Karolina Korwin Piotrowska o Natalii Siwiec

Korwin o Siwiec: Fantastyczne zjawisko

Karolina Korwin Piotrowska o Natalii Siwiec

Karolina Korwin Piotrowska w swoim drugim felietonie dla magazynu "Party" oceniła fenomen Natalii Siwiec przy okazji apelując do niej: "Bądź piękna i milcz!". Stwierdziła wówczas, że jej największą zaletą jest wygląd i szczere przyznanie się do poprawiania ust i piersi, czym zawstydziła inne rodzime celebrytki.

Na konferencji jesiennej ramówki TVN Style zapytaliśmy dziennikarkę czy według niej Natalia ma szansę dłużej zaistnieć w mediach i jak ocenia jej letni sukces.

- Ona robi świetną karierę. W ciągu dwóch miesięcy ma więcej sesji, kampanii i okładek niż Joanna Krupa w ciągu dwóch lat. Lato należało do niej, Grycanki - who the fuck? Ona pokazuje to, że jest głód nowych twarzy, głód fajnych karier, jakby że jest miejsce w Polsce na kariery robione z jajem. Mnie się to podoba. Jestem absolutnie za.

Co jeszcze przed naszą kamerą powiedziała Korwin Piotrowska i dlaczego życzy Natalii Siwiec konkurencji? Zobaczcie wideo:

Zobacz zdjęcia z prezentacji jesiennej ramówki TVN Style:

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58