Krystyna z Rolnika z partnerką
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wybiera zaproszenia na ślub. O pomoc poprosiła Internautów!

Krystyna z Rolnika z partnerką
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" 2 przygotowuje się do ślubu. Organizacja uroczystości jest już bardzo zaawansowana, a niedawno kobieta zdradziła, że ślub odbędzie się w  2020 roku w Edynburgu, a wesele w Warszawie: 

Jak zapewne większość z was już wie żyjemy organizacją wesela 🌈 Pewnie pomysły oraz przemyślenia już mamy - napisała na Instagramie. (...) ślub w Edynburgu. Wesele w Warszawie - dodała.

Niedawno poprosiła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o pomoc w znalezieniu fotografa, makijażystki i konsultanta ślubnego, a teraz pokazała dwa wzory zaproszeń ślubnych i poprosiła Internautów o pomoc w podjęciu decyzji! Która wersja zwyciężyła?

Ślub Krystyny z "Rolnik szuka żony" coraz bliżej!

Krystyna z "Rolnik szuka żony" 2 już kilka lat temu przyznała, że jest lesbijką, a ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo zdjęć z partnerką. Uczestniczka popularnego programu przyznała, że zamierza mówić o swoich związku i tym samym działać na rzecz małżeństw tej samej płci. Krystyna nigdy nie ukrywała, że marzy o legalizacji swojego związku i już niedługo to się spełni. Na dowód tego publikowała swoje zdjęcia w welonie czy z obrączką na palcu. 

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wybiera zaproszenia ślubne!

Data ślubu coraz bliżej, a to oznacza więcej przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Krystyna chętnie korzysta z opinii Internautów, dlatego postanowiła poprosić swoich fanów o pomoc w wyborze zaproszeń na ślub. Do wyboru były dwa wzory i Internauci ze zdecydowaną, bo aż 80%, przewagą wybrali drugą wersję z motywem kwiatowym. 

Dokonali dobrego wyboru? Sami spójrzcie...

Krystyna z Rolnika bierze ślub
Instagram

 

 

 

Krystyna z Rolnik szuka żony planuje ślub
Instagram

 

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49