Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Ruszyły zdjęcia do "Przyjaciółek", ciągle brakuje jednak gwiazd zarażonych koronawirusem! Czy serial wystartuje we wrześniu?

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Koronawirus pokrzyżował plany ekipy pracującej na planie serialu "Przyjaciółki". Najpierw przerwanie zdjęć w związku z obostrzeniami, później kolejna przerwa w nagraniach ze względu na zakażenia kilku osób pracujących przy produkcji. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu właśnie zostały wznowione. Wciąż brakuje kilku osób, które w dalszym ciągu zmagają się z zakażeniem.

Czy ta sytuacja spowoduje, że nowy sezon "Przyjaciółek" wystartuje z opóźnieniem? Co z bohaterami, w których wcielają się zakażone gwiazdy? Jest komentarz produkcji. 

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Ruszyły zdjęcia na planie "Przyjaciółek", ale bez zarażonych gwiazd

Jakiś czas temu media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Po wznowieniu zdjęć na planie serialu "Przyjaciółki" u kilkunastu osób, w tym kilku gwiazd, wykryto zakażenie koronawirusem. Ta sytuacja oczywiście spowodowała ponowne przerwanie zdjęć, a sam reżyser produkcji w jednym z wywiadów przyznał, że jest przerażony zaistniałą sytuacją. Media nieoficjalnie przekazały informacje, że wśród zakażonych osób jest między innymi jedna z głównych bohaterek serialu. W dalszym ciągu nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, o którą z aktorek chodzi. 

Z tego też względu kierownictwo zarządziło kolejną przerwę w nagraniach, aż do odwołania. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu "Przyjaciółki" znów wystartowały. Ekipa filmowa powróciła na plan 1 sierpnia. Czy w takim razie możemy spodziewać się, że produkcja planowo pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu? 

Staramy wyrobić się na planową emisję programu, czyli na wrzesień. [...] Będziemy monitorować sprawę na bieżąco i oceniać nasze szanse. Póki co trzymamy się jednak wrześniowego planu - powiedziała dla Plejady Martyna Wereńska, rzeczniczka prasowa Akson Studio.

Jak wiadomo na planie nie pracują na razie aktorzy, którzy zmagają się z zakażeniem koronawirusem. Co w takim razie stanie się z bohaterami, w których wcielają się zarażone gwiazdy? 

Nie ma też mowy o sytuacji, że naglę jakąś bohaterkę uśmiercimy lub się jej pozbędziemy, tylko ze względu na postój w nagraniach. Na szczęście z naszych doświadczeń wynika, że zakażenie koronawirusem nie trwa przeważnie kilka miesięcy - mówiła Martyna Wereńska w rozmowie z Plejdą. 

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia wszystkich osób, które zmagają się z koronawirusem. Mamy nadzieję, że ekipa już za chwilę będzie mogła pracować w pełnym składzie. 

Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Pandemia koronawirusa mocno doświadczyła ekipę programu "Przyjaciółki". Po wznowieniu zdjęć okazało się, że zarażonych jest kilku aktorów oraz kilka osób pracujących przy produkcji. W związku z tym praca na planie znów musiała zostać przerwana. 

Małgorzata Socha i Mateusz Janicki na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Jak informuje portal Plejada.pl, prace na planie zostały wznowione 1 sierpnia. Ekipa serialu czeka jeszcze na osoby, które w dalszym ciągu zmagają się z chorobą.

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22