Koronawirus pokrzyżował plany ekipy pracującej na planie serialu "Przyjaciółki". Najpierw przerwanie zdjęć w związku z obostrzeniami, później kolejna przerwa w nagraniach ze względu na zakażenia kilku osób pracujących przy produkcji. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu właśnie zostały wznowione. Wciąż brakuje kilku osób, które w dalszym ciągu zmagają się z zakażeniem.

Reklama

Czy ta sytuacja spowoduje, że nowy sezon "Przyjaciółek" wystartuje z opóźnieniem? Co z bohaterami, w których wcielają się zakażone gwiazdy? Jest komentarz produkcji.

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Ruszyły zdjęcia na planie "Przyjaciółek", ale bez zarażonych gwiazd

Jakiś czas temu media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Po wznowieniu zdjęć na planie serialu "Przyjaciółki" u kilkunastu osób, w tym kilku gwiazd, wykryto zakażenie koronawirusem. Ta sytuacja oczywiście spowodowała ponowne przerwanie zdjęć, a sam reżyser produkcji w jednym z wywiadów przyznał, że jest przerażony zaistniałą sytuacją. Media nieoficjalnie przekazały informacje, że wśród zakażonych osób jest między innymi jedna z głównych bohaterek serialu. W dalszym ciągu nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, o którą z aktorek chodzi.

Z tego też względu kierownictwo zarządziło kolejną przerwę w nagraniach, aż do odwołania. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu "Przyjaciółki" znów wystartowały. Ekipa filmowa powróciła na plan 1 sierpnia. Czy w takim razie możemy spodziewać się, że produkcja planowo pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu?

Zobacz także

Staramy wyrobić się na planową emisję programu, czyli na wrzesień. [...] Będziemy monitorować sprawę na bieżąco i oceniać nasze szanse. Póki co trzymamy się jednak wrześniowego planu - powiedziała dla Plejady Martyna Wereńska, rzeczniczka prasowa Akson Studio.

Jak wiadomo na planie nie pracują na razie aktorzy, którzy zmagają się z zakażeniem koronawirusem. Co w takim razie stanie się z bohaterami, w których wcielają się zarażone gwiazdy?

Nie ma też mowy o sytuacji, że naglę jakąś bohaterkę uśmiercimy lub się jej pozbędziemy, tylko ze względu na postój w nagraniach. Na szczęście z naszych doświadczeń wynika, że zakażenie koronawirusem nie trwa przeważnie kilka miesięcy - mówiła Martyna Wereńska w rozmowie z Plejdą.

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia wszystkich osób, które zmagają się z koronawirusem. Mamy nadzieję, że ekipa już za chwilę będzie mogła pracować w pełnym składzie.

mat. prasowe

Pandemia koronawirusa mocno doświadczyła ekipę programu "Przyjaciółki". Po wznowieniu zdjęć okazało się, że zarażonych jest kilku aktorów oraz kilka osób pracujących przy produkcji. W związku z tym praca na planie znów musiała zostać przerwana.

mat. prasowe

Jak informuje portal Plejada.pl, prace na planie zostały wznowione 1 sierpnia. Ekipa serialu czeka jeszcze na osoby, które w dalszym ciągu zmagają się z chorobą.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama