Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Klaudia El Dursi w białym szlafroku
Newsy

Burza po wpisie Klaudii El Dursi. Reklamowała płaszcz we wpisie o... decyzji Trybunału Konstytucyjnego! "Niefortunne i nierozważne"

Burza po wpisie Klaudii El Dursi. Reklamowała płaszcz we wpisie o... decyzji Trybunału Konstytucyjnego! "Niefortunne i nierozważne"

Klaudia El Dursi postanowiła zabrać głos w sprawie kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ograniczenia praw kobiet do aborcji. Ale we wpisie dodała też... wzmiankę reklamującą odzież z jednego ze swoich kontaktów. Wpis gospodyni "Hotelu Paradise" zbulwersował wielu internautów. Dziś modelka postanowiła przeprosić za swój nietaktowny wpis.

Nie miałam zamiaru go deprecjonować, ani nikogo urazić, dlatego chciałabym Was przeprosić.

W sprawie wypowiedzieli się również właściciele marki, którą reklamowała El Dursi. 

Zobacz także: Kinga Rusin pomaga protestującym kobietom, wsparła je naprawdę dużą kwotą! "Protestujmy. Do skutku"

Klaudia El Dursi o kontrowersyjnym filmie Dody "Dziewczyny z Dubaju". Broni Natalii Siwiec?

Klaudia El Dursi przeprasza za niefortunny wpis na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego 

W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Od 22 października na terenie całego kraju odbywają się protesty przeciwko tej decyzji. Swoje stanowisko oraz oburzenie wyrażają także osoby publiczne, wykorzystując swoje zasięgi w sieci. Temat ten postanowiła skomentować także Klaudia El Dursi: 

W dziwnych czasach przyszło nam dzisiaj żyć... W państwie pełnym absurdu, w lęku o nasze jutro... Dlatego mam wielka wdzięczność za chwile takie jak ta 🤍

Do swojego wpisu dołączyła również reklamę płaszcza, który miała na sobie na dołączonym do wpisu zdjęciu, bo wywołało ogólne oburzenie internautów. Aktualnie wpis wciąż dostępny jest w sieci, ale nie ma w nim już wzmianki o marce.

Poprosiliśmy Panią Klaudię o usunięcie z opisu nazwy naszej firmy w tym wpisie. Już go tam nie ma. Przepraszamy. Oczywiście nie wiedzieliśmy, że post będzie takiej treści. Nigdy nie wyrazilibyśmy na to zgody - powiedział Wirtualnymmediom.pl przedstawiciel sklepu Good Lookin. 

Klaudia El Dursi na swoim profilu również postanowiła odnieść się do niefortunnej sytuacji do jakiej dopuściła i przeprosiła swoich obserwujących za nieprzemyślaną decyzję: 

Mój wczorajszy post wzbudził sporo kontrowersji. Nie dlatego, że poruszyłam ważny dla mnie temat, który obecnie budzi emocje, ale w związku z tym, że oznaczyłam markę płaszcza, w którym byłam na zdjęciu. Przyznaję, że było to niefortunne i nierozważne, przede wszystkim ze względu na powagę tematu. Nie miałam zamiaru go deprecjonować, ani nikogo urazić, dlatego chciałabym Was przeprosić. Żyjemy w ciężkich czasach. Musimy walczyć o prawa, które nam się należą, a straciłyśmy je tak po prostu, z dnia na dzień. W tej walce jestem z Wami solidarna. Nie chciałam, aby tego typu sytuacja wpłynęła na powagę tematu, dlatego przepraszam.

Internauci docenili, że modelka wzięła odpowiedzialność za swój błąd.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o wyroku Trybunału Konstytucyjnego: "Bóg dał człowiekowi wolną wolę i człowiek z tej wolnej woli ma prawo korzystać"

Klaudia El Dursi przeprasza za niefortunny wpis, w którym połączyła decyzję Trybunału Konstytucyjnego na temat ograniczenia praw kobiet do aborcji z reklamą płaszcza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

To właśnie poniższy wpis wywołał lawinę krytyki na temat zachowania Klaudii El Dursi. Modelka przyznała internautom rację, przepraszając za swoje zachowanie: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Klaudia El Dursi
EOS

 

Iwona Pavlović w czerwonej sukience
East News
Newsy
Iwona Pavlović z "Tańca z Gwiazdami" o strajku kobiet: "Taniec jest apolityczny, ale muszę to powiedzieć!"
Iwona Pavlović z "Tańca z Gwiazdami" o strajku kobiet: "Taniec jest apolityczny, ale muszę to powiedzieć!"

W trakcie trwania finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" odbył się protest przeciwko zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej. O ten temat postanowiliśmy zapytać jurorkę show Polsatu Iwonę Pavlović. Ja staram się nie angażować w sprawy polityczne, ponieważ kiedyś moja trenerka powiedziała mi, że taniec jest apolityczny. Ale w tej sprawie muszę powiedzieć, że absolutnie jestem z tymi, którzy nie są tutaj z nami na "Tańcu", ale na ulicach - powiedziała nam jurorka. Czy w takim razie, gdyby nie finał "Tańca z Gwiazdami", Pavlović pojawiłaby się na strajku? Posłuchajcie, co powiedziała przed kamerą Party.pl! Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego" Przypomnijmy, aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z konstytucją - orzekł dwa dni temu Trybunał Konstytucyjny. Do tej pory aborcja była legalna w Polsce, kiedy występowały następujące przesłanki: gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu) gdy badania lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej), gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży). Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna! Iwona Pavlović stara się nie wypowiadać na tematy polityczne, ale tym razem zrobiła dla nas wyjątek.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" omal nie straciła synka! Boleśnie wspomina ciążę: "Środek nocy, silne krwawienie, szpital"
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" omal nie straciła synka! Boleśnie wspomina ciążę: "Środek nocy, silne krwawienie, szpital"

Oliwia ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " postanowiła podzielić się swoim osobistym dramatem. Wyznała, że wraz z Łukaszem bali się o życie swojego jeszcze wtedy nienarodzonego dziecka. Jej ciąża daleka była od tych idealnych, których życzą sobie wszyscy przyszli rodzice.  Środek nocy, silne krwawienie, szpital i oczekiwanie na wyniki badań w ogromnym stresie. Dzięki lekom udało się tą ciążę utrzymać - wyznaje w swoim wpisie  Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła podzielić się swoją historią i odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie decyzji o zakazie aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Zobacz także:  Burza po wpisie Klaudii El Dursi. Reklamowała płaszcz we wpisie o... decyzji Trybunału Konstytucyjnego! "Niefortunne i nierozważne" Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o decyzji Trybunału Konstytucyjnego i swojej ciąży Decyzją Trybunału Konstytucyjnego aborcja w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu jest niezgodne z konstytucją. Wyrok ten wywołał oburzenie społeczeństwa. Od 22 października na terenie całej Polski trwają strajki. Na ten temat wypowiadają się również osoby publiczne, wykorzystując swoje zasięgi.  Głos postanowiła zabrać również Oliwia z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została mamą w maju 2020 roku.  To nie jest wypowiedz popierająca lub nie popierająca kogokolwiek. Czwartkowe orzeczenie TK wywołało ogromną burzę w społeczeństwie. Wypowiadam się na ten temat, bo uważam, że każde ludzkie życie jest wyjątkowe i szczególne. Poza tym niedawno sama zostałam mamą - zaczęła swój wpis W dalszej części swojego wyznania, Oliwia przyznaje, że jej ciąża była zagrożona. Wraz z Łukaszem obawiali się o zdrowie...

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Agnieszka Chylińska wspiera protesty kobiet wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego, w której orzekł za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Wokalistka prywatnie jest mamą dwóch "dzieciaków szczególnej troski" i postanowiła nie milczeć na temat aktualnej sytuacji w kraju. Dziś zdecydowała się zabrać głos po raz drugi:  Ja Agnieszka Chylińska jestem wierząca. Nie usunęłabym chorego dziecka - zaczęła swój apel Jej wpis jest bardzo mocny! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!" Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego  Agnieszka Chylińska po raz drugi zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Za pierwszym razem opublikowała poruszające nagranie, w którym opowiedziała na własnym przykładzie, jak wygląda życie z chorymi dziećmi. Wokalistka jest dzielną mamą trójki wspaniałych dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Dwoje z nich są "dziećmi szczególnej troski".  Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że  dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski.  Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane,  a wymusza się na kobietach rodzenie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner