Klaudia El Dursi i botki Louis Vuitton

Wiedzieliście, że Klaudia El Dursi prowadzi własny sklep z ubraniami? Ceny u gwiazdy Top Model robią wrażenie!

Klaudia El Dursi i botki Louis Vuitton

Klaudia El Dursi należy do grona najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Top Model". Od początku programu ciągle na jaw wychodzą nowe fakty z jej życia, które wzbudzają w Internautach skrajne emocje. Najpierw okazało się, że 30-latka ma już za sobą rozbieraną sesję w Playboyu, potem sama zdradziła, że miała trudne dzieciństwo, nie cichną też echa jej konfliku z Kingą. Teraz światło dzienne ujrzał kolejny sekret Kaludii El Dursi! Modelka prowadzi swój własny sklep internetowy z ubraniami. Czy sama je projektuje?

Klaudia El Dursi jest projektantką?

Modelka, która ma poparcie wśród jury, już podczas castingów przyznała, że jest krawcową. Nie wspomniała jednak, że prowadzi własną markę, a w jej sklepie internetowym można znaleźć ubrania na każdą okazję.

Jaki styl preferuje Klaudia El Dursi?

DURSI to marka odzieżowa, która w wysublimowany sposób łączy elegancję i prostotę z krztą prowokacji. DURSI to przede wszystkim wyjątkowy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. - czytamy na stronie marki. 

Trzeba przyznać, że marka modelki proponuje klientkom bardzo kobiece i eleganckie ubrania, ale ich ceny są dosyć wysokie. Za bluzki trzeba zapłacić od 379 zł, a sukienki średnio kosztują ok. 500 zł, a niektóre modele nawet tysiąc!

Sklep internetowy Klaudi el Dursi

Oczywiście każdy produkt w sklepie promuje sama Klaudia El Dursi. To ona pojawia się w roli modelki i dumnie reklamuje swoje ubrania. Widzieliście już, co jeszcze można kupić w sklepie dursi.pl? 

Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

 

Klaudia El Dursi w butach Louis Vuitton za 8 tys. zł

 

 

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08