Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Lidl sklep
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza spore zmiany i apeluje do klientów! 

Jakie zmiany w związku z koronawirusem w Polsce wprowadza Lidl? Czy sklepy Lidl Biedrona będą zamknięte czy otwarte?

Jakie zmiany w związku z koronawirusem w Polsce wprowadza Lidl? Władze jednej z największych sieci sklepów w zdecydowany sposób zareagowały na niepokojące doniesienia dotyczące kolejnych zachorowań w naszym kraju. Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie, w Polsce pierwszy przypadek zachorowania został odnotowany dokładnie 4 marca. Od tamtej chwili minęło niewiele czasu, jednak liczba zarażonych wirusem wzrosła w zastraszającym tempie. Do dziś (12 marca) koronawirusa zdiagnozowano u 47 osób. W związku ze wzrostem zachorowań władze zdecydowały o zamknięciu szkół, przedszkoli, teatrów, kin. Przerażeni Polacy ruszyli do sklepów, aby przygotować się na dłuższy pobyt w domu. Teraz okazuje się, że związku z koronawirusem władze Lidla wprowadziły spore zmiany w sklepach.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Lidl reaguje na koronawirusa w Polsce

Jak już informowaliśmy, w związku z zagrożeniem koronawirusem zmiany w swoich sklepach wprowadziły władze Biedronki- w sklepie częściej są czyszczone wózki i kosze. Okazuje się, że również władze Lidla wprowadziły dodatkowe środki ostrożności. Lidl systematycznie myje wózki sklepowe i dba o czystość w sklepie. Każdego dnia przed otwarciem sklepu rozpoczynają się porządki. 

Następnie w trakcie godzin pracy sklepu czyszczenie odbywa się doraźnie, kiedy istnieje taka potrzeba. Na koniec dnia pracownicy sprzątają strefę kas oraz salę sprzedaży. Szczególną uwagę przykładamy do stref artykułów świeżych, gdzie prezentowane są owoce, warzywa, odpieki oraz produkty chłodnicze. W sklepach posiadamy profesjonalny sprzęt do utrzymania porządku, w tym urządzenie do mycia posadzek (hako), mopy oraz specjalistyczne płyny myjące- Radio Zet cytuje władze Lidl Polska. 

To nie wszystko! Jak się okazuje, że pracownicy Lidla apelują również do klientów, aby w miarę możliwości płacili za zakupy kartą, a nie gotówką. 

Aktualnie uruchamiamy komunikaty głosowe w sklepach zachęcające do płatności bezgotówkowych oraz przestrzegania zasad wspierających bezpieczeństwo naszych klientów-portal biznes.radiozet.pl cytuje przedstawicieli Lidl Polska. 

Przypominamy, że w Polsce nie zostaną zamknięte sklepu i centra handlowe. Minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz poinformowała ostatnio, że nie jest rozważane wprowadzania nakazu zamykania sklepów. 

Zobacz także: Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa?

Lidl wprowadził zmiany w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Lidl- wózki sklepowe
East News

W Polsce odnotowano już 44 przypadki zachorowań na koronawirusa (dane na 12 marca).

Koronawirus w Polsce
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Lidl
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza kolejne nowe ograniczenia dla klientów!
Lidl zdecydował się na kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem.

W związku z pandemią koronawirusa , która dotknęła również Polskę, Lidl postanowił wprowadzić pewne ograniczenia dla klientów, aby zapewnić im jak największe bezpieczeństwo. Lidl wprowadza dodatkowe środki bezpieczeństwa, są to m.in. ograniczenia co do liczby klientów, którzy będą mogli znajdować się w sklepie w tym samym czasie. Wprowadzenie ograniczenia ilości osób przebywających w jednym czasie w sklepach w wybranych lokalizacjach również ma wspierać kwestie bezpieczeństwa. Będziemy obserwować na bieżąco rozwój sytuacji i reagować – przekazała Aleksandra Robaszkiewicz, rzeczniczka prasowa firmy. Dodatkowo w każdym Lidlu dostępne są środki do odkażania, płyny antybakteryjne i rozpowszechniana jest wiedza na temat prawidłowego mycia rąk. Lidl zachęca do płacenia kartą, a nie gotówką. Dodatkowe zalecenie polega na zachęcaniu klientów do korzystania z kas samoobsługowych - wszystko dla dobra klientów sklepu, jak i dobra pracowników. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? Lidl i koronawirus - wprowadzone zostaną jeszcze większe zmiany W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników, Lidl ma zamiar zainstalować przezroczyste osłony pleksi, które mają ochronić pracowników w strefach kas. Na podłogach wyznaczone zostaną również linie kas z miejscem obsługi klienta, gdzie zachowana będzie bezpieczna odległość. Zobacz także:  Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? Przypomnijmy, Lidl ostatnio informował swoich klientów o dodatkowych środkach ostrożności. Lidl systematycznie myje wózki sklepowe i dba o czystość w sklepie. Każdego dnia przed otwarciem sklepu...

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce: W związku z epidemią Żabka, Lidl i Biedronka wprowadziły sporo zmian! 
Jakie zmiany wprowadzono w Żabce, Lidlu i Biedronce?

Jakie zmiany wprowadzono w Żabce, Lidlu i Biedronce? W związku z epidemią koronawirusa sklepy wprowadzają kolejne zmiany i zabezpieczenia, które mają chronić klientów i pracowników przed zakażeniem groźnym wirusem. Kilka tygodni temu Biedronka i Lidl poinformowały m.in. o częstszym dezynfekowaniu wózków sklepowych, a teraz okauzje się, że to nie koniec zmian.  Sklepy zmianiają godziny otwarcia  Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce władze sklepów, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju, wprowadziły sporo zmian w zasadach  funkcjonowania. W związku z zaistniałą sytuacją  Biedronka skraca godziny otwarcia sklepów. I tak klienci będą mogli robić zakupy od godz. 8:00 do 20:00 - zmiany mają wejść w życie najpóźniej do 23 marca. Klienci Biedronki przy wejściach będą mogli zdezynfekować ręcę dzięki specjalnym podajnikom z płynem - przy sklepowych kasach zostaną również ustawione nawilżane chusteczki. Co więcej, przy strefie kas klienci mają zachować 1 metr odległości. Władze Biedronki nie zapomniały również o swoich pracownikach. Okazuje się, że pracownicy po 60. roku życia mogą być zwolnione z obowiązku świadczenia pracy, a ich pensja w tym czasie pozostanie bez zmian.  Lidl z kolei prosi swoich klientów, aby wybierali płatności bezgotówkowe. Zachęcamy także do korzystania z kas samoobsługowych, kiedy jest to możliwe - tvn24bis.pl cytuje Aleksandrę Robaszkiewicz z Lidl Polska.  W Lidlu przy stanowiskach z kasami mają się również pojawić specjalne płyty pleksi. Zmiany zostaną wprowadzone również w sieci sklepów Żabka - placówki handlowe mają być czynne od godziny 7:00 do 22:00.  Zobacz także:   Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner