Witold Pyrkosz, Krystyna Pyrkosz
East News

"Nie mam w tym roku świąt, nie mam życia. Czuję się beznadziejnie" Poruszające wyznanie wdowy po Witoldzie Pyrkoszu

Witold Pyrkosz, Krystyna Pyrkosz
East News

To będą pierwsze święta bez męża dla Krystyny Pyrkosz. Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Wdowa po wybitnym aktorze i ulubionym dziadku Polaków z serialu "M jak miłość" udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym opowiedziała o przygotowaniach do pierwszego Bożego Narodzenia bez ukochanego męża przy boku. Krystyna Pyrkosz nie ukrywa, że ten czas będzie dla niej szczególnie trudny.

 

Zobacz też: Żegnamy Lucjana w "M jak miłość"! Sprawdźcie się w quizie wiedzy o ukochanym dziadku Polaków!

 

Wdowa po Witoldzie Pyrkoszu o świętach bez męża

 

Śmierć Witolda Pyrkosza wywołała ogromny żal w świecie kultury, sztuki i show-biznesu. Podczas pogrzebu aktora w Górze Kalwarii pojawiło się mnóstwo gwiazd, które nie kryły swojego poruszenia. Choć od odejścia Witolda Pyrkosza minęło już ponad pół roku, to rodzina gwiazdora nadal nie może pogodzić się z jego odejściem. Wdowa po aktorze nie kryje, że tegoroczne święta będą zupełnie inne.

- Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Na Wigilię przyjedzie tylko syn z wnuczkami. Zrobię karpia i to będą całe moje święta. Pozorów nie będę stwarzała. Nie zamierzam nawet ubierać choinki, utnę w lesie kawałek gałązki i tyle. Nie będzie kolorowych bombek, może kupię dla wnuków małą gotową choineczkę, którą postawię na stole i tyle. Mam pół piwnicy świątecznych ozdób, nawet tam po to nie schodzę, nic nie wezmę. Te święta bez Witolda będą bardzo smutne - wyznała Krystyna Pyrkosz na łamach "Super Expressu". (...) Co ja mogę powiedzieć, jest beznadziejnie. Myślałam, że to minie, ale nic nie mija. Czuję się beznadziejnie i radzę sobie beznadziejnie, wszystko jest do kitu - dodała.

Krystyna i Witold Prykoszowie byli razem przez 56 lat. Para poznała się w młodości, kiedy Krystyna miała zaledwie 17 lat, a Witold - 36. Aktora urzekła piękna, wysoka blondynka, dla której stracił głowę. Płomienne uczucie przerodziło się z wielką miłość na całe życie. Doczekali się dwojga dzieci: Witolda i Katarzyny.

 

Polecamy: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

 

Krystyna i Witold Pyrkoszowie tworzyli bardzo udaną parę przez ponad pół wieku.

Krystyna Pyrkosz żona Witolda Pyrkosza

Wdowa po aktorze nie kryje, że pierwsze święta bez ukochanego męża będą dla niej trudne.

Krystyna Pyrkosz, Witold Pyrkosz
East News

Więcej na temat święta gwiazd Witold Pyrkosz
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36