Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego! Zobaczcie oświadczenie Pałacu Buckingham!

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News

Królowa Elżbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego, którzy w środę wieczorem głośno przyznali, że chcą wycofać się z rodziny królewskiej! Szokujące oświadczenie pary skomentował już rzecznik Pałacu Buckingham, a zagraniczne media donoszą, że członkowie rodziny królewskiej dopiero z mediów dowiedzieli się o decyzji Harry'ego i jego żony! Szykuje się potężny rozłam w rodzinie królewskiej?! Dokładnie 8 stycznia w sieci pojawiło się zaskakujące oświadczenie książęcej pary, która zdecydowała, że chce dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Meghan i Harry chcą odciąć się od rodziny królewskiej i rozpocząć pracę, aby mogli być niezależni finansowo. Brytyjczycy nie ukrywają oburzenia i publikują w sieci mocne komentarze, w których o wszystko obwiniają Meghan. Teraz okazuje się, że książęca para podpadła również całej królewskiej rodzinie z Elźbietą II na czele! Spójrzcie tylko na komentarz Pałacu Buckingham!

Meghan i Harry nie informowali królowej o swojej decyzji?

Według doniesień Daily Mail królowa, podobnie jak William i Karol dopiero z mediów dowiedzieli się o szokującym oświadczeniu Harry'ego i Meghan. Królewska rodzina jest ponoć wściekła i ma ogromny żal do książęcej pary, która nie skonsultowała z nikim pisma opublikowanego wczoraj w mediach społecznościowych.

Ludzie pochylili się za nimi. Dostali ślub, którego chcieli, dom, którego chcieli, biuro, które chcieli, pieniądze, których chcieli, personel, którego chcieli, wycieczki, które chcieli i mieli wsparcie swojej rodziny. Czego więcej chcieli?- Daily Mail cytuje jednego z doradców. 

Wydaje się, że doniesienia mediów o złości królowej Elżbiety są prawdziwe. Dlaczego? Z pewnością może o tym świadczyć krótki i oschły komentarz Pałacu Buckingham. 

Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu- czytamy w oficjalnym komunikacie.

Czy rodzina królewska dojdzie do porozumienia? Jedno jest pewne, decyzja Meghan i Harry'ego potwierdziła wcześniejsze plotki o konflikcie miedzy książęcą parą a pozostałymi członkami rodziny. Czy bliscy wybaczą im, że chcą odciąć się od życia w Pałacu Buckingham?

Zobacz także: Ile Meghan i Harry stracą na oddzieleniu się od rodziny królewskiej? To ogromna suma!

Królowa Elźbieta jest wściekła na Meghan i Harry'ego.

królowa Elżbieta II z koroną na głowie
East News

Meghan i Harry nie konsultowali swojego oświadczenia z rodziną królewską?

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48