Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Figurski
Instagram

Karolina Korwin Piotrowska i Michał Figurski poprowadzą razem program w Antyradiu. Czy dziennikarka boi się porównań do Wojewódzkiego? Mamy komentarz!

Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Figurski
Instagram

 

Po 10 latach Michał Figurski wraca do Antyradia, gdzie prowadził wraz z Kubą Wojewódzkim kultowy program "Antylista". Tym razem jego radiową partnerką będzie Karolina Korwin Piotrowska, z którą poprowadzi "Najgorsze państwo świata". Kiedy będziemy mogli posłuchać pierwszy raz ich audycji? 8 stycznia. Będzie ona emitowana w Antyradiu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-10.00.
 

Zapytaliśmy Karolinę Korwin Piotrowską, czy nie boi się porównań do Kuby Wojewódzkiego, bo duet Figurski-Wojewódzki był legendarny. Co na to dziennikarka? Ma do tego spory dystans :). 

Jestem młodsza, seksowniejsza i ładniejsza od KW - powiedziała Party.pl Karolina Korwin Piotrowska. 

 

Czy audycja Korwin Piotrowskiej i Figurskiego będzie w jakimkolwiek stopniu podobna do tego, co robili kiedyś Wojewódzki i Figurski?

To będzie autorska wizja świata od 7 do 10 - powiedziała nam dziennikarka. 

 

Czy Karolina cieszy się, że będzie mieć audycję z Figurskim?

Wielbimy się od lat, marzyliśmy, żeby ze sobą pracować, ziściło się dzięki uporowi szefa Antyradia - odpowiedziała dziennikarka.

 

Karolina dodała, że radio w żadnym stopniu nie koliduje z TVN, gdzie obecnie ma dwa programy - w TVN Style i TVN Fabuła. 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała siostry Godlewskie, a one nie pozostały jej dłużne. „Uwaga! Może to menopauza!”

Będziecie słuchać ich audycji?

Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Figurski
Instagram

 

Karolina Korwin Piotrowska prowadzi program "Sława" w TVN Style i "DKF" w TVN Fabuła.

Karolina Korwin Piotrowska
ONS

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32