Dawid Woliński zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, a na pokaz zaprosił plejadę gwiazd, które chętnie pojawiają się w ubraniach polskiego projektanta i jurora "Top Model". Tego dnia na ściance królowała czerń i cekiny, które wróciły do łask i coraz częściej błyszczą na salonach. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie stylizacje gwiazd, które pojawiły się na pokazie Dawida Wolińskiego!

Reklama

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego! Królowały cekiny i czerń

Małgorzata Kożuchowska rzadko bywa na czerwonym dywanie, a wyjątkiem są premiery filmów z jej udziałem. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Małgorzata Kożuchowska postawiła na stylizację w czarnym kolorze i super modne buty na wysokiej platformie, jednak to nie zestaw aktorki przyciąga całą uwagę, ale jej fryzura. Grzywka zaczesana do tyłu odsłoniła twarz i trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska w takim wydaniu wygląda zupełnie inaczej. Sami spójrzcie! A kto jeszcze pojawił się na pokazie? Zobaczcie...

AKPA / Podlewski

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pozuje w przezroczystych legginsach. Jest naprawdę odważnie!

Swoją stylizacją na pokazie Dawida Wolińskiego zachwyciła Małgorzata Socha. Aktorka jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd i na każdym kroku udowadnia, że ten tytuł w pełni jej się należy. W cekinowej sukience o długości midi gwiazda "Przyjaciółek" wyglądała świetnie.

AKPA / Podlewski

Na blask cekinów postawiła też Natasza Urbańska. Piosenkarka wybrała srebrną mini i sandałki z winylowymi paskami, które optycznie wydłużają nogi.

Zobacz także
AKPA / Podlewski

Swoją stylizacją na pokazie Dawida Wolińskiego zaskoczyła Ada Fijał. Ten look z pastelowym płaszczem zasługuje na wyjątkową uwagę.

AKPA / Podlewski

Sam projektant Dawid Woliński chętnie pozował z gwiazdami, m.in z Marią Dębską.

AKPA / Podlewski
Reklama

Na pokazie pojawiła się też uczestniczka 1. edycji "Hotelu Paradise" Martyna Kondratowicz, która ostatnio zdecydowała się na metamorfozę i ścięła grzywkę.

AKPA / Podlewski
Reklama
Reklama
Reklama