Krzysztof Jackowski
East News
Newsy

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"

Kolejne wizje Krzysztofa Jackowskiego wywołują coraz więcej emocji. Szczególnie, gdy najbardziej znany polski jasnowidz mówi o wojnie. A wraca do tego tematu regularnie w swoich "audycjach" na kanale YouTube. Czy rzeczywiście czeka nas konflikt zbrojny? Kiedy możemy się spodziewać wojny i w jaki sposób dotknie ona Polskę? Jasnowidz z Człuchowa ustosunkował się do tego w najnowszym nagraniu, na swoim kanale TouTube. Co powiedział?

Zobacz także: Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego"

"The Voice Kids 6": Marcel Tułacz w kilka sekund odwrócił wszystkie fotele. 14-letni uczestnik wygra show?

Krzysztof Jackowski o wybuchu wojny

Krzysztof Jackowski podczas swoich "audycji" często odpowiada na pytania zadawane na żywo przez obserwujących jego profil na YouTube. A te, w dużej mierze dotyczą przyszłej wojny. Tak było i podczas ostatniej relacji jasnowidza. Przed kolejną odpowiedzią na ten temat długo się namyślał...

Nie ulega dla mne wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych - stwierdził w końcu. 

Gdzie dojdzie do konfliktu?

To ma się wydarzyć (...) w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony i uważam, że Iran już w tej chwili - mass media to przemilczają - jest w jakiś sposób atakowany - twierdzi Jackowski.

A jaką rolę, wedle jego wizji, ma w tym odegrać Polska?

Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna.

W dalszej części mówił kiedy zaczną się te groźne dla nas zjawiska.

Taki kluczowy moment, niedobry moment na ten rok kojarzy mi się, to jest tak jak mówię, okres listopada - mówi.

Ale jego zdaniem już po wyborach politykom zaczną "opadać maski".

To się zacznie przemieniać w sytuację gdzie zaczniemy zauważać, iż coś spod tej pandemii wychodzi. Politykom maski zaczną opadać krótko po wyborach. A czas niebezpieczny, nie jestem tego w stu procentach pewny, czas niebezpieczny może być właśnie od okresu listopada - mówi Jackowski.

Jeden z obserwatorów profilu zapytał które województwa będą bezpieczne w czasie wojny.

Mówiąc o słowie desant mi się kojarzy wschód Polski, ale nie oznacza to, że będzie to dotyczyło Rosji - precyzuje Jackowski. I dodaje: - Osłabienie naszej gospodarki może stanowić w pewnym sensie niezauważalnie próbę przejęcia naszego kraju, albo części kraju.

Czy to się sprawdzi? Jackowski ma i na to odpowiedź. Jak twierdzi to, o czym mówi, to "poważne rzeczy". 

To są poważne rzeczy, o których mówię. I konsekwentne, o których mówię od lat. Nawet to zdanie, które mówiłem do was 3, 4, 5 lat do tyłu. Że przed wielką wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą się bali oddychać. Te słowa były absurdalne. Dziś nie są absurdalne - podkreśla.

A wy wierzycie w jego wizje?

Zobacz także: Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Jego "audycje" na YouTube ogląda po kilkaset tysięcy widzów.

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube

Krzysztof Jackowski w czarnej marynarce
East News
Newsy
Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."
Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci film, w którym opowiedział o swojej najnowszej wizji. Jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce w najnowszym nagraniu, które pojawiło się na jego kanale na YouTube.com, ostrzega, że już wkrótce może wydarzyć się coś strasznego... Krzysztof Jackowski znów przyznaje, że według niego, niedługo rozpocznie sę wojna! Sprawdźcie, co powiedział!  Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski już od kilku miesięcy ostrzega, że jesienią zacznie się coś, co nas przerazi. Jasnowidz w swoich dotychczasowych wizjach przyznawał, że według niego, wkrótce rozpocznie się wojna! W najnowszej wizji Krzysztof Jackowski znów podkreślił, że najgorsze zacznie się jesienią. Jasnowidz nawiązał również do pandemii koronawirusa i głośno przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem wszystkich osób, które pracują w sklepach i które nie zamykają się przed klientami w dobie koronawirusa- Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę, że takie osoby są w zupełnie innej sytuacji niż lekarze, którzy od kilku miesięcy udzielają teleporad.  Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę. Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni- już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń- mówił Krzysztof Jackowski.  A co powiedział o swojej najnowszej wizji? Krzysztof Jackowski po raz kolejny podkreśla, że czeka nas wojna. ...

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego"
Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego"

W swojej kolejnej audycji na YouTube  Krzysztof Jackowski  znów nawiązał do tematu wojny. Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce uważa, że rok 2020 nie będzie dobrym rokiem. A koronawirus to tylko wstęp do czegoś poważniejszego. Jackowski przypomniał też swoje wizje sprzed lat, w których już dawno przepowiadał wojnę. Co mówi na ten temat jasnowidz z Człuchowa?  Zobacz także:   Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża! Jesienią wydarzy się coś strasznego? Jasnowidz mówi o okupacji! Krzysztof Jackowski nawiązał do komentarzy pod swoimi audycjami. Jak mówił, niektóre zarzucają mu, że "Jackowski co roku zapowiada wojnę". Mówiłem to od trzech, czterech lat, z dużym naciskiem, że grozi na świecie wojna poważna. Przed dużą wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać w Polsce i Europie. Tak się też dzieje. Ostatecznie w 2019 roku mówiłem, że rok 2020 będzie pierwszym rokiem działań wojennych i rok 2020 nie będzie dobrym rokiem, obedrze nas ze złudzeń - przypominał Jackowski. A co myśli o wojnie teraz? Ja osobiście nie mam złudzeń, że idziemy w bardzo złym kierunku - podkreśla Jackowski. - Przed nami jesień pandemiczna i obawiam się, że właśnie na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego. Nie chcę nikogo straszyć, ale tak to czuję. W dalszym ciągu swojej audycji Jackowski odpowiadał na pytania. Jeden ze śledzących kanał zapytał go jak skończy się ta wojna? Co będzie za 3.5 roku? Za 3.5 roku Europa będzie mocno zmieniona. Będzie zlepkiem państw, a nie unią. Ale to spowoduje ekonomia - mówił Jackowski. Wierzycie w jego wizje? Myślicie, że się sprawdzą?

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube
Newsy
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Już w najbliższą niedzielę wybierzemy prezydenta. To właśnie 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Czy przez kolejne 5 lat urząd ten będzie sprawował obecny prezydent  Andrzej Duda ? A może zastapi go prezydent Warszawy  Rafał Trzaskowski ? Najsłynniejszy polski jasnowidz  Krzysztof Jackowski  już wcześniej, w wywiadzie dla se.pl mówił, że zwycięzcą będzie Duda. Jego nowa wizja jest jednak mocno zaskakująca. Zobaczcie sami. Zobacz także :  Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o wakacje!  Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów Krzysztof Jackowski, podczas jednej ze swoich ostatnich audycji na kanale YouTube przeznał, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Krzysztofa Bosaka.  Z tej przyczyny, że chyba czas na coś innego w ogóle w polityce naszego kraju. Wiele alternatyw nie ma, więc jakąs tam alternatywą jest konfederacja. Jak się skończyło, tak się skończyło. A co z drugą turą? Przed fragmentem relacji na YouTube poświęconej zbliżającym się wyborom Jackowski długo się zastanawiał na wizji. Jak w końcu wyznał, nie jest pewien czy pójdzie na wybory. Wie za to, że... nic się nie zmieni. Co do wyborów. Uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda - powiedział w końcu.  Ale to nie wszystko. Jego dalsze słowa brzmią zaskakująco.  Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię kto wygra. Mówię kto będzie przysięgał lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie - podkreślił Jackowski. I dodał: - Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas. Co myślicie o jego słowach? Myślicie, że rzeczywiście to...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik