Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN" z powodu koronawirusa! Będą odczuwalne dla prowadzących i dla widza

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

"Dzień Dobry TVN" wprowadza kolejne duże zmiany spowodowane pandemią koronawirusa. Kinga Rusin poinformowała o radykalnych krokach podjętych przez produkcję. 

Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości.

Co ma na myśli? 

O pierwszych zmianach w "Dzień Dobry TVN" informowała Paulina Krupińska. Produkcja wprowadziła większą rotację ekip, pracujących przy danym wydaniu, ale to nie koniec. Kolejne zmiany, o których wspomniała Kinga Rusin będą jeszcze bardziej zauważalne. 

Zobacz także: "Dzień Dobry TVN" przez koronawirusa wprowadza zmiany!

Kinga Rusin o zmianach w "Dzień Dobry TVN" z powodu koronawirusa 

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce codziennie wzrasta. Aktualnie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło już 177 osób zakażonych wirusem w tym cztery ofiary śmiertelne. Decyzją rządu zamknięto wszystkie placówki oraz miejsca skupiające duże ilości ludzi. Władze apelują o pozostanie w domach przez najbliższe dwa tygodnie, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa. 

Koronawirus sparaliżował nie tylko codzienne i zawodowe życie Polaków ale również najnowsze ramówki telewizyjne. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany, które zapewnią bezpieczeństwo pracownikom. Kinga Rusin poinformowała, że podczas prowadzenia śniadaniówki prowadzący będą musieli zachowywać pomiędzy sobą bezpieczną odległość: 

Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie... Jutro - w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w Dzień Dobry TVN.

Dziennikarka zdradziła, że nowe warunki panujące na planie są trudne: 

Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy!

Dodała również, że zamiast gości w studiu będzie więcej rozmów online, a ilość osób, które pracują na planie została ograniczona do koniecznego minimum, aby można było zachować odległości między ludźmi min. dwa metry. 

W jednym z komentarzy wyjaśniła dodatkowo, że wiele wizyt w studiu zostanie zastąpionych rozmowami online, a ilość ludzi pracujących zostanie ograniczona do minimum, tak, żeby zachować dwumetrową odległość pomiędzy poszczególnymi osobami. 
Kinga Rusin poinformowała również, że na planie zabraknie również makijażystów oraz fryzjerów. 

Zobacz także: Tak naprawdę wygląda test na koronawirusa! Zdradza trener polskich piłkarzy

"Dzień Dobry TVN" wprowadza sporo radykalnych zmian związanych z koronawirusem. Kinga Rusin zdradziła, jak od dzisiaj będzie wyglądał program śniadaniowy, który prowadzi od lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Zmiany wprowadzone w "Dzień Dobry TVN" będą zauważalne nie tylko dla wszystkich pracowników programu śniadaniowego ale również dla widzów oraz gości. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

 

Więcej na temat Kinga Rusin Dzień Dobry TVN
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22