance”.

Krzysztof znajduje się na progu kariery, zasmakował popularności, stał się ulubieńcem widzów. Tym bardziej zaskakuje odpowiedź na pytanie, czy po zakończeniu programu wróci do sortowni ryb w Holandii.

Zdążyłem się tam zaaklimatyzować. To była fizyczna, ale przyjemna, dobrze opłacana praca, w świetnych warunkach, z fajnymi ludźmi. Może zabrzmi to dziwnie, ale zostawiałem ją z dużym żalem. Czy do niej wrócę? Dlaczego by nie? – mówi Jonkisz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Jonkers (@krzysiek_jonkisz)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tatiana Okupnik
Newsy
Tatiana Okupnik o depresji po porodzie: "Nie chciało mi się wstawać z łóżka, myć. Ryczałam, byłam załamana"

Nigdy nie opowiadała wiele o swoim życiu prywatnym, tak naprawdę – prawie wcale. Tatiana Okupnik (41) nie chciała nawet za bardzo mówić o swoim ślubie z Michałem Micielskim, menedżerem Marcina Gortata. To właśnie koszykarz wrzucił na Twittera kilka zdjęć ze ślubu swoich przyjaciół i dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w 2013 roku Tatiana i Michał się pobrali. Niespodziewanie pod koniec kwietnia wokalistka zamieściła na Instagramie filmik inny niż zazwyczaj – opowiadała w nim o sobie. Następnego dnia kolejny. Codziennie nowe nagrania – niezwykle osobiste, w których Okupnik mówiła o swoim życiu, o emocjach, o tym, dlaczego na pięć lat zniknęła z show-biznesu. O tym, jak trudny czas przeżywała, gdy po ślubie przeprowadziła się z mężem do Stanów Zjednoczonych.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) Cze 30, 2018 o 11:54 PDT OPOWIEŚĆ TATIANY Do tej pory w stu procentach poświęcała się dzieciom. Do tego stopnia, że dopiero rok temu, dzięki bliskim sobie kobietom, teściowej i mamie, na kilka dni zostawiła „paszczaki” – jak pieszczotliwie nazywa dzieci – by zająć się sobą. Odwiedzała galerie, spotykała się z muzykami, zaczęła biegać. Teraz, kiedy jej córka Matylda skończyła cztery lata, a synek Tymon dwa, poczuła, że musi coś zrobić, żeby ruszyć do przodu. I gdy ogląda się nagrane przez Tatianę filmiki, widać, że ma za sobą naprawdę ciężkie chwile i wciąż przepracowuje trudne emocje.        ...

Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Instagram/Justyna Nagłowska
Newsy
Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają synka! Ale ich droga do rodzinnego szczęścia była wyjątkowo kręta... Miało być całkiem inaczej. Ale Justyna Nagłowska (39) i Borys Szyc (41) kilka tygodni przed wyznaczoną datą porodu dowie - dzieli się, że nie będą rodzić razem. Państwowe szpitale z powodu epidemii koronawirusa zakazały ojcom wstępu na porodówki. Przyszła mama nie ukrywała, że jest tą sytuacją mocno zestresowa- na, rozżalona prosiła nawet swoje fanki na Instagramie o wsparcie. Na szczęście wszystko poszło dobrze i pierwszego dnia wiosny urodził się długo wyczekiwany chłopiec. Tydzień później rodzice zaprezentowali go światu na wspólnym zdjęciu. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - napisał zachwycony Borys. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam - chwalił swoją żonę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) Kwi 13, 2020 o 6:34 PDT Kilka dni później w mediach społecznościowych odezwała się Justyna: Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. (...) Henio u nas wszystko zweryfikował. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro. Teraz Borys i Justyna razem z synem i dziećmi z poprzednich związków tworzą patchworkową sześcioosobową rodzinę. Aktor ma jeszcze 15-letnią...

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram
Newsy
Tak wyglądał finał "Dance Dance Dance". Anna Mucha zaszalała z kreacją! 

Wielki finał drugiej edycji "Dance Dance Dance" już za nami! Co działo się w ostatnim odcinku tanecznego show Telewizyjnej Dwójki? W minioną sobotę widzowie mogli zobaczyć fragmenty wcześniejszych występów finalistów i to właśnie na ich podstawie wskazali zwycięski duet- najwięcej głosów otrzymali Pamela i Mateusz z Fit Lovers! Spójrzcie na zdjęcia z wielkiego finału programu! Jak prezentowały się wszystkie gwiazdy? Anna Mucha zaszalała z kreacją! Anna Mucha skradła show w finale "Dance Dance Dance"? W związku z pandemią koronawirusa finałowy odcinek "Dance Dance Dance" został nagrany w studiu "Pytania na Śniadanie". Niestety, ze względów bezpieczeństwa finaliści nie mogli zatańczyć w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance". W programie zabrakło publiczności, a nawet Anny Muchy i Roberta Kupisza- prowadzący łączyli się z jurorami online. A jak prezentowały się wszystkie gwiazdy? Show zdecydowanie skradła Anna Mucha! Jurorka w poprzednich odcinkach pokazywała się w odważnych stylizacjach, jednak to co pokazała w finale przebiło wszystko! Anna Mucha wybrała efektowny strój, w którym mogłaby zatańczyć podczas karnawału w Rio!  - Stylizacja sztos! 🔥💪🏻😸-napisał Rafał Jonkisz. - SKROMNIE ,ALE GUSTOWNIE!!!- napisał Robert Kupisz.  - Ale kreacja! Mega!😍❤️🤗 - Kreacja godna finału - Stylizacja petarda 🔥🔥😍😍👍🏻👍🏻- komentowali internauci.  Zobaczcie zdjęcia gwiazd z finału drugiej edycji "Dance Dance Dance"! Kto zachwycił swoją stylizacją? Anna Mucha przyćmiła wszystkich? Zobacz także:   Krzysztof Jonkisz z "Dance Dance Dance" skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!" Pamela i Mateusz z Fit Lovers...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner