Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu
Instagram

Klaudia El Dursi wraca do Polski! Przez koronawirusa czeka ją kwarantanna

Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu
Instagram

Klaudia El Dursi w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, kiedy będzie mogła wrócić do Polski. Ostatnio piękna modelka przyznała, że kończy już prace na planie "Hotelu Paradise" i wkrótce będzie mogła wylecieć z Bali. Dziś podczas wywiadu w DDTVN opowiedziała, czy epidemia koronawirusa wpłynęła na prace na planie reality-show, a przy  okazji zdradziła, kto z rodziny jest z nią na rajskiej wyspie! Kiedy wyruszą w podróż do Polski?

Ewydanie Party

Klaudia El Dursi wraca do domu

Klaudia El Dursi w śniadaniowym programie TVN przyznała, że wylatuje z Bali już 24 marca. Co ciekawe, prowadząca nowe rality-show "Hotel Paradise" nie będzie podróżować sama! Okauzje się, że jakiś czas temu przyleciała do niej mama.  Wcześniej Klaudię odwiedzili również jej partner i dzieci- rodzina modelki miała jeszcze raz przylecieć na rajską wyspę jednak ze względu na koronawirusa musieli zmienić swoje plany.

Trochę czasu minęło od ich odwiedzin- mieli wrócić ponownie ale niestety sytuacje nie pozwoliła na to. Postanowiliśmy wspólnie, że lepiej i bezpieczniej będzie jak zostaną w Polsce i ja sama do nich dolecę. Ale teraz jest ze mną mama. Mama odwiedziła mnie tutaj na Bali, więc jest nowa grupa wsparcia. Miała wrócić trochę wcześniej, ale ze względu na zaistniałą sytuację postanowiłam ją troszkę tutaj przetrzymać ze względów bezpieczeństwa- przyznała w "Dzień Dobry TVN".

A czy epidemia koronawirusa wpłynęła na prace na planie programu?

Praca na planie nie została zakłócona, jedyne co to w trosce o nas w trosce o innych zaprzestaliśmy jakichkolwiek wycieczek w miejsca turystyczne. Po prostu spędzamy czas na terenie naszego hotelu i na terenie hotelu uczestników- przyznała Klaudia El Dursi.

Przypominamy, że Klaudia El Dursi po powrocie do Polski będzie musiała przejść obowiązkową kwarantannę. 

Zobacz także: Klaudia El Dursi przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Nie mogła powstrzymać płaczu

Klaudia El Dursi już 24 marca wyleci z Bali.

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

Modelka i prowadząca "Hotel Paradise" przejdzie kwarantannę i dopiero wtedy będzie mogła spotkać się z rodziną.

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17