Krzysztof Jackowski w czarnej marynarce
East News
Newsy

Krzysztof Jackowski ostrzega przed dużą wojną. Przerażająca wizja jasnowidza!

Krzysztof Jackowski ostrzega przed dużą wojną. Przerażająca wizja jasnowidza!

Krzysztof Jackowski w nowym filmie opublikowanym na jego kanale na youtube.com opowiedział o przerażającej wizji! Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce po raz kolejny opowiadał o tym, co według niego, czeka nas w najbliższej przyszłości. Krzysztof Jackowski po raz kolejny podkreśla, że na świecie wybuchnie duża wojna! Według jego wizji najgorsze ma się zacząć dziać już jesienią. Ale to jeszcze nie wszystko- według Krzysztofa Jackowskiego coś bardzo niepokojącego zaczyna się dziać w naszym kraju! 

Dagmara z "Królowych życia" o studiach Conana: "To jest najtrudniejszy kierunek w naszym kraju"

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w jednym z ostatnich nagrań przyznał, że według jego wizji, jeszcze w tym roku Polska straci suwerenność. Jasnowidz nie ukrywał, że czeka nas coś gorszego niż pandemia koronawirusa, która od kilku miesięcy paraliżuje cały świat.

Teraz w sieci pojawiło się nowe nagranie, na którym Krzysztof Jackowski zdradza, co według jego wizji, już niedługo może wydarzyć się w Polsce.

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że zaczyna się to, co zapowiadam- duża wojna na świecie. Obojętnie co myślicie o mnie, obojętnie czy wam się to podoba czy nie.  Jestem konsekwentny i nie wstydzę się swoich konsekwencji, upartości w tym. Nie rozumiem tego zdania- druga tura wyborów, a rząd się zacznie rozsypywać. Ja nie mówię, że teraz, ale rozsypka rządu... Napięcie jest takie, że może to grozić zamachem stanu. Mówię tylko słowa, które czuję- nie wiem kto, gdzie- myślę o Polsce. To są poczucia o Polsce. Rząd coś kombinuje w naszym kraju. Nikogo nie oskarżam, ani nie sugeruje, ale to wręcz pachnie jak zamach stanu. Uważam, że ten rząd na pewno nie doczeka następnych wyborów w tym składzie w jakim jest i w ogóle jako rząd- mówi jasnowidz.

Co jeszcze powiedział o sytuacji w naszym kraju? Co nas czeka?

Wiecie co mi się kojarzy? Rząd sobie działa, a tam w środku w nim aż wrze. Ale to nie jakaś kłótnia jedni z drugimi. Rząd ma coś zrobić, do czegoś doprowadzić, coś wykonać co ma wyglądać jak rozbicie rządu... (...) teraz mam takie poczucie , że zostaniemy wprowadzeni w jakiś stan jako naród. Jakby wojsko przy tym miało być, ale uwaga, jakby miało być, to ten rząd to robi. Bardzo mętne to, co mówię, ale też mówię rzecz, która dla mnie nie jest zrozumiała. Nie miejcie wątpliwości- to co się dzieje, mówię to w pełni odpowiedzialnie, to co się dzieje w naszym kraju, to co się dzieje w Europie jest to przygotowania nas do tego, co dopiero ma się stać- ostrzegal Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski odpowiedział również na pytanie jednego z internautów, który chciał się dowiedzieć, czy w związku z wizją wojny powinniśmy zacząć robić zapasy?

- ja powiem wam tak, im bliżej listopada- robić. Nie upieram się przy listopadzie, ale niepokoi mnie ten listopad- odpowiedział jasnowidz.

Co sądzicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego? Wierzycie, że wkrótce wydarzy się coś o czym mówi słynny jasnowidz?

Zobacz także: Niepokojące słowa Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz przyznaje, że sam się boi! "To się zaczęło!"

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji.

East News

Według jasnowidza dojdzie do dużej wojny na świecie. 

Krzysztof Jackowski
East News

 

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube
Newsy
Nowa, przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! "To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas"
Nowa, przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! "To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas"

W sieci pojawiło się nowe nagranie opublikowane przez Krzysztofa Jackowskiego. Najsłynniejszy polski jasnowidz, odnosząc się do ostatnich wydarzeń politycznych w Polsce opowiedział o swojej najnowszej wizji. Co czeka nasz kraj? Dlaczego według Krzysztofa Jackowskiego kilka dni temu minister spraw zagranicznych, Jacek Czputowicz zrezygnował z funkcji? Trzeba przyznać, że słowa jasnowidza brzmią zatrważająco!  Co się wydarzy jesienią w Polsce? Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu powtarza, że według jego wizji jesienią wydarzy się coś przerażającego. Jasnowidz w swoich wizjach mówi o wojnie, która może rozpocząć się jesienią. W jednym z ostatnich filmów opublikowanych na kanale na YouTube.com Krzysztof Jackowski mówił, że w jego wizji pojawia się Bliski Wschód.  Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale... Palestyna... powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórze to po raz następny: ta wojna zacznie się w powietrza- ostrzegał jasnowidz. Teraz Krzysztof Jackowski opublikował film, w którym opowiada o nowej wizji. Tym razem opowiada o swoich odczuciach dotyczących dymisji ministra spraw zagranicznych. Według jasnowidza rezygnacja Jacka Czaputowicza może oznaczać coś bardzo złego... A gdybyśmy postawili tezę, że minister spraw zagranicznych odszedł ponieważ nie chce czegoś, co się może niebawem w Polsce zdarzyć. W zdarzeniach, które mogą nastąpić Polska będzie ważnym punktem dla m.in. Stanów Zjednoczonych, co właściwie już jest przygotowane. Zaczniemy zauważać powiedzmy we wrześniu, w październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania...

East News
Newsy
Będzie wojna w Polsce? Jest nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające słowa jasnowidza
Będzie wojna w Polsce? Jest nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające słowa jasnowidza

W sieci pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Najsłynniejszy obecnie jasnowidz w Polsce po raz kolejny wspominał o tym, że czekają nas naprawę bardzo trudne chwile. Ostatnio Krzysztof Jackowski ostrzegał, że coś niepokojącego może wydarzyć się na południu Europy. To się stanie bezkrwawo, ale militarnie. (...) nawet jak to się stanie nie będzie reakcji jednoznacznej np. Unii Europejskiej, chociaż źle - może będzie jakaś reakcja dyplomatyczna, ale nie będzie działań. I to dane państwo, które będzie okupowane o to będzie miało pretensje - mówił jasnowidz. Teraz jasnowidz powiedział, czy według niego wojna wybuchnie również w Polsce. Czy nasz kraj straci suwerenność?  Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją Na kanale Krzysztofa Jackowskiego na youtube.com pojawił się ostatnio nowy film, w którym jasnowidz ostrzega przed tym, co według niego już się zaczęło. Według Krzysztofa Jackowskiego koronawirus to coś, co ma przyćmić coś znacznie większego i jeszcze bardziej przerażającego niż sam wirus. Czy według jasnowidza w Polsce dojdzie do wojny? W Polsce nie będzie wojny w moim odczuciu, ale to nie oznacza, że będzie spokojnie- przyznał Krzysztof Jackowski. (...) Istnieje obawa, że jeszcze w tym roku stracimy suwerenność. Wiem, że to szalone jest co mówię - dodał.   Krzysztof Jackowski w swojej wypowiedzi sugeruje, że kryzys związany z pandemią koronawirusem może być początkiem czegoś znacznie gorszego, na co jesteśmy stopniowo przygotowywani.  Zwróćcie, uwagę na pewną rzecz - ta sytuacja z koronawirusem trwa już kilka miesięcy, ludzie dostają pierwsze rachunki za czas przestojów, za czas strat. Bardzo dużo ludzi jest zadłużonych, firm, jednostek, osób cywilnych jest zadłużonych....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner