Kourtney Kardashian i Travis Barker zostaną rodzicami! Na Instagramie jednej z sióstr Kardashian pojawił się filmik, na którym gwiazda informuje, że jest w ciąży. Zrobiła to jednak w dość oryginalny sposób - podczas koncertu zespołu Blink-182, w którym Travis jest perkusistą. Ciążowy brzuszek Kourtney jest już naprawdę spory - zobaczcie sami!

Reklama

44-letnia Kourtney Kardashian w ciąży!

To spora niespodzianka dla wszystkich fanów rodziny Kardashian. Nie jest bowiem tajemnicą, że Kourtney Kardashian i Travis Barker, który rok temu walczył o życie w szpitalu, od miesięcy starali się o dziecko. Udało się - tą radosną wieść Kourtney przekazała mężowi podczas jego koncertu z grupa Blink-182. 44-letnia gwiazda miała ze sobą transparent, na którym wielkimi literami napisała:

"Travis, jestem w ciąży"

W tłumie nie dało się jej nie zauważyć, podobnie jak ciążowego brzuszka celebrytki. W pewnym momencie muzyk zszedł ze sceny i ucałował swoją żonę. Z miejsca posypały się gratulacje od fanów i przyjaciół pary:

Ona na to zasługuje! Tak ciężko pracowała, żeby mieć kolejne dziecko! I każdy byłby super szczęśliwy z tego powodu

Najsłodsze ogłoszenie ciąży w historii! Gratulacje dla tych niesamowitych bratnich dusz

Najlepsza wiadomość w historii!

Zobaczcie sami nagranie, które podbija sieć!

Zobacz także: Mąż Kourtney Kardashian, Travis Barker przerwał milczenie. Jak się czuje po tym, jak trafił do szpitala?

Zobacz także

Kourtney Kardashian i Travis Barker są małżeństwem od ponad roku - w kwietniu 2022 roku wzięli nieoficjalny ślub w Las Vegas, miesiąc później urządzili huczne wesele w Santa Barbara. Niedawno więc świętowali pierwszą rocznicę, a więc ciąża Kourtney to chyba najlepszy wymarzony prezent dla pary.

Kourtney Kardashian zostanie mamą po raz czwarty. Z poprzedniego związku z Scottem Disickem ma troje dzieci: dwóch synów: 14-letniego Masona Dasha oraz 9-letniego Reigna Astona oraz 11-letnią córkę Penelope Scotland Disick. Z kolei Travis jest ojcem 20-letniego Landona oraz 18-letniej Alabamy.

Parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Dzieci Kim i Kourtney Kardashian - najbardziej stylowe dzieciaki showbiznesu?

Rex Features/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama