Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Konferencja o koronawirusie w Polsce
Newsy

Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem! Już 21. osób zakażonych

21. osoba zarażona koronawirusem! Dziś ogłoszono 4 nowe przypadki!

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w Polsce! To 21. osoba, u której potwierdzono wirusem SARS-CoV-2. Dziś łącznie pojawiła się informacja o czterech nowych osobach, które walczą z koronawirusem. Jaki jest stan pacjentki? Wiemy, w którym szpitalu przebywa!

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga oceniła związki uczestników: "To nie ignorancja tylko..."

21 przypadek zarażenia koronawirusem w Polsce!

We wtorek, 10 marca, poinformowano o trzech nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. Jeden z pacjentów przebywa w Warszawie, a dwóch w Cieszynie. Kolejna pacjentka pochodzi z województwa dolnośląskiego i przybywa w szpitalu we Wrocławiu:

Mamy nowy przypadek zakażenia koronawirusem, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą kobiety z województwa dolnośląskiego, która przebywa w szpitalu we Wrocławiu - czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze Ministerstwa Zdrowie. 

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia pacjentka jest młoda, nie znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, na chwilę obecną jej stan określono jako dobry.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje?

Koronawirus w Polsce. Konferencja Łukasza Szumowskiego i Mateusza Morawieckiego
EastNews

Z każdym dniem ilość osób zarażonych koronawirusem się zwiększa! Lekarze apelują o zachowanie środków ostrożności.

Koronawirus w Polsce
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. To już 125 osób zarażonych! 13 osób wyzdrowiało 
Koronawirus w Polsce. To już 125 osób zarażonych! 13 osób wyzdrowiało 

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Ile osób jest zarażonych koronawirusem? Czy ta liczba stale rośnie? Ile osób udało się wyleczyć do tej pory? Jakie decyzje podejmuje rząd ws. koronawirusa? Co powinieneś zrobić, jeśli masz obawy że jesteś zarażony koronawirusem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? NIEDZIELA, godz. 14:00 Na świecie do końca soboty odnotowano łącznie 157 342 przypadki zakażenia koronawirusem.  W ciągu ostatnich 24 godzin w Chinach wykryto 20 nowych przypadków zarażenia, na świecie - 11 tysięcy. NIEDZIELA, godz. 11:40 Do tej pory w Polsce udało się wyleczyć 13 osób. Kluczem do sukcesu jest jedna rzecz! Pamiętaj, że jeśli miałeś kontakt z zakażoną osobą, wróciłeś zza granicy i masz gorączkę i kaszel, po pierwsze nie panikuj - w tej sytuacji powinieneś zgłosić się jak najszybciej do stacji sanitarno-epidemiologicznej lub do szpitala z oddziałem zakaźnym. W tym momencie stacja określi dalszy tryb postępowania medycznego. Im szybciej podjęte zostanie leczenie, tym większa szansa na szybkie wyzdrowienie. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce: Skandaliczne zachowanie studentów. Urządzili "koronalia" zamiast juwenaliów Koronawirus w Polsce, niedziela 15 marca 2020 roku. Ile chorych?  NIEDZIELA, godz. 9:30 Liczba zarażeń koronawirusem w Polsce rośnie. W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach zarażenia koronawirusem. Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zobacz także:  Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie! W których...

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Potwierdzono 27 przypadków zarażenia! Wśród chorych jest dziecko
Ministerstwo zdrowia potwierdza dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Zachorowała młoda kobieta oraz dziecko! Jaki jest ich stan zdrowia? 

Ministerstwo zdrowia potwierdza dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Zachorowała młoda kobieta oraz dziecko! Jaki jest ich stan zdrowia?  11 marca potwierdzono łącznie 5 nowych zachorowań - 3 podczas porannej konferencji ministra zdrowia oraz dwie kolejne po południu. Resort zdrowia na bieżąco aktualizuje dane.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce 11 marca. Zamknięte szkoły, kina, teatry i muzea! Rośnie liczba zarażonych! Najnowsze informacje Koronawirus w Polsce. Zdiagnozowano 27 przypadków Ministerstwo zdrowia w środowe popołudnie poinformowało o kolejnych dwóch zdiagnozowanych przypadkach koronawirusa. Na dzień dzisiejszy (11 marca) jest już 27 zachorowań. Pierwsze z nich zdiagnozowano 4 marca.  Mamy 2 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowało ministerstwo zdrowia. Wśród chorych znalazła się kobieta z Łodzi oraz dziecko z Cieszyna:  Potwierdzone wyniki dotyczą: dziecka z woj. śląskiego (Cieszyn), które jest w dobrym stanie oraz młodej kobiety z woj. łódzkiego (Łódź). W sumie to już 27 przypadków zakażenia #koronawirus w Polsce. Stan dziecka skomentowała rzecznik Szpitala Śląskiego w Cieszynie Ewa Herman:  U trzeciej osoby, przebywającej na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Szpitala Śląskiego w Cieszynie, potwierdzona została obecność koronawirusa. Podobnie jak dwóch poprzednich pacjentów jest w stanie dobrym – poinformowała  Rzecznik nie podała jednak szczegółowych informacji na temat trzeciej zakażonej osoby. Wskazała jedynie, że osoba ta miała kontakt z pacjentem 0, który wrócił z Niemiec. Ewa Herman zdradziła, że aktualnie w szpitalu przebywają jeszcze dwie osoby z podejrzeniem zakażenia. Do tej pory potwierdzono...

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki
Newsy
Koronawirus w Polsce, czwartek 12.03. Najnowsze informacje. Ile chorych?
W Polsce już 51 osób jest zarażonych koronawirusem! Liczba chorych coraz szybciej się zwiększa. Gdzie nowe przypadki koronawirusa?

Ministerstwo Zdrowia w czwartek , 12 marca w komunikacie porannym poinformowało o 13 nowych przypadkach koronawirusa! To oznacza, że w Polsce jest już oficjalnie potwierdzone 44 przypadki koronawirusa !  Ilu chorych jest teraz? Zobaczcie najnowsze aktualizację! Mamy 13 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Gdzie pojawiły się nowe przypadki koronawirusa w Polsce? Nowe zakażenia SARS-CoV-2 pojawiły się w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Oleśnicy, Łodzi, Sosnowcu, Chorzowie i Zawierciu: Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), czterech osób z w woj. lubelskiego (Lublin), 3 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław, Oleśnica), 3 osób z woj. śląskiego (Sosnowiec, Chorzów, Zawiercie) i jednej osoby z woj. łódzkiego (Łódź) - informuje o poranku 12 marca Ministerstwo Zdrowia. Dotychczas wśród osób zarażonych koronawirusem, które są hospitalizowane jest jedno dziecko, a pierwszy pacjent  z pozytywnym wynikiem w województwie lubelskim jest w ciężkim stanie i oddycha za pomocą respiratora.  Rząd odwołuje imprezy masowe i zamyka szkoły Z powodu koronawirusa zostały odwołane zajęcia w szkołach przedszkolach i żłobkach w dniach 12-25 marca. Rząd wprowadził również zakaz organizowania imprez masowych, a kina, teatry, opery i filharmonie zostały zamknięte.  Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, w rozmowie z Moniką Olejnik w TVN 24 zdradził, że w kolejnych dniach może być już nawet 1000 zarażonych: Prawdopodobnie za tydzień będziemy dochodzili do takiej liczby zakażonych jak w innych krajach, do tysiąca, miejmy nadzieję, że mniej - powiedział Szumowski. Minister apeluje, aby wolnego czasu dzieci nie traktowały jako dodatkowych...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner