Meghan Markle, książę Harry trzymają się za ręce
East News
Newsy

Co Meghan i Harry tak naprawdę robią w Kanadzie? O takim życiu marzyli?

Meghan i Harry w Kanadzie w końcu znaleźli spokój. To zaskakujące, jak teraz żyją!

Meghan i Harry wywołali ogromne kontrowersje decyzją o opuszczeniu rodziny królewskiej. Teraz kiedy emocje już opadły, znajomy książęcej pary zdradził magazynowi "People" czym tak naprawdę zajmują się obecnie w Kanadzie. To może się wydawać zaskakujące, ale z dala od blasku fleszy żyją jak zwyczajne małżeństwo. Czy o to im chodziło?

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Co Meghan i Harry robią w Kanadzie?

Wiele osób to właśnie Meghan uznało za sprawczynię całego zamieszania z opuszczeniem rodziny królewskiej. Pojawiały się głosy, że gdyby nie naciski Meghan, Harry sam nigdy by się na to nie zdecydował. Jednak według informatora magazynu dopiero teraz oboje są szczęśliwi i spędzają czas tak, jak chcą:

Ta decyzja o odejściu ciążyła na nich od dłuższego czasu. Teraz odczuwają ulgę, że wreszcie to zrobili

Para zamieszkuje w pięknej posiadłości, spaceruje brzegiem oceanu i cieszą się rodzinnym czasem z Archiem i swoimi psami. Co prawda para od razu zatrudniła gosposię, ale Meghan zdarza się też samodzielnie gotować:

Oboje uwielbiają przebywać na zewnątrz. Cieszą się spokojnym życiem. Chodzą na długie spacery, uprawiają jogę, a Meghan nawet gotuje. Są normalnym małżeństwem, które uwielbia odpoczywać z Archiem i psami - czytamy w magazynie "People".

Po opuszczeniu rodziny królewskiej dali sobie trochę czasu na odpoczynek, ale już niebawem planują zacząć pracę, w końcu nie mogą już liczyć na finansowanie ze środków publicznych, zresztą sami deklarowali niezależność finansową. Mają zamiar prowadzić fundację, działającą na rzecz zdrowia psychicznego, a Meghan podpisała też kontrakt z Disneyem. Mogą też liczyć na ogromne pieniądze z wykładów, jeśli będą chcieli je prowadzić. 

Z czasem okaże się, czy podjęli słuszną decyzję!

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

Taki widok Meghan i Harry już niebawem będą mieli ze swojego domu!

Taras w domu Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

 

 

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Ucieczka z Anglii nie pomogła, w Kanadzie też ich dopadli! Meghan i Harry mają dość
Meghan i Harry straszą pozwami paparazzi, którzy nie uszanują ich prywatności!

Meghan i Harry  podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej i dzieleniu swojego czasu między dwa domy: w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Podczas swojego ostatniego wystąpienia książę podkreślił, że była to bardzo trudna decyzja, ale nie miał innego wyjścia, również za sprawą mediów, które nie dają im spokoju i wielokrotnie nękali Meghan. Para z pewnością myślała, że w Kanadzie zachowają większą prywatność. Tak się jednak nie stało! Ostatnio paparazzi przyłapali Meghan na spacerze z synem i psami w parku niedaleko oceanu na wyspie Vancouver. W sieci rozpętała się burza, ponieważ sposób, w jaki Meghan nosi synka jest mocno kontrowersyjny ! Teraz para zdecydowała się ostrzec paparazzi i wprost oświadczyła, że pozwą każdego kto narusza ich prywatność! Meghan i Harry straszą sądem BBC we wtorek poinformowało, że zdjęcia, na których widzimy Meghan spacerującą z Archiem w North Hill Regional Park zostały zrobione z ukrycia i księżna Sussex nie wyraziła na nie zgody. Jak się okazuje książęca para jest gotowa, aby pozwać paparazzi. Według doniesień brytyjskiej stacji fotoreporterzy nadal śledzą każdy krok pary. W sieci pojawiły się nie tylko fotografie Meghan, ale również zdjęcia Harry’ego, kiedy wysiadał z samolotu w Kanadzie, aby udać się do żony i syna. Paparazzi niemal zamieszkali pod domem Meghan i Harry’ego i czekają, aby zrobić im zdjęcia. To samo dotyczy rezydencji, którą planują kupić.  Czy Meghan i Harry osiągnęli to, co planowali? Zachowanie prywatności w przypadku tej pary wydaje się niemożliwe, a im bardziej starają się ukryć, tym większą sensację wywołują. Rozstanie z rodziną królewską nie do końca przebiegło po ich myśli, co przyznał sam Harry, ale przystał na wszystkie warunki. Oboje nie będą używali już...

Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy
Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie? Te fakty o tym przeważają!
Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie? Te fakty o tym przeważają!

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o rezygnacji z królewskich obowiązków zaszokowała nie tylko Brytyjczyków ale również rodzinę królewską. Temat tzw. "Megxitu" opanował media na całym świecie. . Książę i księżna Sussex zapowiedzieli, że będą dzielić swoje życie pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię. Media spekulują, że pomimo tego, że Meghan urodziła się i wychowała w Stanach Zjednoczonych, para książęca zdecyduje się osiąść w Kanadzie. Dlaczego?   Zobacz także:  Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna Powody, dla których książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie Po ogłoszeniu szokującej decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle, królowa Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe. Po jego zakończeniu w oficjalnym oświadczeniu wyjaśniła, że nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość książąt Sussex, ponieważ proces ograniczania ich obowiązków królewskich nie jest prosty. Królowa zgodziła się za to na "okres przejściowy", w których jej wnuk wraz z małżonką będą dzielić czas pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię.  Nie jest wiadome na pewno, gdzie na stałe osiądą książę Harry i Meghan Markle, jednak według tropu zagranicznych mediów, wybiorą Kanadę, która de facto jest częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, a formalnie głową tego państwa jest brytyjski monarcha. Według The Telegraph para książęca przewiozła swoje psy (labradora oraz beagle'a) na wyspę Vancouver podczas swojego sześciotygodniowego urlopu. Dodatkowo media podały, że premier Kanady Justin Trudeau miał obiecać królowej Elżbiecie II, że zadba o bezpieczeństwo pary książęcej na terenie Kanady. W rozmowie z Global News, Trudeau...

Księżna Meghan i książę Harry
East News
Newsy
Przeprowadzka Meghan i Harry'ego do Kanady zrujnuje ich finansowo? Wybrali za drogą rezydencję!
Meghan i Harry chcą kupić drogą rezydencję, a według ekspertów ten zakup doprowadzi ich do bankructwa!

Meghan i Harry przeprowadzili się już do Kanady , gdzie chcą wieść spokojne życie na własnych zasadach. Wysłali nawet ostrzeżenie do paparazzi, aby nie robili im zdjęć bez ich zgody. Wygląda na to, że groźba pozwów pomogła, bo od opublikowanych zdjęć Meghan ze spaceru nie pojawiły się ich żadne nowe fotografie. Teraz para jest na etapie poszukiwania domu i jak się okazuje ten, który wybrali, może doprowadzić ich do bankructwa ! Doradcy finansowi ostrzegają, że zakup rezydencji nad oceanem może być dla pary finansową katastrofą... Zakup rezydencji w Kanadzie zrujnuje Meghan i Harry'ego? Meghan i Harry, decydując się na opuszczenie rodziny królewskiej , zrezygnowali z finansowania ze środków publicznych. Dla księcia to nowość, ponieważ do tej pory nigdy nie musiał martwić się o finanse czy tak przyziemne sprawy, jak opłacanie rachunków. Teraz wszystko się zmieni! Para jednak musiała przemyśleć dokładnie swoją sytuację finansową, skoro zdecydowali się na niezależność i ogłosili, że sami będą pracować na swoje utrzymanie.  Odkąd mieszkają w Kanadzie nie zaczęli jeszcze pracować, ale za to mają mnóstwo wydatków. Co zaskakujące, planują zakup ogromnej rezydencji z widokiem na ocean za prawie 30 milionów dolarów. Znając Meghan i jej upodobanie do luksusu, w rezydencji zaplanuje pewnie kosztowny remont. Takie zachowanie doradcy finansowi uważają za mało rozważne i wprost mówią: Dla nich to może być katastrofa finansowa. Naprawdę nie mogli znaleźć jakiegoś miłego, niewielkiego domu za 15 milionów? - powiedziała Elizabeth Windisch, doradczyni finansowa w rozmowie z serwisem MarketWatch.com. W jaki sposób Meghan  i Harry będą zarabiać? Dotychczas jedynym potwierdzonym źródłem dochodu byłej pary książęcej jest kontrakt z Disneyem ....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner