Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska  Anna Lewandowska, Klara Lewandowska  Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Jak wygląda mała Klara? :)
1/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy bardzo chronią prywatność swojej córeczki Klary. I o ile chętnie pokazują jej zdjęcia na Instagramie, o tyle nigdy nie widać na nich twarzy. Fani pary z pewnością zastanawiają się, jak wygląda Klara i do kogo jest podobna - do Ani czy Roberta. My już to wiemy! Więcej dowiecie się na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Ania i Klara kibicowały Robertowi w trakcie meczu. Córka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach! Zobacz nowe ZDJĘCIE

2/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska często podkreśla jak ważna jest dla niej Klara i że cały jej świat kręci się teraz wokół córeczki. Klarę nazywa „małym bossem”, który dyktuje warunki. Niedawno w rozmowie z magazynem „Gala” Anna Lewandowska podkreśliła także, że chce mieć troje dzieci!

 

Przeczytajcie więcej: Ania Lewandowska będzie mieć drugie dziecko? Co na to Robert? Zdradziła wszystkie sekrety w wywiadzie!

3/5
 Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Teraz serwis gala.pl zdradził, do kogo podobna jest Klara Lewandowska! Okazuje się, że…

 

Zobacz: Lewandowska wspomina początki kariery Roberta: "Pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu..." Rusin jej odpowiedziała!