Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Klara Lewandowska ma nowy wózek! Wiemy, ile kosztuje model uwielbiany przez gwiazdy!

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Klara Lewandowska dostała nowy wózek. Ostatni ciemnozielony model musiał ustąpić miejsca spacerówce z kwiaty z pięknymi zdobieniami. Nowym wózkiem pochwaliła się Anna Lewandowska na Instagramie i szybko okazało się, że wybrała najpopularniejszą wśród gwiazd markę. To idealny model na lato! Sami spójrzcie...

Ile kosztuje nowy wózek Klary Lewandowskiej?

Dzieci gwiazd zazwyczaj mają kilka wózków, niektóre z nich są kupione, inne - firmy same chętnie przekazują w ramach promocji. Klara Lewandowska miała już kilka wózków, ale z całą pewnością nie jest rekordzistą, jeśli chodzi o zmianę dziecięcych pojazdów. Zdecydowanie wyprzedził ją już synek Izabeli Janachowskiej.

Jednak Anna Lewandowska ostatnio zaskoczyła i pokazała nową spacerówkę dla córeczki. To piękny wózek z tapicerką z motywami kwiatowymi marki Cybex Priam. Ten model pokochały polskie gwiazdy! Model Spring Blossom Light, który wybrała trenerka dla Klary kosztuje prawie 5 tys. zł!

Cybex Priam
Mat. promocyjne

Anna Lewandowska chwali się nowymi umiejętnościami Klary!

Anna Lewandowska coraz chętniej publikuje zdjęcia swojej córki. Niedawno chwaliła się nowymi umiejętnościami Klary i pokazała, jak dwulatka pływa w morzu. Trenerka przyznała, że dziewczynka tak dobrze pływa dzięki tacie, Robertowi Lewandowskiemu. Dziewczynka towarzyszy też swojej mamie podczas treningów i coraz chętniej sama próbuje ćwiczyć. Para też coraz częściej pokazuje twarz dziewczynki.

Jak Wam się podoba nowy wózek Klary Lewandowskiej?

Wózek Cybex Priam  Spring Blossom Light cena 4 848 zł

Wózek Cybex Priam  Spring Blossom Light cena 4 848 zł
Instagram

Dotychczas Anna Lewandowska też wybierała wózki marki Cybex.

Anna Lewandowska w panterkowej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Klara Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44