Sławomir i Kajra Sylwester z Polsatem
East News

Nie będzie sylwestra w Polsacie i TVN? Czy przez koronawirusa stacje zrezygnują z koncertów?

Sławomir i Kajra Sylwester z Polsatem
East News

Przez pandemię koronawirusa największe stacje telewizyjne w tym roku nie zorganizują sylwestrowych koncertów plenerowych? Władze Polsatu i TVN już podjęły decyzję w tej sprawie! Czy za dwa miesiące Polacy będą mogli świętować rozpoczęcie Nowego Roku na wielkich muzycznych imprezach?  

Nie będzie koncertów Polsatu i TVN

W związku z pandemią koronawirusa, który sparaliżował życie na całym świecie odwołano już wiele imprez i programów. Stacje telewizyjne już wiosną zareagowały na niepokojące doniesienia dotyczące pandemii i z dnia na dzień zmieniły swoje ramówki: Polsat zawiesił wówczas "Taniec z Gwiazdami', a w TVP zrezygnowano z wielkiego finału drugiej edycji "Dance, Dance, Dance" z udziałem publiczności i wszystkich jurorów. 

Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, czy już za nieco ponad dwa miesiące stacje zorganizują wielkie sylwestrowe koncerty plenerowe. Czy w tym roku odbędą się muzyczne imprezy podczas których powitamy Nowy Rok? Władze stacji i miast rozwiały wątpliwości w tej sprawie! Rzeczniczka stołecznego ratusza w rozmowie z portalem warszawa.wyborcza.pl przyznała, że w tym roku nie odbędzie się impreza sylwestrowa w Warszawie.

Wiadomości o odwołanym koncercie sylwestrowym potwierdziła również Joanna Górska, dyrektor działu public relations TVN.

(...) nie planujemy również organizacji plenerowego koncertu sylwestrowego- zdradziła w rozmowie z portale wirtualnemedia.pl.

Z sylwestrowego koncertu zrezygnował też Polsat!

W obecnej sytuacji organizowanie jakichkolwiek imprez plenerowych mających odbyć się w najbliższej przyszłości jest po prostu niemożliwe - wirtualnemedia.pl cytują Tomasza Matwiejczuka, rzecznika prasowego Polsatu.

Wciąż nie wiadomo, co z imprezą sylwestrową TVP. Myślicie, że władze Telewizji Publicznej również zrezygnują z sylwestrowej imprezy?

Zobacz także: Nawet 1000 złotych mandatu za brak maseczki! Jest nowy projekt ustawy

W tym roku nie będzie sylwestrowych koncertów plenerowych Polsatu i TVN.

Michał Szpak Sylwester 2019
East News

Wciąż nie wiadomo, czy z koncertu plenerowego zrezygnuje również TVP.

Natalia Oreiro Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020
East News

 

Więcej na temat TVN Polsat koronawirus
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13