Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Koroniewska odejdzie z "M jak miłość"?

Poznaliśmy ostateczną decyzję

Ostatnio w życiu Joanny Koroniewskiej nie brakuje wrażeń. Rozstanie z Maciejem Dowborem zapewniło aktorce ogromny rozgłos, a co za tym idzie, zainteresowanie mediów jej życiem prywatnym przechodzi wszelkie oczekiwania. W tym wszystkim Joanna musi znaleźć jeszcze czas na pracę, a obowiązków jej nie brakuje. Niedawno została nową twarzą marki kosmetycznej Avon (o czym poinformowaliśmy jako pierwsi w Polsce, już w styczniu: Koroniewska i Herbuś twarzami Avonu), a oprócz tego gra w serialach "Julia" i "M jak miłość". Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że postać Koroniewskiej, Małgosia Mostowiak, ma zostać uśmiercona.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Joanny i jej bohaterki. W rozmowie z dwutygodnikiem "Show" aktorka zdradza, że z "M jak miłość" póki co nie ma zamiaru odchodzić:

- W "M jak miłość" moja bohaterka ma się dobrze i nie zamierza się to zmienić.


Nie pozostaje nam nic innego jak podziwiać Joannę za siłę w tak trudnej sytuacji w jakiej się znalazła. Zwłaszcza teraz, kiedy wiadomo z kim spotyka się jej były partner. Zobacz: Wiemy z kim spotyka się Dowbor!

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Wiemy ile Dowbor będzie płacił Koroniewskiej
W końcu doszli do porozumienia

Rozstanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przebiega raczej w bezproblemowych warunkach. Para nie kłóci się na łamach kolorowych magazynów, niechętnie wypowiada się na temat związku, a dla utrzymania poprawnej relacji regularnie spotyka się, tak jak ostatnio wspólnie spędzając Wielkanoc. A to wszystko w trosce o dobro córeczki, Janinki. Joanna i Maciej nie chcą żeby poróżniły ich przede wszystkim kwestie finansowe. Jak donosi dwutygodnik "Show", Dowbor obiecał spłacać połowę rat kredytu za dom pod Warszawą , w którym mieszka Koroniewska z córką. Prezenter Polsatu zobowiązał się też do comiesięcznego opłacania alimentów. Oprócz zabezpieczenia materialnego bytu dla swojej córki i byłej partnerki, Maciejowi zależy przede wszystkim na regularnych spotkaniach z nimi. Ostatnio deklarował na łamach magazynu "Flesz", że chce żeby Joanna w końcu poznała jego nową ukochaną. Ciekawe jak długo będzie realizował to postanowienie? Zobacz: Wiemy z kim spotyka się Dowbor  

Joanna Koroniewska zostanie gwiazdą TVN
Newsy
Koroniewska zostanie gwiazdą serialu TVN
Wiemy którego! Dlatego odeszła z "M jak miłość"?

Odejście Joanny Koroniewskiej z "M jak miłość" było dla fanów serialu sporym zaskoczeniem. Nieco mniejszym dla produkcji i obsady. W rozmowie z magazynem "Flesz", Teresa Lipowska, serialowa mama Joanny bezpośrednio zdradza, że "od jakiegoś czasu nie było pomysłu na jej postać, a ona nie chciała ciągle grać tego samego" . Jak dalej sugeruje magazyn, gwiazda została podkupiona przez konkurencyjną stację. W umowie podpisanej z "M jak miłość" zakazana była współpraca z konkurencyjnymi produkcjami. Ostatni rok podniósł jednak wartość nazwiska Koroniewskiej i ta zdała sobie sprawę, że to czas kiedy ona może dyktować warunki. Po tym jak gościła na 33 okładkach (!) , rzuciła się w wir pracy, a propozycji dostaje co nie miara. Chociaż "Flesz" próbował skontaktować się z Joanną w celu ustalenia, gdzie ją zobaczymy na wiosnę, ta konsekwentnie odmawiała odpowiedzi na pytanie. Na szczęście, udało się ustalić, że Koroniewska "działa na różnych polach zawodowych" i dopina ostatnie formalności. Z pośród dwóch nowych najgłośniejszych produkcji serialowych - "Przyjaciółki" i "Prawo Agaty" , to udział w drugim serialu jest najbardziej prawdopodobny. Informacji tej nie zaprzeczył Bogusław Lipski, producent serialu. Czy to oznacza, że Koroniewska zagra obok Agnieszki Dygant? Zobacz: Koroniewska też odchodzi z "MjM"! Koniec potęgi serialu?  

Joanna Koroniewska
Newsy
Joanna Koroniewska zabrała córkę na Polsat SuperHit Festiwal! Janinka jest już dużą dziewczynką ZDJĘCIA
Janinka ma już 7 lat!

Joanna Koroniewska zabrała na Polsat SuperHit Festiwal swoją córkę! Janina towarzyszy mamie w czasie pobytu na festiwalu. Jej ojciec, a mąż Joanny Koroniewskiej, Maciej Dowbor jest jednym z prowadzących. Małżonkowie rzadko pokazują się na salonach, a okazji by zobaczyć ich córkę Janinkę jest jeszcze mniej.    Zobacz też:  TYLKO U NAS! Koroniewska wróci do M jak miłość na pogrzeb Lucka? Łepkowska: "Myślę, że powinna..."   Córka Joanny Koroniewskiej Janina Dowbor przyszła na świat w sierpniu 2009 roku, co oznacza, że za niespełna trzy miesiące skończy 8 lat. Dziewczynka nie jest zabierana przez rodziców na publiczne wydarzenia. W tym roku, podobnie jak rok temu, towarzyszy jednak swojej mamie podczas Polsat SuperHit Festiwal, by wspierać swojego tatę za kulisami. Nie wiemy wiele o Jance, wiemy jednak, że to mała fashionistka! Tylko spójrzcie na jej stylizację!   Polecamy:  Pamiętacie Joannę Koroniewską w "M jak miłość"? Z powodu śpiączki Tomka jej postać wróci do serialu?   Joanna Koroniewska zabrała do Sopotu córkę.   Ależ Janinka wyrosła! 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner