Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Książę Harry zrezygnował z obowiązków królewskich
East News
Newsy

Koniec z "księciem Harrym"! Wnuk Elżbiety II ogłosił, jak należy się do niego zwracać

Książę Harry wziął udział w szczycie Travalyst w Wielkiej Brytanii. Przy okazji poprosił o zaprzestanie zwracania się do niego tytułem książęcym. Zaproponował rozwiązanie, ale czy się przyjmie? 

Książę Harry wziął udział w szczycie Travalyst w Wielkiej Brytanii. Przy okazji poprosił o zaprzestanie zwracania się do niego tytułem książęcym. Zaproponował rozwiązanie, ale czy się przyjmie? 

W życiu młodszego wnuka Elżbiety II w ostatnich miesiącach sporo się zadziało. Były książę Sussex i jego małżonka Meghan Markle postanowili zrezygnować z obowiązków królewskich i na stałe przeprowadzić się do Ameryki Północnej. Królowa zmuszona była zwołać spotkanie kryzysowe, aby przedyskutować decyzję wnuka. 

Zobacz także: Co Meghan i Harry tak naprawdę robią w Kanadzie? O takim życiu marzyli?

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Harry nie chce być księciem 

Ciężko będzie mówić o Harrym inaczej niż książę Harry. Jednak okazuje się, że wnuk królowej nie chce być w dalszym ciągu kojarzony z monarchią brytyjską. Wraz z Meghan chcą być niezależni finansowo i nie budować swojej przeszłości na królewskim pochodzeniu. 

Odejście od rodziny królewskiej okazuje się bardziej skomplikowane niż mogłoby się to wydawać. Póki co, do końca marca Meghan Markle i książę Harry wciąż pełnią swoje obowiązki. Jednym z nich był właśnie udział w szczycie Travalyst. Z tej okazji wnuk Elżbiety II odwiedził Wielką Brytanię. Przy okazji zwrócił się do mediów z prośbą o zaprzestanie zwracania się do niego tytułem książęcym. 

Za kulisami poprosił, aby mówić po prostu „Harry”. A więc panie i panowie, przywitajcie Harry’ego… - powiedziała Ayesha Hazarika, prowadząca szczytu Travalyst. 

Myślicie, że ta - co prawda mała zmiana - szybko się przyjmie? 

Zobacz także: Pornograficzna afera z Meghan i Harrym! Kolejny skandal z ich udziałem

Wnuk Elżbiety II poprosił, aby zwracać się do niego po imieniu

Książę Harry i książę William
East News

Harry i Meghan Markle zrezygnowali ze swoich obowiązków królewskich na początku tego roku. Aktualnie mieszkają w Kanadzie. Chcą być niezależni finansowo i rozpocząć działalność charytatywną. 

Książę Harry i Meghan Markle
East News

 

Czy Meghan Markle i książę Harry kupią luksusowy dom w Malibu?
East News
Strefa luksusu
Meghan Markle i książę Harry kupią luksusową willę za prawie 80 mln zł?! Tylko spójrzcie na te wnętrza!
Zobacz, w jakich luksusach mogą zamieszkać Meghan Markle i książę Harry!

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o odłączeniu się od rodziny królewskiej wzbudziła sensację na całym świecie. Od kilku tygodni wszyscy śledzą każdy ich ruch. Plotkuje się, że teraz Meghan Markle i książę Harry będą mogli zostać stuprocentowymi celebrytami i występować w filmach oraz popularnych programach. Wszyscy zastanawiają się też, gdzie zamieszka była książęca para. Pojawiły się doniesienia, że Meghan Markle i książę Harry poważnie rozważają zakup luksusowej posiadłości w Malibu. Tylko spójrzcie na te wnętrza!

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Wiemy, jaka jest wymarzona praca księcia Harry'ego! Czy ma na nią szanse? 
Książę Harry marzy o bardzo przyziemnej pracy, ale jego wybór nie jest do końca oczywisty. Czym chciałby się zajmować wnuk Elżbiety II?

Książę Harry i Meghan Markle na początku stycznia zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków. Zakomunikowali, że chcą dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę. Pałac Buckingham wyraził na to zgodę, po wcześniejszym zwołaniu spotkania kryzysowego w tej sprawie. Książętom Sussex zależało na spokojnym życiu oraz niezależności finansowej. Dziś media na całym świecie zastanawiają się, czym będą się zajmować. O ile Meghan Markle prawdopodobnie wróci do aktorstwa, to zajęcie księcia Harry'ego jest nie do końca łatwe do przewidzenia. Książę Harry zdradził jednak czym chciałby się zajmować! Ale czy to w ogóle jest dla niego realne?  Zobacz także:  Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie! Wymarzona praca księcia Harry'ego Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje odejście od rodziny królewskiej i chęć niezależności finansowej, media prześcigają się w wymyślaniu przyszłych zawodów dla księcia i jego małżonki.  "The Sun" przybliża wypowiedź Rebbeki English dla "Daily Maila", która spotkała się z księciem w Południowej Afryce w 2006 roku. Okazuje się,  że Harry już wtedy przejawiał chęć życia z dala od rodziny królewskiej, marząc o bardzo przyziemnej pracy:   Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą. Mieć kontakt z naturą.   Wyobrażacie sobie Harry'ego w roli przewodnika w amerykańskich parkach narodowych? Czy wnuk Elżbiety II ma w ogóle szanse na podjęcie normalnej pracy, która nie będzie wywoływała sensacji?  W obecnej sytuacji zarówno Harry'emu jak i Meghan trudno będzie zachować prywatność, szczególnie teraz, kiedy ich...

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?
Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?

Netflix potwierdził chęć współpracy z  Harrym i Meghan Markle . Czy po rezygnacji z obowiązków królewskich zgodzą się na taką współpracę? Pałac Buckingham wczoraj wydał oficjalne oświadczenie, w którym oznajmił, że Harry oraz Meghan nie posiadają już królewskich tytułów, a decyzja jest nieodwracalna. Teraz zgodnie z planem będą mogli rozpocząć niezależne finansowo życie a propozycje  współprac stają przed nimi otworem.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan Markle Światowe firmy od tygodnia uważnie przyglądają się sprawom rodziny królewskiej. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, a Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził, że Harry i Meghan Markle zostają pozbawieni tytułów, mogą oficjalnie przedstawiać swoje kontrakty. Para wkracza w nową przyszłość jako osoby niezależne finansowo oraz wyzwolone z monarchii.  Dyrektor ds. Treści Netflix, Ted Sarandos, podczas jednej z imprez branżowych w Los Angeles przyznał, że jest zainteresowany podjęciem współpracy z Harrym i jego małżonką.  Kto nie byłby zainteresowany? Tak, oczywiście - odpowiedział na jedno z pytań o ewentualną współpracę Harry i Meghan nie odnieśli się jeszcze do tego komentarza. Czy będą zainteresowani współpracą ze dystrybucyjnym gigantem? Meghan Markle być może będzie chciała wrócić do aktorstwa, którym zajmowała się jeszcze przed związkiem z księciem Harrym. Nie jest tajemnicą, że już teraz podpisała intratny kontrakt, którym użyczy swojego głosu postaci w dużej produkcji.  Zobacz także:  Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?!...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner