Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły ślubu ze swoją partnerką! Gdzie odbędzie się uroczystość?

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub! Zaledwie kilka dni temu uczestniczka show TVP opublikowała w sieci zdjęcie obrączki ślubnej i zdradziła, że szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Była kandydatka Roberta z drugiej odsłony "Rolnika" już dwa lata temu głośno przyznała, że jest lesbijką. 

Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała Krystyna w 2016 roku wywiadzie dla Fakt24.

Teraz o Krystynie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą ślubu, który planuje ze swoją obecną partnerką. Gdzie odbędzie się uroczystość? 

Jeżeli do tej pory nie znalazłaś wymarzonych butów na ślub, wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy Modivo.

Krystyna z "Rolnika" szykuje się do ślubu z partnerką

Krystyna pokazała ostatnio, jaką obrączkę będzie nosić po ślubie, a teraz w rozmowie z mediami zdradziła, gdzie odbędzie się uroczystość. 

Jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia- powiedziała w rozmowie portalem plejada.pl.

Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa jednak, że chciałaby zalegalizować swój związek z partnerką również z Polsce. 

Nie wykluczam, że będę walczyć o możliwość legalizacji naszego związku w Polsce. Polska to nasz dom, a w domu należy się czuć bezpiecznie- dodała w rozmowie z portalem. 

Co ciekawe, na swoim profilu na Instagramie Krystyna przyznała również, że ślub odbędzie się za granicą, ale wesele zostanie zorganizowane już w Polsce, w Warszawie. Teraz Krystyna poszukuje miejsca, gdzie może zorganizować imprezę. 

Jak zapewnie większość z was już wie żyjemy organizacją wesela 🌈 Pewnie pomysły oraz przemyślenia już mamy- napisała na Instagramie. (...) ślub w Edynburgu. Wesele w Warszawie- dodała. 

Zobaczcie wspólne zdjęcia Krystyny i jej partnerki!

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" to najlepiej ubrana uczestniczka w historii show? Wiemy, gdzie kupisz taką sukienkę

Krystyna szykuje się do ślubu z partnerką.

 

 

Krystyna rozpoczęła już przygotowania do uroczystości.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29