Agata Rubik i Piotr Rubik postanowili zmienić całe swoje życie i preprowadzić się do Miami. Od tego czasu bardzo chętnie relacjonują, co u nich się dzieje i nawiązują kontakt z fanami. Tym razem Agata postanowiła zachęcić fanów do zadawania jej pytań i zrobiła Q&A.

Reklama

Agata Rubik odpowiedziała na pytania fanów

Pełna energii Agata Rubik chętnie odpowiedziała na wiele pytań, które zadali jej fani. Głównym wątkiem, jaki był poruszony, w pytaniach był wątek mieszkania za granicą. Jedna z osób zapytała, czy Rubik jest szczęśliwa, podkreślając, że w Polsce rodzina miała wszystko. Agata bez wahania odpowiedziała, co sądzi na ten temat.

Tu też mamy wszystko. A nawet mamy znacznie więcej - wyznała Rubik.

Inna osoba zapytała, czy Rubik czuje dużą różnicę między mieszkaniem w domu a mieszkaniem w apartamencie.

Tak. Bardzo odpoczywam od domu i w ogóle za nim nie tęsknię. Nawet wczoraj pierwszy raz pomyślałam, żeby sprzedać go i jak najszybciej kupić wygodne mieszkanie tutaj - skomentowała Agata.

Po tych pytaniach kobieta postanowiła zadać pytanie swoim fanom. Zrobiła nawet ankietę. Zapytała, czy ktokolwiek z fanów myśli, że ona i jej rodzina siedzieliby w Miami, gdyby było im tam źle. 85% osób odpowiedziała, że tak nie myśli, a 15% odpowiedziało, że właśnie tak myśli.

Instagram@AgataRubik

Zobacz także: Agata Rubik pokazała zdjęcie z przedszkola. "Dobra mina do złej gry"

Zobacz także

Agata Rubik w objęciach męża

Agata na jedno z pytań odpowiedziała, publikując nagranie, które również wstawiła w dniu rocznicy ślubu. Na nagraniu widzimy wtulone w siebie małżeństwo, patrzące sobie czule w oczy podczas tańca. Elegancko ubrany w białą koszulę Piotr Rubik podczas zachodu słońca czule obejmuje żonę i stawia taneczne kroki. Wszystko dzieje się na tarasie apartamentu w Miami.

Instagram@AgataRubik

Pod nagraniem pojawił się wpis dedykowany Rubikom i komentarz Agaty. Fan postanowił wyrazić swoje zdanie na temat tego, w co nie może uwierzyć.

Ciężko uwierzyć, że w domu w Wawie było gorzej niż w aktualnym mieszkaniu - napisał do Rubik jeden z obserwatorów.

Sam dom był większy, lepiej urządzony i pod wieloma względami wygodniejszy, ale to nie o to chodzi - skomentowała Rubik.

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama