Galeria Handlowa
East News
Newsy

Klienci galerii handlowych będą dzieleni na trzy grupy? Szykuje się prawdziwa rewolucja w sklepach! 

Klienci galerii handlowych będą dzieleni na trzy grupy? Szykuje się prawdziwa rewolucja w sklepach! 

Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe i jak zmienią się zasady ich funkcjonowania w dobie koronawirusa? Te pytania już od kilku tygodni zadają sobie chyba wszyscy. Teraz Arkadiusz Grądkowski, ekspert Konfederacji Lewiatan w rozmowie z mediami poinformował, że jest planowane wprowadzenie specjalnej aplikacji dla klientów galerii, którzy zostaną podzieleni na trzy grupy: po zakażeniu, po kwarantannie oraz bez kontaktu z wirusem. Sprawdźcie szczegóły! 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Specjalna aplikacja dla klientów galerii gandlowych? 

Dokładnie 20 kwietnia rozpoczął się pierwszy etap odmrażania gospodarki i stopniowe znoszenie ograniczeń, które wcześniej zostały wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Władze w Polsce zapowiedziały łącznie cztery etapy wychodzenia z ograniczeń. Niestety, wciąż nie wiadomo kiedy będą wprowadzane kolejne etapy odmrażania gospodarki i kiedy zostaną otwarte galerie handlowe. Ostanio "Rzeczpospolita" informowała, że pracownicy kilku galerii otrzymali wiadomość, że 18 maja mają wrócić do pracy. Czy tak się stanie? Tego wciąż oficjalnie nie wiadomo. Teraz portal dziennikpolski24.pl poinformował, jak może wyglądać nowa rzeczywistość z galeriach handlowych. Ma powstać specjalna aplikacja dla klientów galerii! Portal cytuje Arkadiusza Grądkowskiego, eksperta Konfederacji Lewiatan, który przyznał, że planowane jest wprowadzenie aplikacji, która podzieli ich na trzy grupy: 

(...) po zakażeniu - czerwony, po kwarantannie – żółty, bez kontaktu z wirusem - zielony. Osób z kategorii zielonej, czyli zdrowych i bez kontaktu z wirusem, mogłoby wejść do sklepu o 10 proc. więcej niż pozostałych. Aplikacja ta byłaby całkowicie dobrowolna, ale musieliby ją stosować klienci pragnący wejść do sklepu po wyczerpaniu limitu osób, jakie mogą tam przebywać – czyli skorzystać z przywileju dla „zielonych”- czytamy na stronie dziennikpolski24.pl.

Arkadiusz Grądkowski przyznał, że wciąż nie wiadomo, kiedy zostaną otwarte galerie handlowe.

Przypominamy, że portal money.pl dotarł ostatnio do informacji, że przy wejściach do galerii mają pojawić się kamery termowizyjne. Specjalne kamery mają wskazywać osoby z gorączką, które nie powinny wchodzić na teren sklepu. 

Myślicie, że galerie zostaną wkrótce otwarte?

Zobacz także: Kolejne etapy odmrażania gospodarki już po majówce?! Co z fryzjerami i gastronomią? Zmiany mogą być znaczące!

Powstanie specjalna aplikacja dla klientów galerii handlowych?

Pusta galeria handlowa
East News

Przedstawiciele władzy do tej pory nie poinformowali, kiedy zostaną wprowadzone kolejne etapy odmrażania gospodarki.

East News

 

East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Mateusz Morawiecki w maseczce
East News
Newsy
Kolejne etapy odmrażania gospodarki już po majówce?! Co z fryzjerami i gastronomią? Zmiany mogą być znaczące! 
Kiedy kolejny etap odmrażania gospodarki? Kiedy zostaną otwarte galerie, fryzjerzy, kina? Wyciekły plany!

Władze w Polsce chcą wprowadzić kolejne etapy odmrażania gospodarki? Media dotarły do zaskakujących informacji, które już wkrótce mają być przekazane podczas konferencji prasowej. Jak podaje Wirtualna Polska w najbliższy poniedziałek przedstawiciele rządu poinformują o zniesieniu kolejnych ograniczeń- okazuje się, że po majówce mają zostać otwarte galerie handlowe i przedszkola!  Kiedy kolejne etapy odmrażania gospodarki? Zaledwie kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki zapowiedział cztery etapy wychodzenia z ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. 20 kwietnia rozpoczął się pierwszy etap, który zakładał m.in. otwarcie lasów i parków oraz złagodzenie przepisów w handlu. Teraz wszyscy zastanawiają się, kiedy zostaną wprowadzone następne etapy odmrażania gospodarki. Według doniesień Wirtualnej Polski stanie się to naprawdę szybko!  W tej chwili, wg naszych źródeł zbliżonych do KPRM, statystyki napływające od początku tygodnia wskazują na spadek zachorowań i jeżeli ten trend się utrzyma, 27 kwietnia zostanie zaprezentowany plan połączenia II i III etapu restartu działalności gospodarczej i życia społecznego- czytamy na stronie wiadomosci.wp.pl.  Według informacji Wirtualnej Polski do pracy mieliby wrócić również fryzjerzy i kosmetyczki! Po 15 maja być może zostaną również złagodzone przepisy dotyczące działalności gastronomicznej. Co jeszcze ustalili dziennikarze? Jak ustaliła WP, w drugiej połowie maja, jeśli sytuacja epidemiczna będzie na to pozwalała, rozpocznie się stopniowy powrót do wydarzeń sportowych na otwartej przestrzeni - bez udziału publiczności- informuje Wirtualna Polska. Waszym zdaniem władze powinny jak najszybciej łagodzić obostrzenia, czy ograniczenia powinny trwać nieco dłużej? ...

East News
Newsy
Galerie handlowe będą otwarte szybciej niż zakładano? Wyciekł plan, który może wejść w życie!
Galerie handlowe będą otwarte szybciej niż zakładano? Wyciekł plan, który może wejść w życie!

Czy możemy liczyć na to, że galerie handlowe zostaną szybciej otwarte niż zakłada to rządowy projekt "odmrażania gospodarki"? Jak dowiedział się "Fakt", część ministrów chciała, aby już od poniedziałku ruszyły centra handlowe, jednak na to nie wyraził zgody minister zdrowia. Czy jest jednak szansa, że już wkrótce wybierzemy się na zakupy odzieżowe czy obuwnicze? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  Szczyt pandemii koronawirusa w Polsce nastąpi później niż w kwietniu! Naukowcy nie mają wątpliwości - wyznaczyli nową datę Czy galerie handlowe zostaną otworzone szybciej niż zakładano?  Od poniedziałku 20 kwietnia w Polsce został wprowadzony w życie I etap "odmrażania gospodarki". Dzięki temu możemy wychodzić do parków czy lasów, zwiększono także liczbę osób, przebywających w sklepach spożywczych i wielkopowierzchniowych. Jednak w dalszym ciągu nie możemy zrobić zakupów w galeriach handlowych. Polski rząd przewidział otwarcie tych punktów dopiero w przedostatnim etapie, co może nastąpić dopiero za kilka tygodni.  Jednak jak dowiedział się "Fakt" ten punkt poróżnił nieco rządzących. Według niektórych ministrów galerie handlowe powinny zostać już otwarte, aby pobudzić gospodarkę do życia.  Były plany, by pozwolić im działać w pełnym zakresie już od poniedziałku. Ale na to twardo nie chciał zgodzić się minister zdrowia – mówi informator "Faktu" z kręgów rządowych Jednak według informacji "Faktu", w dalszym ciągu wśród rządzących trwa spór o to, aby przyspieszyć etap otworzenia galerii handlowych. Z tego też względu, by przekonać do tego działania ministra zdrowia, rzekomo padły propozycje nowych obostrzeń. Oprócz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner