Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Ewelina Lisowska
ONS

Rewelacje tabloidu: Klaudia Halejcio ma być zaniepokojona bliską relacją Tomka Barańskiego z Eweliną Lisowską!

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Ewelina Lisowska
ONS

Klaudia Halejcio martwi się o swój związek z Tomkiem Barańskim? Aktorka ma bacznie przyglądać się relacji swojego ukochanego z Eweliną Lisowską?! Jak donosi "Fakt", gwiazda która od trzech miesięcy jest zaręczona  z przystojnym tancerzem, martwi się, że jej wybranek może mieć romans z piosenkarką.

Skąd te domysły? Ewelina Lisowska i Tomek Barański tworzyli piękną i doskonale dobraną parę na parkicie "Tańca z Gwiazdami", dzięki czemu udało im się wygrać program. Jednak po zakończeniu show, ich relacja nadal ma się świetnie. Nadal ze sobą trenują i świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Już w trakcie programu mocno się do siebie zbliżyli, a po jego zakończeniu wciąż mają kontakt, bo Ewelina przyjeżdża na prywatne lekcje tańca u Tomka do Warszawy. Szkoła, w której ćwiczą, aż huczy od plotek - napisał tabloid, powołując się na swoje źródło.

Klaudia Halejcio ma powody do podejrzeń?

Klaudia zauważyła, że Ewelina przyjeżdża do Warszawy zazwyczaj wtedy, gdy ona sama jest na planie „Pierwszej miłości” we Wrocławiu. Nabrała podejrzeń - informuje "Fakt".

Uważacie, że aktorka faktycznie ma powody do zmartwień? Ewelina Lisowska jakiś czas temu rozstała się ze swoim chłopakiem Bartkiem Śniadeckim. Obecnie jest singielką.

 

Zobacz też: Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...

 

Klaudia Halejcio powinna martwić się o swój związek?

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na gali Plejady

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański na parkiecie tworzyli niezwykle dobraną parę!

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański z Kryształową Kulą
ONS

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52