Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dance Dance Dance - plebiscyt na ulubioną parę show
Newsy

"Dance Dance Dance" Głosuj na ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Dance Dance Dance" Głosuj na ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Dance Dance Dance" to prawdziwy hit TVP2. Druga edycja tanecznego show cieszy się bardzo dużą popularnością. Już po pierwszych odcinkach jurorzy mają na oku kilku faworytów - są to aktorzy znający się z planu "M jak miłość" Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, oraz Anna Karczmarczyk i jej taneczny partner Mateusz Łapka. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku z show pożegnała się Kasia Stankiewicz z siostrą, co oznacza że w "Dance Dance Dance" zostało już tylko pięć par. Kto z nich ma waszym zdaniem największą szansę na wygraną?

Zobacz także: Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Oto pięć par w "Dance Dance Dance", które walczą o zwycięstwo:

1. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka

2. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

3. Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem

4. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański

5. Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Kto waszym zdaniem, powinien wygrać "Dance Dance Dance"? Głosujcie w naszym plebiscycie!

Zobacz także: Anna Mucha do Kasi Sienkiewicz: Czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu? Konflikt w "Dance dance dance"!?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Mroczek krytykuje jury "Dance, Dance, Dance"
TV-Show
Marcin Mroczek krytykuje jury "Dance, Dance, Dance"! "Nie spisuje się najlepiej"! 
Marcin Mroczek broni brata w "Dance, Dance, Dance" i krytykuje jury programu, w tym Annę Muchę!

Za nami drugi odcinek show "Dance, Dance, Dance", który przyniósł nam masę emocji. Z programu odpadły Ania i Kasia Stankiewicz, które zebrały najsłabsze noty od jurorów. Również taniec Rafała Mroczka i Przemka Cypryańskiego został dość nisko oceniony przez sędziów, co nie uszło uwadze Marcinowi Mroczkowi. Brat Rafała na swoim InstaStories mocno skrytykował Annę Muchę, Idę Nowakowską i Roberta Kupisza!  Marcin Mroczek staje w obronie brata w "Dance, Dance, Dance" i krytukuje Annę Muchę! W pierwszym odcinku Mroczek i Cypryański zebrali najwyższe noty od jury, a w drugim - o wiele słabsze. Anna Mucha po ich występie powiedziała, że obniżyli swoją poprzeczkę. Marcin Mroczek, brata Rafała, oglądał ich popisy w domu i nagrywał swoje reakcje na InstaStories. Nie zgadza się z opinią Anny, do której zaapelował: Aniu, ale to oni sobie wyznaczyli i sobie podnieśli poprzeczkę. Oceniaj ich do uczestników, a nie do poprzeczki, która jest stawiana samemu sobie - powiedział. Ale to nie wszystko! Kiedy okazało się, że decyzją jury program muszą opuścić siostry Stankiewicz, jedna z nich, Kasia, wyraźnie się ucieszyła, co oczywiście mocno skrytykowała Anna Mucha. Jednak Marcin stanął w obronie dziewczyn, twierdząc, że jury nie spełnia swojego zadania: Miny całej trójki mówią same za siebie. Bo nie chyba taka jest ich rola. No jury nie spisuje się nie najlepiej niestety - powiedział Marcin Mroczek na InstaStories. Czy ma rację? Jego reakcja jest naprawdę emocjonalna!  Anna Mucha i bracia Mroczkowie znają się od lat - grają razem w serialu "M jak miłość". Jednak w "Dance, Dance, Dance" Ania ocenia Rafała i jest w stosunku do niego bardzo wymagająca! A to najwyraźniej nie podoba się Marcinowi....

East News
Newsy
Macademian Girl o roli prowadzącej w "Dance, Dance, Dance"! "Ten format skradł moje serce"
Macademian Girl o roli prowadzącej w "Dance, Dance, Dance"! "Ten format skradł moje serce"

Tamara Gonzalez Perea została nową prowadzącą programu "Dance, Dance, Dance"! Jak wiadomo Macademian Girl ma już doświadczenie jako prezenterka, bowiem gwiazda świetnie sobie radzi w roli prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Jednak taneczne show to zupełnie coś nowego! Jak Tamara odnalazła się w tym formacie? Zobacz także:  Macademian Girl dziś jest gwiazdą, ale w szkole musiała zmierzyć się z prześladowaniem. Rówieśnicy zgotowali jej piekło! Okazuje się, że taniec jest bardzo bliski Macademian Girl, dlatego też blogerka jest bardzo szczęśliwa, że może sprawdzić się właśnie jako prowadząca "Dance, Dance, Dance". Tamara może też zawsze liczyć na wsparcie doświadczonego Tomasza Kammela ! Czy pomimo tego odczuwa stres podczas nagrywania odcinka?  Zobaczcie co w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawiła Tamara Gonzalez Perea! 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner