Bajkowy ślub w stylu „dolce vita”, który odbył się w Portofino, sprawił, że Kourtney Kardashian i Travis Barker znaleźli się w centrum uwagi mediów z całego świata. Gwiazdy powiedziały sobie symboliczne „tak” w posiadłości Domenico Dolce i Stefano Gabbany. Para założyła kreacje przygotowane specjalnie na tę okazję przez włoskich projektantów.

Reklama

Ponad miesiąc po tym, jak Travis Barker i Kourtney Kardashian wzięli ślub, para ponownie pojawiła się w nagłówkach zagranicznej prasy. Do mediów trafiły niepokojące informacje na temat stanu zdrowia znanego perkusisty. Według serwisu TMZ Travis Barker we wtorek 28 czerwca został przetransportowany karetką do szpitala. W sieci opublikowano też nagranie córki, prośba o modlitwę i wołanie o pomoc męża Kardashian.

Dramatyczny apel Travisa Barkera, męża Kourtney Kardashian: „Boże, uratuj mnie”

O problemach Travisa Barkera i Kourtney Kardashian powiadomił amerykański portal TMZ. Redakcja przekazała, że muzyk trafił do szpitala w Los Angeles. Dziennikarze nie poinformowali jednak, co dokładnie dzieje się ze zdrowiem perkusisty. Córka Travisa Barkera, Alabama opublikowała na TikToku nagranie z karetki.

Zobacz także: Księżna Monako po opuszczeniu oddziału zamkniętego pokazała się z mężem! Na ten moment czekali fotoreporterzy

TikTok @AlabamaBarker

W materiale wideo można było zobaczyć, jak córka Travisa Barkera trzyma dłoń ojca w karetce i prosi o modlitwę za niego. Film szybko jednak został usunięty przez jego autorkę. Tego samego dnia na Twitterze artysty pojawił się również krótki wpis.

Zobacz także

Boże, ratuj mnie – napisał Travis Barker.

Warto przypomnieć, że „God save me” to także tytuł piosenki, którą nagrał Machine Gen Kelly, przyjaciel Travisa Barkera. Później serwis TMZ przekazał, że mąż Kourtney Kardashian wylądował w szpitalu w West Hills we wtorek rano. Najwyraźniej personel medyczny stwierdził jednak, że gwiazdor potrzebuje dodatkowej opieki i przeniesiono go do Centrum Medycznego Cedars-Sinai.

Rex Features/East News

Zobacz także: Nie żyje Mary Mara. Gwiazda "Ostrego dyżuru" utonęła w rzece!

Reklama

Jak na razie nie wiadomo, co dzieje się z Travisem Barkerem i jaki jest obecnie stan męża Kourtney Kardashian.

Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama