Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Annę Popek
Newsy

Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"

Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"

Anna Popek na celowniku internautów, którzy krytykują dziennikarkę za bratanie się z nową władzą w TVP. Kiedy inni dziennikarze, największe gwiazdy stacji, zostają po kolei zwalniani, prezenterka może spać spokojnie. Podobno ma objąć szefostwo w TVP Polonia!

Karolina Korwin Piotrowska o Ani Popek: "Nie życzę sobie, by ta pani wypowiadała się w moim imieniu". Co odpowiada jej dziennikarka?

Korwin śmieje się z oświadczenia Anny Popek

W swoim oświadczeniu Anna Popek pisze, że nie pozwoli na to, żeby ktoś obrażał ją na Facebooku:

Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. Usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji. Chętnie zapoznam się z Państwa opinią na temat bieżących wydarzeń, ale nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia. A zatem proponuję ważyć słowa.

Afery z Anną Popek nie mogła nie skomentować Karolina Korwin Piotrowska w swoim felietonie dla Onetu. Dziennikarkę dziwi to, że Anna Popek, od tylu lat obecna w mediach, na okładkach pism czy w programach rozrywkowych, nie uzmysłowiła sobie, że istnieje hejt:

Jednak dzięki Annie Popek i jej desperackimi zmaganiami z nagłą sławą umieram ze śmiechu od paru dni. Bo okazuje się, że wyznania do tabloidów, sesje z córkami, odchudzanie się z tabloidami, wywiady o rodzinie patchworkowej, zdjęcia w bikini, udział w "Tańcu z gwiazdami" ani nawet słynna "afera z Magikiem" w studiu "Pytania na śniadanie" niczego jej nauczyły. Teraz, wreszcie po latach trafiła do mainstreamu, do tego w czysto politycznym kontekście i nagle wielkie zdziwienie. Że nie wszyscy ludzie ją kochają, lubią czy nawet wielbią


Korwin Piotrowska jest pewna, że hejt często pojawiał się na Facebooku dziennikarki, ale dopiero teraz to odkryła. Jednocześnie zaznaczyła, że ją spotyka to od lat, z czym nauczyła się żyć:

Umarłam ze śmiechu, bo zastanawiałam się, czy ona tak na serio czy może jednak udaje? Podejrzewam, że na profilu dziennikarki było to co zawsze, czyli w komentarzach mega chamówa, wyzwiska, groźby i obelgi. Tak, to boli i współczuję. Tak, to sprawia wielką przykrość. Tak, to jest nieodłączna część i "przywilej" funkcjonowania polskiego medialnego mainstreamu. Mam to od lat. Nauczyłam się z tym żyć, bo nie mam innego wyjścia. W razie czego są policja i prawnicy.

Dziennikarka wyciąga jeden wniosek - Popek przez lata żyła pod kloszem TVP. Kiedy została wystawiona na front, nie powinna się oburzać:

Dziwienie się teraz i oburzanie się na to, że jest, ma się świetnie, jest wulgarny i bezkarny oraz chamski świadczy o tym, jak bardzo i jak skutecznie przez całe lata Anna Popek była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP. Witamy w prawdziwym świecie. Tak to wygląda w realu i bez retuszu.

Czy zgadzasz się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz: Tomasz Lis skomentował sprzeczkę Kuźniara z Kalczyńską. Dziennikarce musiało być przykro...

 

Poszło o to zdjęcie - Anna Popek z prezesem TVP, Jackiem Kurskim na konferencji

Anna Popek z Jackiem Kurskim
East News

Anna Popek oburzona krytyką

Anna Popek

Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z oświadczenia Popek

ONS

Anna Popek na konferencji prasowej zarządu TVP
East News
Newsy
Anna Popek narazi się swoim fanom? Dziennikarka znowu wzięła udział w konferencji prasowej z Jackiem Kurskim!
Anna Popek narazi się swoim fanom? Dziennikarka znowu wzięła udział w konferencji prasowej z Jackiem Kurskim!

Anna Popek wzięła udział w konferencji prasowej zarządu Telewizji Publicznej. Podczas spotkania z mediami nowe władze TVP podsumowały pierwszy kwartał swojej pracy. Na konferencji nie mogło zabraknąć prezesa Jacka Kurskiego, który m.in. wytykał błędy swoich poprzedników.   Czy pojawienie się Anny Popek obok Jacka Kurskiego znowu wywoła lawinę krytycznych komentarzy wobec dziennikarki? Przypomnijmy, że gwiazda TVP stała się ofiarą hejtu po tym jak wzięła udział w pierwszej oficjalnej konferencji nowego prezesa TVP. Internauci nie pozostawili wówczas na Annie Popek suchej nitki. (...) ja bym na Pani miejscu spłonęła ze wstydu. Jako dziennikarka jest Pani "spalona". Niestety - pisali na Facebooku. Dziennikarka wystosowała nawet oświadczenie, w którym broniła swojego dobrego imienia. W jednym z wywiadów tłumaczyła się później dlaczego zgodziła się wziąć udział w konferencji Jacka Kurskiego. Przy okazji zachwycała się nowymi władzami TVP.   Kultura pracy się zmieniła. Dyrektor Maciej Chmiel przychodzi każdego ranka na plan naszego programu, wita się, pyta, czego potrzeba, widać, że go to interesuje. On umie słuchać, jest otwarty na propozycje - mówiła  rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" Zobaczcie zdjęcia z konferencji prasowej zarządu TVP. Anna Popek znowu naraziła się internautom?   Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem w TVP"   Anna Popek na konferencji zarządu TVP. Dziennikarka wzięła udział w konferencji nowych władz TVP.

Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?
Newsy
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"
Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP?! "Są obiecujące, prorodzinne"

Anna Popek poprowadzi dwa programy w TVP2? Wszystko na to wskazuje! Okazuje się bowiem, że władze TVP2 szukają sponsorów, dzięki którym jeden z programów z udziałem Anny Popek mógłby trafić na antenę już wiosną a drugi jesienią. Dyrektor TVP2 w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał, że dziennikarka ma szansę poprowadzić m.in. teleturniej kulinarny. Trwają prace nad oboma projektami, są obiecujące, prorodzinne. Szukamy też źródeł ich finansowania - zdradził Maciej Chmiel. Drugi program jaki szykuje TVP2 to program podróżniczy. Zobaczyć w nim będzie można jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony  wakacjami - zdradził dyrektor TVP2. Maciej Chmiel zapewnia, że prace nad nowymi projektami rozpoczęły się jeszcze zanim zmieniły się władze w Telewizji Publicznej. Przypominamy, że o Annie Popek zrobiło się głośno kiedy to dziennikarka wzięła udział w konferencji prasowej nowego prezesa TVP, Jacka Kurskiego - a to właśnie za jego kadencji z pracą przy Woronicza musiało pożegnać się wielu dziennikarzy. Wśród osób zwolnionych z TVP znaleźli się m.in. Piotr Kraśko, Hanna Lis czy Beata Tadla .   Będziecie oglądać programu prowadzone przez Annę Popek ?   Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o Popek: "Była oderwana od rzeczywistości i żyła pod kloszem TVP".   Władze TVP2 szykują dwa programy, które poprowadzi Anna Popek.   Anna Popek zostanie największą gwiazdą TVP2?

Anna Popek tłumaczy się z udziału w konferencji Jacka Kurskiego
Newsy
Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"
Tłumaczy dlaczego stanęła u boku Kurskiego

Anna Popek postanowiła odpowiedzieć na krytykę, jaka spłynęła na nią po wspólnej konferencji prasowej z nowym prezesem TVP. Dziennikarka wzięła udział w spotkaniu z mediami oraz we wspólnej sesji z Jackiem Kurskim. Wszystko wydarzyło się w czasie, kiedy z pracy przy Woronicza zostało zwolnionych wielu kolegów Anny Popek. Postawa prowadzącej Pytanie na śniadanie nie spodobała się internautom, którzy krytykowali ją w sieci. Teraz gwiazda Pytania na Śniadanie w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" postanowiła opowiedzieć dlaczego pojawiła się na konferencji Jacka Kurskiego i co sądzi o zmianach w TVP. Anna Popek nie ukrywa, że podoba się jej atmosfera jaka panuje w Telewizji Publicznej. Byłam akurat w pracy i zadzwoniono do mnie z prośbą, by wystąpić na konferencji. Pracuję w telewizji od 20 lat, więc jakoś się z nią kojarzę. Zgodziłam się. Uznałam też, że trzeba dać kredyt zaufania nowemu prezesowi. Zresztą to, co mówił Jacek Kurski podczas pierwszego spotkania z pracownikami TVP, przedstawiając swoją koncepcję telewizji, jest zwyczajnie zgodne z naszymi poglądami i potrzebami - twierdzi Popek. I dalej: -  Kultura pracy się zmieniła. Dyrektor Maciej Chmiel przychodzi każdego ranka na plan naszego programu, wita się, pyta, czego potrzeba, widać, że go to interesuje. On umie słuchać, jest otwarty na propozycje. Przy okazji Anna Popek skrytykowała swoją koleżankę z mediów Katarzynę Kolendę-Zaleską . Gwiazda TVP skomentowała jej wypowiedź z Balu Dziennikarzy, gdzie mówiła o potrzebie solidarności ze zwolnionymi kolegami z Telewizji Publicznej.  Na Balu Dziennikarza Katarzyna Kolenda-Zaleska apelowała ponoć o solidarność dziennikarzy wobec zwolnień w telewizji publicznej. Czyli, jak rozumiem, dziennikarze TVN będą zwalniać się z pracy? Zresztą ciekawe, że żaden z nich nie rozpaczał, gdy poprzedni prezes TVP pozbywał się dziennikarzy i...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner