Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy

Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu!

Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co jeszcze się wydarzyło w drugim odcinku programu.

Za nami drugi odcinek "Dance Dance Dance", w którym oczywiście nie zabrakło emocji, wzruszeń i przede wszystkim ostrych ocen najsurowszej jurorki show - Anny Muchy! Gwiazda w dalszym ciągu jest bardzo wymagająca i nie odpuszcza uczestnikom szczerych do bólu opinii. W dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy też pierwszą parę! Zobaczcie co wydarzyło się w tanecznym show "Dance Dance Dance". 

Zobacz także: Widzowie "Dance dance dance" ostro oceniają Annę Muchę!  "Psujesz atmosferę tego show"! 

Adam Zdrójkowski zdradził, komu będzie kibicował w nowej edycji „Dance dance dance". Duże zaskoczenie!

Drugi odcinek "Dance Dance Dance" - pierwsza para odpadła z show!

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się zwycięzcy poprzedniego odcinka - Rafał Mroczek oraz Przemysław Cyryański. Tym razem ich taniec do piosenki "Scream" Michaela Jacksona i Janet Jackson nie przypadł do gustu jurorom! Najsurowiej chłopaków oceniła... Anna Mucha

"Król Was zdominował i zżarł" - powiedziała jurorka. 

Niestety pozostali jurorzy również mieli zastrzeżenia do występu aktorów i ostatecznie Rafał i Przemek otrzymali 17 punktów. 

Następnie na scenie pojawili się Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy zatańczyli do utworu "Somebody That I Used to Know". Ich występ zachwycił wszystkich i para otrzymała wysokie noty od całej trójki jurorów. Ostatecznie duet dostał 23 punkty. 

Jako kolejni w duecie zaprezentowali się bracia Jonkisz. Ich układ choreograficzny do utworu "You Should Be Dancing (Bee Gees)" przypadł do gustu jurorów, którzy obdarowali chłopaków wysokimi notami! W sumie Rafał i Krzysiek otrzymali 21,5 pkt.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz swoim tańcem do utworu "Slave To The Music" zachwycili publiczność, która obdarowała parę gromkimi brawami! Nie inaczej było z jurorami, którzy przyznali parze naprawdę wysokie oceny. Pamela i Mateusz otrzymali za swój taniec 22,5 pkt. To był naprawdę dopracowany i piękny występ!

Niestety zdecydowanie gorzej od poprzedniej pary poradzili sobie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Według Anny Muchy ich taniec był "letni i zachowawczy". Również pozostali jurorzy zgodnie stwierdzili, że tę parę stać na wiele więcej. Ostatecznie ten duet otrzymał 17,5 pkt.

Niewątpliwie wszyscy z niecierpliwością czekali na występ Katarzyny Stankiewicz i jej siostry Anny! W ubiegłym tygodniu pomiędzy wokalistką a jurorką show, Anną Muchą, nawiązała się ostra wymiana zdań. Chociaż tym razem aktorka pochwaliła uczestniczki, że wypadły zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem, to jednak jurorka zdecydowała się na kolejny uszczypliwy komentarz w stronę Kasi! 

Przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu. I tak sobie trochę pomyślałam, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, czy psychiczne, czy jakiekolwiek i pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam - skomentowała Anna Mucha po czym zaczęła śpiewać utwór Ona tańczy dla mnie.

Pozwólcie, że ja tego nie ocenię - odpowiedziała Kasia Stankiewicz. 

Kaśka dajesz! Bo będę dalej... - dopowiedziała Anna Mucha. 

Nie ma mowy! - podsumowała wokalistka.

Ostatecznie Kasia i Ania Stankiewicz otrzymały od jurorów 20 punktów. 

Następnie uczestnicy zaprezentowali się w solówkach. W tym tygodniu solo wystąpili Mateusz Łapka, Ania Stankiewicz, Pamela Stefanowicz, Krzysztof Jonkisz, Małgorzata Tomaszewska oraz Przemysław Cypryański. 

Po zsumowaniu wszystkich ocen jurorów okazało się, że na ostatnim miejscu uplasowały się Kasia i Ania Stankiewicz i to one opuściły program jako pierwsze. Wokalistka i jej siostra przekazały 10 tysięcy złotych na cel charytatywny. 

Zgadzacie się z werdyktem jury? 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance" świetnie poradzili sobie Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz! 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

Bracia Jonkisz zdecydowanie rozkręcili się w tanecznym show! 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

Solówka Mateusza Łapki oczarowała jurorów! Anna Mucha i Ida Nowakowska przyznały aktorowi po 9 punktów! 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP

 

Ida Nowakowska i Anna Mucha w "Dance, Dance, Dance"
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
"Dance Dance Dance" Kto odpadł w 2. odcinku? "To było złe, do kitu!" Ida Nowakowska nie wytrzymała!
Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Kto musiał pożegnać się z programem?

Trwa kolejny odcinek "Dance Dance Dance", w którym zostało pięć par: Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem, Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Przemek Cypryanski i Rafał Mroczek oraz Fot Lovers. Po pierwszych tańcach najgorzej wypadli  Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy zdobyli zaledwie 13,5 punktu.  Po duetach przyszedł czas na solówki. Zatańczyli: Rafał Mroczek, Rafał Jonkisz, Mateusz z Fit Lovers, Ania Karczmarczyk i Aleksander Sikora. Ostatecznie z programem musieli pożegnać się... Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance Dance Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Punktacja w "Dance Dance Dance" Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka zatańczyli do piosenki Shakiry "Hips Don't Lie". To było trochę za leniwe - powiedziała Anna Mucha. Za swój występ otrzymali w sumie 18 punktów. Zobacz także:  Mateusz Łapka to odkrycie "Dance Dance Dance"! Kim jest partner Ani Karczmarczyk w programie? Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem zmierzyli się z hip-hopowym tańcem do utworu "Talk Dirty" Jasona Derulo. Za występ dostali 21 punktów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp) Mar 11, 2020 o 10:11 PDT Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par. Zatańczyli do...

Anna Mucha
Mat. prasowe
Newsy
Dance Dance Dance: Występy solowe zadecydowały! Kogo zobaczymy w finale?
Dance Dance Dance: Występy solowe zadecydowały! Kogo zobaczymy w finale?

Za nami kolejny odcinek show  "Dance Dance Dance"  w TVP 2. Kto okazał się najlepszy, a kto otrzymał najmniej punktów? Kogo zobaczymy za tydzień, 25 kwietnia w wielkim finale? O tym zadecydowały występy solowe! Zobaczcie relację z odcinka! Oto jak poradzili sobie Rafał Jonkisz, Anna Karczmarczyk, Mateusz z Fit Lovers i Rafał Mroczek.  Zobacz także:  Krzysztof Jonkisz z "Dance Dance Dance" skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!" Dance Dance Dance: Kto dostał się do wielkiego finału?  W dzisiejszym odcinku zobaczyliśmy solówki, które zdecydowały o tym, kto dostanie się do wielkiego finału, który odbędzie się już za tydzień. Rafał Jonkisz zatańczył do utworu "Good Vibrations":  Jest coś takie, słynny efekt motyla, ja miałam takie wrażenie, że jest też efekt Rafała. Jak Rafał zrobi piruety i ściągnie koszulkę, to mam wrażenie, że mnie zaraz jakieś tsunami ściągnie.  - powiedziała Anna  - Każda z nas, idę o zakład, czuła się tak, jakbyś tańczył dla nas - zachwyciła się Anna Mucha. - Dla mnie. Przysięgam, widziałam jak patrzył się mi w oczy - skwitowała Ida - Widziałam buziaczki. Buziaczki były dla mnie - przekomarzały się  Dawaj te kudły, dawaj… - śmiała się Anna Mucha Rafał zdecydowanie rozpalił zmysły żeńskiej części jurorów!  Chcę mu dać coś między 6 a 9 - mówiła Anna  Oceny jurorów więc były gorące:  Ania - 8,5 Ida - 9  Robert - 9 Łącznie 26,5 pkt Jako druga solówkę pokazała Anna Karczmarczyk. Wybrano jej bardzo trudną i wymagającą choreografię. Zatańczyła do "Applause" Lady Gagi! Było mocno i teatralnie.  Kobieto dynamicie! Jesteś...

Gwiazdy dance dance dance 2
Newsy
Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska
Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska

Druga edycja " Dance dance dance " w TVP rusza już wiosną. Wiadomo, że w roli prowadzącego zobaczymy Tomasza Kammela, który razem z Basią Kurdej-Szatan prowadził pierwszą edycję tanecznego show. Teraz prezenter będzie gospodarzem programu sam. A kogo zobaczymy w "Dance dance dance" 2? Mamy pełną listę gwiazd drugiej edycji. Jakie gwiazdy wystąpią w "Dance dance dance" 2? Pod koniec lutego rusza 2. edycja  "Dance dance dance". Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, a w pierwszym sezonie nie zabrakło kontrowersyjnych sytuacji: spory, niebezpieczne upadki podczas występów , łzy na treningach i gorzkie słowa po odpadnięciu. To wszystko sprawia, że 2. edycja ma szansę stać się hitem wiosennej ramówki. A oto pełna lista gwiazd, które wystąpią w Dance dance dance 2: 1. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 2. Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek 3. Duet Fit lovers  czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz 4. Kasia Stankiewicz z siostrą Anną 5. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka 6. Rafał Jonkisz i Krzysztof Jonkisz Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z Fit lovers Rafał Mroczek Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner