Od dwóch miesięcy Klaudia Halejcio sprawdza się w swojej nowej, życiowej roli. Aktorka nie ukrywa, że całkowicie oszalała na punkcie swojej córeczki i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami, na których możemy zobaczyć maleńką Nel. Macierzyństwo to jednak nie tylko piękne kadry, ale również trudne chwile, z których Klaudia Halejcio właśnie postanowiła się zwierzyć w swoich mediach społecznościowych. "Masakra" - skwitowała gwiazda.

Reklama

Klaudia Halejcio o trudnych chwilach macierzyństwa

Kiedy aktorka opublikowała pierwsze zdjęcie córeczki, fani Klaudii Halejcio oszaleli z zachwytu, a każdy kolejny post gwiazdy, w którym jej córeczka grała pierwszą rolę natychmiast zbierał masę serduszek i komentarzy, choć znaleźli się i tacy, którzy postanowili skrytykować ją za "nierealne macierzyństwo". Tymczasem Klaudia Halejcio wcale nie ukrywała, jak wygląda jej nowa rzeczywistość i nawet podzieliła się z internautami swoim pierwszym kryzysem jako mama. Wygląda jednak na to, że to nie koniec ciężkich chwil w życiu aktorki. Gwiazda opublikowała na swoim InstaStory nagranie, na którym cała poruszona dzieli się ostatnim doświadczeniem. Niektóre sprawy zdecydowanie je przerastają, a zrozumieć to z pewnością będzie potrafiła każda mama... Gwiazda nie może patrzeć, jak jej ukochana córeczka cierpi!

Dziś walczymy z kolkami. Masakra. Nel męczyła się od połowy dnia. Dostała takich kolek, że po prostu serce mi się krajało. Chciałam przejąć każdy jej ból. To jest niesamowite, jak widzisz taką małą bezbronną istotkę i ciężko jej pomóc. To ja po prostu chcę płakać razem z nią. Więc było grane wszystko - kropelki, termoforki, masaże. Dopiero teraz usnęła - mówiła zasmucona Klaudia Halejcio.

@klaudiahalejcio, Instagram

Zobacz także: Klaudia Halejcio bierze ślub z partnerem?! Wiemy, kiedy zostanie panną młodą

Aktorka dodała również, że teraz, kiedy Nel w końcu zasnęła, ma chwilę dla siebie, bo dziewczynkę pilnuje dzielny tata. Co więcej gwiazda nie ma zamiaru marnować wolnego czasu na odpoczynek - wręcz przeciwnie. Klaudia Halejcio wyznała, że wdraża w życie plan treningowy i stara się przez 20, 15 minut ćwiczyć "żeby brzuszek wcisnął się na swoje miejsce". Na szczęście aktorka nie musi wcale daleko jeździć na treningi, bo w nowym domu Klaudii Halejcio, który jest prawdziwą willą poza licznymi pokojami od których ciężko oderwać wzrok i ogromną łazienką, znajduje się również siłowni!

@klaudiahalejcio, Instagram

Mała Nel to oczko w głowie Klaudii Halejcio. Córeczka aktorki przyszła na świat dwa miesiące temu - dokładnie 2 czerwca i przewróciła świat gwiazdy do góry nogami! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Dumna mama nie ukrywa jednak, że towarzyszą jej również trudne chwile.

Zobacz także
Reklama

Macierzyństwo może przytłaczać także domowy budżet, dlatego wykorzystaj do Mall kupon rabatowy, dzięki któremu wszystko, czego potrzebują rodzice i ich maluszek, kupisz w obniżonych cenach!

klaudiahalejcio/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama