W minioną sobotę, 2 września, media obiegła radosna nowina o ślubie Ewy Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego. Wieści na ten temat jako pierwszy przekazał portal Pudelek.pl. Informator serwisu zdradził wówczas, że na ślubie gwiazdy Polsatu pojawiły się znane osobistości, w tym... Izabela Janachowska. Faktycznie, słynna ekspertka ślubna tego dnia pochwaliła się zdjęciem w eleganckim stroju - gwiazda pokazała się na InstaStories w zjawiskowej, białej sukni.

Reklama

Ten szczegół nie umknął uwadze fanów, którzy skrytykowali gwiazdę za dobór stylizacji na ślub koleżanki ze stacji. Szybko jednak okazało się, że Izabela Janachowska tego dnia wcale nie była na ślubie Ewy Wachowicz, a brała udział w innej imprezie, więc strój, w którym pokazała się słynna ekspertka ślubna na swoim InstaStories, nie był wybrany na wesele koleżanki. Teraz gwiazda postanowiła zwrócić się do hejterów. Mocno im odpowiedziała.

Izabela Janachowska mocno odpowiada hejterom. "Łykacie jak pelikany"

Izabela Janachowska z samego rana w niedzielę, 3 września, postanowiła szybko wyjaśnić całe zamieszanie, które pojawiło się wokół jej kreacji. Gwiazda podkreśliła, że nie była na ślubie Ewy Wachowicz, tylko na imprezie, na której motywem przewodnim były lata 20. - stąd właśnie wybór tak eleganckiej, białej sukni.

- Impreza, na którą zostaliśmy zaproszeni miała ustalony motyw przewodni: lata 20., Wielki Gatsby, stąd całą nasza stylicacja: zjawiskowa suknia ozdobiona piórkami, hollywoodzkie fale i połyskująca spinka oraz smoking mojego męża. Bawiliśmy się naprawdę świetnie, tyle, że… nie na ślubie Ewy Wachowicz (oczywiście, Ewuniu, jeśli to czytasz to przyjmij nasze najszczersze gratulacje i życzenia) - napisała Izabela Janachowska.

Instagram/Izabela Janachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska i Paulina Smaszcz spotkały się w sądzie. Znamy zakończenie

Izabela Janachowska w swoim wpisie opublikowanym na portal.janachowska.pl podkreśliła również, że w dalszym ciągu podtrzymuje zdanie, iż "biała suknia to nie jest dobry wybór dla gości weselnych"

Zobacz także

- Kochani, zaledwie kilka dni temu w jednym z wywiadów wskazałam, że biała suknia to nie jest dobry wybór dla gości weselnych, to nie jest w porządku w stosunku do Pary Młodej i od tamtej pory zdania nie zmieniłam - dodała gwiazda.

Instagram/Izabela Janachowska

Zobacz także: Paparazzi uwiecznili Izabelę Janachowską w letniej stylizacji. Uwagę zwracała luksusowa torba

Reklama

Izabela Janachowska opublikowała również InstaStories, w którym mocno zwróciła się do wszystkich hejterów.

- Człowiek budzi się w niedzielny poranek, a tam... Skandal roku. [...] Łykacie jak pelikany. Co więcej, jak się komuś nie spodoba, od razu zaczyna hejtować. To są dla mnie właśnie "loserzy", ludzie, którzy powinni się wstydzić. "Shame on you" za te wszystkie hejterskie komentarze à propos mojego "nieodpowiedniego stroju" na weselu, na którym mnie nie było. Wiecie co, mam nadzieję, że Wam w pięty pójdzie. Jesteście beznadziejni - skwitowała Izabela Janachowska.

Instagram/Izabela Janachowska
Reklama
Reklama
Reklama