Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe
Newsy

Ruszyły zdjęcia do "Przyjaciółek", ciągle brakuje jednak gwiazd zarażonych koronawirusem! Czy serial wystartuje we wrześniu?

Ruszyły zdjęcia do "Przyjaciółek", ciągle brakuje jednak gwiazd zarażonych koronawirusem! Czy serial wystartuje we wrześniu?

Koronawirus pokrzyżował plany ekipy pracującej na planie serialu "Przyjaciółki". Najpierw przerwanie zdjęć w związku z obostrzeniami, później kolejna przerwa w nagraniach ze względu na zakażenia kilku osób pracujących przy produkcji. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu właśnie zostały wznowione. Wciąż brakuje kilku osób, które w dalszym ciągu zmagają się z zakażeniem.

Czy ta sytuacja spowoduje, że nowy sezon "Przyjaciółek" wystartuje z opóźnieniem? Co z bohaterami, w których wcielają się zakażone gwiazdy? Jest komentarz produkcji. 

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Nowi aktorzy w serialu "Przyjaciółki"! Joanna Liszowska zdradza, kto namiesza w życiu serialowej Patrycji

Ruszyły zdjęcia na planie "Przyjaciółek", ale bez zarażonych gwiazd

Jakiś czas temu media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Po wznowieniu zdjęć na planie serialu "Przyjaciółki" u kilkunastu osób, w tym kilku gwiazd, wykryto zakażenie koronawirusem. Ta sytuacja oczywiście spowodowała ponowne przerwanie zdjęć, a sam reżyser produkcji w jednym z wywiadów przyznał, że jest przerażony zaistniałą sytuacją. Media nieoficjalnie przekazały informacje, że wśród zakażonych osób jest między innymi jedna z głównych bohaterek serialu. W dalszym ciągu nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, o którą z aktorek chodzi. 

Z tego też względu kierownictwo zarządziło kolejną przerwę w nagraniach, aż do odwołania. Jednak jak informuje portal Plejada.pl, zdjęcia do serialu "Przyjaciółki" znów wystartowały. Ekipa filmowa powróciła na plan 1 sierpnia. Czy w takim razie możemy spodziewać się, że produkcja planowo pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu? 

Staramy wyrobić się na planową emisję programu, czyli na wrzesień. [...] Będziemy monitorować sprawę na bieżąco i oceniać nasze szanse. Póki co trzymamy się jednak wrześniowego planu - powiedziała dla Plejady Martyna Wereńska, rzeczniczka prasowa Akson Studio.

Jak wiadomo na planie nie pracują na razie aktorzy, którzy zmagają się z zakażeniem koronawirusem. Co w takim razie stanie się z bohaterami, w których wcielają się zarażone gwiazdy? 

Nie ma też mowy o sytuacji, że naglę jakąś bohaterkę uśmiercimy lub się jej pozbędziemy, tylko ze względu na postój w nagraniach. Na szczęście z naszych doświadczeń wynika, że zakażenie koronawirusem nie trwa przeważnie kilka miesięcy - mówiła Martyna Wereńska w rozmowie z Plejdą. 

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia wszystkich osób, które zmagają się z koronawirusem. Mamy nadzieję, że ekipa już za chwilę będzie mogła pracować w pełnym składzie. 

Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Pandemia koronawirusa mocno doświadczyła ekipę programu "Przyjaciółki". Po wznowieniu zdjęć okazało się, że zarażonych jest kilku aktorów oraz kilka osób pracujących przy produkcji. W związku z tym praca na planie znów musiała zostać przerwana. 

Małgorzata Socha i Mateusz Janicki na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Jak informuje portal Plejada.pl, prace na planie zostały wznowione 1 sierpnia. Ekipa serialu czeka jeszcze na osoby, które w dalszym ciągu zmagają się z chorobą.

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

Zobacz także
Tłumy w górach

Rekord zakażeń koronawirusem w Polsce! Czy wrócą obostrzenia i lockdown? 

Rewolucje w "Kuchennych rewolucjach"? Jak koronawirus zmieni program Magdy Gessler

 

Przyjaciółki znikają z anteny!
Newsy
Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?
Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Blady strach padł na całą ekipę pracującą przy serialu " Przyjaciółk i". W ubiegłym tygodniu "Fakt" poinformował, że u jednej z gwiazd serialu wykryto zarażenie koronawirusem, co potwierdził reżyser produkcji. Konieczne było przerwanie zdjęć do 16. sezonu serialu. Niedawno głos zabrała Magdalena Stużyńska, która z ulgą poinformowała, że nie zaraziła się wirusem. Głos zabrał również jej serialowy mąż, Bartek Kasprzykowski. Co napisał? Czy zdjęcia do "Przyjaciółek" ponownie ruszyły? Zobacz także:  Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Jedna z czołowych gwiazd zabrała głos: "Nie mam siły" Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Zdjęcia do 16. sezonu ruszyły? Aktorzy i osoby pracujące na planie serialu "Przyjaciółki" musiały poddać się testom na koronawirusa. Ostatecznie okazało się, że zarażonych zostało aż kilkanaście osób:  Jesteśmy po kolejnej serii testów, które stwierdziły obecność wirusa u kilkunastu osób, potwierdzając, że zwłaszcza osoby nieprzestrzegające zobowiązań do unikania dużych zgromadzeń, a także przemieszczające się z jednej ekipy filmowej do drugiej, stanowią największe zagrożenie dla filmowej branży, próbującej odbudować się po  lockdownie - powiedział  Grzegorz Kuczeriszka w rozmowie z Rzeczpospolitą.  Do tej pory nie wiadomo było jednak, jak długo potrwa przerwa spowodowana zachorowaniami na koronawirusa, którego wykryto u jednej z aktorek.  Bartek Kasprzykowski zabrał głos w sprawie problemów na planie "Przyjaciółek". Aktor opublikował zdjecia z serialową żoną z planu do 16. sezonu serialu:  Zagrożenie Covid jest realne. Tylko dzięki ostrożności i świadomości możemy dalej...

Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe Polsat
Newsy
15-letni gwiazdor "Przyjaciółek" ma koronawirusa! Jaki jest jego stan zdrowia? 
15-letni gwiazdor "Przyjaciółek" ma koronawirusa! Jaki jest jego stan zdrowia? 

Z powodu koronawirusa przerwano pracę na planie serialu " Przyjaciółki ". Wsród jednej z głównych gwiazd obsady potwierdzono zarażenie. Na tę chwilę wiadomo, że zarażonych jest już 8 osób: cztery z obsady i cztery z ekipy. Senator Marek Borowski w rozmowie z jednym z tabloidów zdradził, że grający w serialu jego wnuk również ma koronawirusa. Z jego relacji wynika, ze 15-letni Antoni Borowski również mógł zarazić się na planie.  Zobacz także:  Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Jedna z czołowych gwiazd zabrała głos: "Nie mam siły" Koronawirus na planie serialu "Przyjaciółki" Antoni Borowski w "Przyjaciółkach" wciela się w rolę Stanisława Strzeleckiego, syna Anki i Pawła Strzeleckich, których grają Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski. W ubiegłym tygodniu aktorka opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jest po testach na koronawirusa i na szczęście nie została zarażona. Niestety, takiego powodu do radości nie ma jej serialowy syn.  O zarażeniu Antoniego Borowskiego koronawirusem w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział jego dziadek, Marek Borowski:  Wnuczek ma niestety koronawirusa i jest na kwarantannie. Zaczęło się u Antka tak, że stracił węch i smak. Gorączki i kaszlu nie miał. Przypadek, jakich wiele. Przechodzi bezobjawowo. Wykazało w teście, że jest ten koronawirus. Antek musi siedzieć w domu. Ale już raz siedział w domu, jak szkołę zamknęli. Trochę się już przyzwyczaił, ale szkoda, bo lato, wakacje - mówi. Marek Borowski dodał, że stan zdrowia nastolatka się poprawia:  Ostatnio dowiedziałem się, że mu się poprawia i odzyskuje smak i węch. Chyba do końca lipca Antek będzie na kwarantannie, mam nadzieję, że wszystko będzie...

East News
Newsy
Małgorzata Socha zabrała głos w sprawie nowego sezonu "Przyjaciółek". Wróciła na plan?
Małgorzata Socha zabrała głos w sprawie nowego sezonu "Przyjaciółek". Wróciła na plan?

Z początkiem sierpnia ponownie ruszyły zdjęcia na planie " Przyjaciółek ". Prace nad 16. sezonem zostały pokrzyżowane przez koronawirusa, którym zaraziło się kilkanaście osób pracujących na planie. Wśród nich była jedna z głównych bohaterek, jednak oficjalnie nigdy nie potwierdzono która. Powoli w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia aktorów z planu. Fotkę opublikowała również Małgorzata Socha. Czy serialowa Inga wróciła na plan 16. sezonu?  Zobacz także:  Ruszyły zdjęcia do "Przyjaciółek", ciągle brakuje jednak gwiazd zarażonych koronawirusem! Czy serial wystartuje we wrześniu? Małgorzata Socha wróciła na plan "Przyjaciółek" Prace nad 16. sezonem "Przyjaciółek" napędziły wszystkim współtwórcom sporo strachu. Zdjęcia musiały zostać przerwane z powodu zarażenia części ekipy koronawirusem. Oficjalnie wiadomo, że na pewno zarażony został serialowy Staś Strzelecki czyli Antoni Borowski. Kilka dni temu Plejada informowała, że prace nad nowym sezonem "Przyjaciółek" ponownie ruszyły jednak wciąż brakuje aktorów, którzy zostali zarażeni. Mówiło się również o tym, że jedna z głównych bohaterek również została zakażona koronawirusem. Jednak produkcja uspokoiła, że nie zamierzają pozbywać się żadnego z wątków.  Fani serialu martwili się o to, że być może w kontynuacji serialu zabraknie, którejś z tytułowych "Przyjaciółek".  Na szczęście czekają ich dobre informacje. Małgorzata Socha, która wciela się w serialową Ingę właśnie zabrała głos i pokazała zdjęcie z planu do 16. sezonu, którym potwierdziła, że na pewno wróciła na plan.  Myślicie, że serial pojawi się planowo na...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik