Klaudia El Dursi na Bali
Instagram

"Hotel Paradise": znamy pierwszych uczestników show TVN7!

Klaudia El Dursi na Bali
Instagram

TVN7 w końcu odsłonił karty i przedstawił trzech pierwszych uczestników nowego show "Hotel Paradise", które zadebiutuje na antenie stacji już 24 lutego! Krzysiek, Maciek i Ola na Bali będą szukali miłości, ale i... sposobu na zgarnięcie dużych pieniędzy! Czy to właśnie oni zwyciężą show TVN7? Poznajcie ich lepiej!

Kim są uczestnicy show "Hotel Paradise"?

Jak już wspomnieliśmy, "Hotel Paradise" wystartuje 24 lutego na antenie TVN7. Prowadzącą show została piękna Klaudia El Dursi, którą widzowie poznali dzięki programowi "Top Model". Do tej pory produkcja nie ujawniała, kto znajdzie się wśród uczestników reality show. Jednak teraz ujawniono trzy pierwsze osoby: dwóch mężczyzn oraz jedną kobietę. Kim są uczestnicy "Hotelu Paradise"?

Ola Kiepura pochodzi z Katowic i ma 23 lata. Na co dzień pracuje jako trenerka personalna. Ola może się pochwalić perfekcyjną sylwetką. Czy dzięki niej zdobędzie powodzenie wśród mężczyzn na wyspie? Ola zaznacza, że ma spore wymagania co do partnera. Przede wszystkim... nie szuka nikogo na stałe! Czyżby była idealną uczestniczką do tego show?

Kolejnym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jest Maciej Kindler. 23-latek pochodzi z Gdyni i tak jak Ola zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych. Jego pasją jest również... malowanie obrazów! Jakiej kobiety szuka? Inteligentnej, z tatuażami oraz... dużymi pośladkami! Czy znajdzie się dla niego ktoś taki na wyspie?

Trzecim uczestnikiem "Hotelu Paradise", którego nazwisko zostało już ujawnione, jest Krzysztof Ducki. 27-latek na co dzień mieszka w Londynie, gdzie jest menedżerem i instruktorem w jednej z największych sieci siłowni w Wielkiej Brytanii. "Chris" ma swój sekretny sposób na kobiety. Czy użyje go na Bali?

Jak myślicie, czy wśród nich jest zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise"?

Klaudia El Dursi już czeka na nowych uczestników na Bali.

Klaudia El Dursi na planie "Hotel Paradise"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13