Księżniczka Charlotte
East News

Koronawirus w szkole Charlotte i George'a? Dzieci Kate i Williama są zagrożone?

Księżniczka Charlotte
East News

Księżniczka Charlotte i książę George uczą się w szkole Thomas’s Battersea, gdzie pojawiły się podejrzenia koronawirusa. Okazuje się, że uczniowie, którzy wrócili z Włoch wzbudzili podejrzenia w placówce. Konieczna była kwarantanna kilku z nich! Czy Charlotte i George zostali zabrani ze szkoły ze względu na ich bezpieczeństwo?

Charlotte i George narażeni na koronawirus w szkole?

W związku z obecnością w szkole uczniów, którzy wrócili z obozu narciarskiego we Włoszech, zastosowano specjalne procedury. Kilku uczniów poddano kwarantannie, a na Kate i Williama padł blady strach! Doniesienia na temat przypadków koronawirusa w szkole Thomas’s Battersea, gdzie chodzą królewskie dzieci wywołały tak duże zamieszanie, że ostatecznie skomentował je rzecznik placówki. Uspokoił, że obecnie nie ma podejrzeń wirusa w szkole, ale placówka poważnie podchodzi do zagrożenia i monitoruje na bieżąco komunikaty w tej sprawie:

Tak jak inne szkoły, bardzo poważnie traktujemy doniesienia o potencjalnym zagrożeniu Covid-19, śledzimy rządowe doniesienia w tej sprawie i instrukcje, przyglądamy się też uczniom – poinformował rzecznik prasowy szkoły Thomas’s Battersea.

Co prawda w Wielkiej Brytanii nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonego żadnego przypadku zarażenia koronawirusem, ale władze zdecydowały się już na zamknięcie ponad 10 szkół, a w niektórych zarządzono 2-tygodniową przerwę w związku z kwarantanną niektórych uczniów. Sprawa jest poważna i bardzo prawdopodobne, że pałac królewski zdecyduje, aby Charlotte i George przez jakiś czas kontynuowali naukę w domu.

Zobacz także:  Księżna Kate zdradziła, że Charlotte uwielbia nietypowe dania. Nie uwierzycie, czym się zajada

książę George, książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte trzymają się za ręce
East News

Kate i William bardzo dbają o bezpieczeństwo swoich dzieci.

księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę William
East News
Książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte w Polsce
East News

 

 

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06