M jak miłość Magda i Kamil
MTL Maxfilm

Koronawirus na planie serialu "M jak miłość". Wiemy, czy nowe odcinki będą emitowane!

M jak miłość Magda i Kamil
MTL Maxfilm

Koronawirus pojawił się na planie kolejnego popularnego serialu. Według informacji podanych przez se.pl wśród ekipy "M jak miłość" pojawiły się osoby zarażone Covid-19. Zdjęcia na planie hitu TVP2 zostały wstrzymane na kilka dni. Co dalej z emisją nowych odcinków? Będą wstrzymane?

Koronawirus na planie serialu "M jak miłość"!

Ilość zarażeń koronawirusa w Polsce stale rośnie! Mimo że ekipy filmowe i serialowe pracują w reżimie sanitarnym i na bieżąco wykonują testy aktorom oraz pracownikom, na planie pojawiają się osoby zarażone Covid-19. Po tym, jak koronawirus pojawił się na planie "Przyjaciółek" oraz "Tańca z gwiazdami" teraz pojawiła się informacja, że zarażone osoby znalazły się również na planie "M jak miłość". Produkcja zdecydowała się na wstrzymanie zdjęć.

Z naszych informacji wynika, że ekipa „M jak miłość” miała ponad tydzień przerwy. Aktorzy, u których wynik testu na koronawirusa był pozytywny, zostali skierowani na test wymazowy i kwarantannę. Odcinki będę kręcone ze zdrową ekipą, przy wzmożonej czujności. Widzowie mogą być spokojni o emisję.

To świetna wiadomość dla widzów "M jak miłość", którzy kolejne odcinki serialu będą mogli oglądać tradycyjnie w poniedziałki i wtorki.

Zobacz także:  Nie będzie sylwestra w Polsacie i TVN? Czy przez koronawirusa stacje zrezygnują z koncertów?

Odcinki serialu "M jak miłość" będą emitowane bez zmian!

M jak miłość - Paweł i Kinga
MTL Maxfilm

Na planie serialu "M jak miłość" pracują też aktorzy, którzy znajdują się w grupie ryzyka, dlatego produkcja podjęła odpowiednie kroki, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. 

M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość koronawirus
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37