Galeria Handlowa
East News

Klienci galerii handlowych będą dzieleni na trzy grupy? Szykuje się prawdziwa rewolucja w sklepach! 

Galeria Handlowa
East News

Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe i jak zmienią się zasady ich funkcjonowania w dobie koronawirusa? Te pytania już od kilku tygodni zadają sobie chyba wszyscy. Teraz Arkadiusz Grądkowski, ekspert Konfederacji Lewiatan w rozmowie z mediami poinformował, że jest planowane wprowadzenie specjalnej aplikacji dla klientów galerii, którzy zostaną podzieleni na trzy grupy: po zakażeniu, po kwarantannie oraz bez kontaktu z wirusem. Sprawdźcie szczegóły! 

Specjalna aplikacja dla klientów galerii gandlowych? 

Dokładnie 20 kwietnia rozpoczął się pierwszy etap odmrażania gospodarki i stopniowe znoszenie ograniczeń, które wcześniej zostały wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Władze w Polsce zapowiedziały łącznie cztery etapy wychodzenia z ograniczeń. Niestety, wciąż nie wiadomo kiedy będą wprowadzane kolejne etapy odmrażania gospodarki i kiedy zostaną otwarte galerie handlowe. Ostanio "Rzeczpospolita" informowała, że pracownicy kilku galerii otrzymali wiadomość, że 18 maja mają wrócić do pracy. Czy tak się stanie? Tego wciąż oficjalnie nie wiadomo. Teraz portal dziennikpolski24.pl poinformował, jak może wyglądać nowa rzeczywistość z galeriach handlowych. Ma powstać specjalna aplikacja dla klientów galerii! Portal cytuje Arkadiusza Grądkowskiego, eksperta Konfederacji Lewiatan, który przyznał, że planowane jest wprowadzenie aplikacji, która podzieli ich na trzy grupy: 

(...) po zakażeniu - czerwony, po kwarantannie – żółty, bez kontaktu z wirusem - zielony. Osób z kategorii zielonej, czyli zdrowych i bez kontaktu z wirusem, mogłoby wejść do sklepu o 10 proc. więcej niż pozostałych. Aplikacja ta byłaby całkowicie dobrowolna, ale musieliby ją stosować klienci pragnący wejść do sklepu po wyczerpaniu limitu osób, jakie mogą tam przebywać – czyli skorzystać z przywileju dla „zielonych”- czytamy na stronie dziennikpolski24.pl.

Arkadiusz Grądkowski przyznał, że wciąż nie wiadomo, kiedy zostaną otwarte galerie handlowe.

Przypominamy, że portal money.pl dotarł ostatnio do informacji, że przy wejściach do galerii mają pojawić się kamery termowizyjne. Specjalne kamery mają wskazywać osoby z gorączką, które nie powinny wchodzić na teren sklepu. 

Myślicie, że galerie zostaną wkrótce otwarte?

Zobacz także: Kolejne etapy odmrażania gospodarki już po majówce?! Co z fryzjerami i gastronomią? Zmiany mogą być znaczące!

Powstanie specjalna aplikacja dla klientów galerii handlowych?

Pusta galeria handlowa
East News

Przedstawiciele władzy do tej pory nie poinformowali, kiedy zostaną wprowadzone kolejne etapy odmrażania gospodarki.

East News

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11