Karolina Korwin Piotrowska o Marinie Wojciech Szczęsny broni Mariny! Marina Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Karolina Korwin Piotrowska o Marinie
1/5
Karolina Korwin Piotrowska o Marinie

Na okładce najnowszej VIVY! znalazła się Marina Łuczenko-Szczęsna, która niedawno wydała swój nowy album "On my way". Gwiazda w rozmowie z dwutygodnikiem opowiedziała o pracy nad płytą, ale również chorobie i życiu na walizkach.

Zobacz: Sara Boruc i Marina mają dość krytycznych komentarzy! Tłumaczą się z robienia zdjęć podczas meczu: "To momenty, które musimy uwiecznić"


Obecność Mariny na okładce nie spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która uważa, że na to miejsce zasłużyli inni, którzy znaleźli się na tak zwanych "okienkach" - Borys Szyc czy Jakub Gierszał. W sieci zamieściła post na ten temat:

Takie rzeczy tylko w Polandzie. Na okładce żona piłkarza i piosenkarka bez przeboju. W środku zaś autorytety: Kos-Krauze, wybitni aktorzy jak Szyc czy Gierszał. Pytanie brzmi: w czym ta trójka jest gorsza od tej pani, w czym mniej utalentowana, wpływowa, rozpoznawalna i szanowana i przynosząca nam dumę, ze nie są na okładce? Czym sobie NIE zasłużyli a czym zasłużyła sobie ona? Ok, żadne z nich nie nosi Diora. Jeszcze coś? Takie pytanie mam. #nieogarniam

Dość szybko na jej słowa zareagował... sam Wojciech Szczęsny. Co napisał w obronie żony? Jego odpowiedź można uznać za bardzo kontrowersyjną. Zobaczcie na kolejnej stronie.

Zobacz: "Nie muszę patrzeć na ceny" - jak Szczęsny rozpieszcza Marinę? Opowiedział o tym u Kuby Wojewódzkiego!

2/5
Wojciech Szczęsny broni Mariny!

Wojciech bardzo się oburzył i skomentował post Karoliny Korwin Piotrowskiej:

A ja sie zastanawiam dlaczego na okładce nie ma Pani Piotrowskiej. Kompletna dyskryminacja ludzi z podwójnymi podbródkami. Jesli tak bardzo Pani pragnie to chetnie diora podeśle. Rozmiar 52? - zapytał (pis. oryginalna) - pyta Wojciech. 

 

Ale to nie wszystko! Zobaczcie, co odpowiedział, kiedy jedna z fanek Karoliny zapytała: oj zabolało? Trzeba mieć gruba skórę!

3/5
Marina

Szczęsny szczerze przyznaje, że krytyka żony bardzo go dotyka:

Oczywiscie,że zabolało. Nie lubie gdy malutcy ludzie obrażaja moja zone. A,ze kazdy ma prawo do swojej opini,ja mam prawo do swojej na temat tej pani. Zobaczymy jak gruba jest jej skora 😉 - pisze Wojciech. 

 

Zobacz: Marina i Wojtek Szczęsny budują nowy dom! Gdzie tym razem zamieszkają?

4/5
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

Wojciech Szczęsny postanowił też wyjaśnić Karolinie Korwin Piotrowskiej, dlaczego Marina trafiła na okładkę. 

 

To przykre, kiedy osoby, które istnieją w mediach dzięki hejtowaniu innych ludzi, po raz kolejny chcą się wybić na czyjejś popularności i robią zawsze jakiś ruch by się przejechać na fali nośnego tematu - w tym wypadku premiery albumu MaRina "On My Way" w dniu 17 listopada 2017 r..

Tak, takie rzeczy tylko w Polandi. Za granicą, tam gdzie pracuję, takich ludzi się tępi. Jakby się Pani interesowała czymś więcej niż plotki, dyskredytowanie i obrażanie innych ludzi, to by się Pani dowiedziała, dlaczego akurat moją żonę zaprosili na okładkę - MaRina wydaje kolejny, świetny album muzyczny, który cieszy się bardzo dobrą opinią recenzentów muzycznych, a to że jest piękną kobietą i ma zdecydowanie więcej zasięgu oraz słuchaczy nie zaszkodziło w tym by pojawiła się na okładce - to typowe promując album muzyczny i chyba nikogo nie dziwi, oprócz Pani.

5/5
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

Czy reakcja Wojtka nie była zbyt ostra? Przesadził? A może słusznie bronił swojej żony? Co o tym sądzicie? 

Zobacz także: Sara Boruc na wspólnej okładce z Mariną. Internautka komentuje: "Niski parter". Boruc nie wytrzymała!