Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły ślubu ze swoją partnerką! Gdzie odbędzie się uroczystość?

Krystyna Rolnik szuka żony 2 szykuje się do ślubu
Instagram

Krystyna z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub! Zaledwie kilka dni temu uczestniczka show TVP opublikowała w sieci zdjęcie obrączki ślubnej i zdradziła, że szykuje się do ślubu ze swoją partnerką. Była kandydatka Roberta z drugiej odsłony "Rolnika" już dwa lata temu głośno przyznała, że jest lesbijką. 

Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką - powiedziała Krystyna w 2016 roku wywiadzie dla Fakt24.

Teraz o Krystynie znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą ślubu, który planuje ze swoją obecną partnerką. Gdzie odbędzie się uroczystość? 

Krystyna z "Rolnika" szykuje się do ślubu z partnerką

Krystyna pokazała ostatnio, jaką obrączkę będzie nosić po ślubie, a teraz w rozmowie z mediami zdradziła, gdzie odbędzie się uroczystość. 

Jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia- powiedziała w rozmowie portalem plejada.pl.

Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa jednak, że chciałaby zalegalizować swój związek z partnerką również z Polsce. 

Nie wykluczam, że będę walczyć o możliwość legalizacji naszego związku w Polsce. Polska to nasz dom, a w domu należy się czuć bezpiecznie- dodała w rozmowie z portalem. 

Co ciekawe, na swoim profilu na Instagramie Krystyna przyznała również, że ślub odbędzie się za granicą, ale wesele zostanie zorganizowane już w Polsce, w Warszawie. Teraz Krystyna poszukuje miejsca, gdzie może zorganizować imprezę. 

Jak zapewnie większość z was już wie żyjemy organizacją wesela 🌈 Pewnie pomysły oraz przemyślenia już mamy- napisała na Instagramie. (...) ślub w Edynburgu. Wesele w Warszawie- dodała. 

Zobaczcie wspólne zdjęcia Krystyny i jej partnerki!

Zobacz także: Sara z "Rolnik szuka żony" to najlepiej ubrana uczestniczka w historii show? Wiemy, gdzie kupisz taką sukienkę

Krystyna szykuje się do ślubu z partnerką.

 

 

Krystyna rozpoczęła już przygotowania do uroczystości.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12