Kinga Rusin w RPA na planie programu "Agent"
Instagram
Newsy

Czego gratulowali Kindze Rusin w afrykańskim buszu? Będziecie w szoku, jak my!

Dziennikarka wybrała się w podróż do Botswany, a tam...

Kinga Rusin, po nagraniach do programu Agent, nadal podróżuje po Afryce. Obecnie dziennikarka przebywa w Botswanie. Wcześniej Rusin chwaliła się w Internecie zdjęciami z RPA, gdzie powstawał program "Agent-Gwiazdy". Fotki gwiazdy przyciągały nie małą uwagę jej fanów oraz widzów stacji TVN, którzy już nie mogą się doczekać pierwszego odcinka show. Emisję zaplanowano na 23 lutego.

Najprawdopodobniej zdjęcia do programu już się skończyły. Niedawno na lotnisku w Warszawie pojawili się uczestnicy "Agenta", m.in. Rafał Maślak, Michał Szpak i Kamila Szczawińska. Zatem możliwe, że Kinga Rusin wykorzystała okazję, by zostać nieco dłużej w Afryce i pozwiedzać ten piękny kontynent. Na jej profilu na Facebooku pojawiło się zdjęcie z Parku Narodowego Chobe w Botswanie, do którego dziennikarka dołączyła interesującą anegdotę, której bohaterem jest... Robert Lewandowski! Musicie przeczytać tę historię!

Leano, przemiły pracownik Parku Narodowego Chobe w Botswanie wybiegł ze swojej budki i wylewnie sie ze mną przywitał. Stało sie to chwilę po tym, kiedy podałam swój paszport do obowiązkowej rejestracji. Leano chciał mi osobiście pogratulować tego, że ... pochodzę z kraju Roberta Lewandowskiego! Ucięliśmy sobie pogawędkę o piłce nożnej. Dobrze że jestem gruntownie przeszkolona przez córkę, więc jakoś dałam radę;). Zdaniem Leano król 2015 roku był tylko jeden i nie był nim Messi! Leano zapewniał ze nie tylko on ale wszyscy jego koledzy beda trzymać kciuki za Roberta w tym roku. Robert Lewandowski jesteś wielki! - napisała Kinga Rusin na swoim Facebooku.

Nieprawdopodobne! Sława o talencie Roberta Lewandowskiego dotarła nawet do Afryki!

 

Zobacz też: Czy Kinga Rusin nie integruje się uczestnikami Agenta? "Po prostu jest profesjonalistką".

 

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z Parku Narodowego Chobe w Botswanie.

Kinga Rusin
Facebook

 

Dziennikarka nagrywała w Afryce program "Agent-Gwiazdy".

Kinga Rusin w RPA na planie programu
Instagram

Kinga Rusin w RPA na planie programu
Instagram

Brudny samochód Kingi Rusin
Newsy
Perfekcyjna Kinga Rusin pod studiem DDTVN. Jej samochód... pozostawia wiele do życzenia!
Perfekcyjna Kinga Rusin pod studiem DDTVN. Jej samochód... pozostawia wiele do życzenia!
Kinga Rusin z torbą Celine za prawie 11 tys. złotych
Newsy
Kinga Rusin z torebką za 11 tysięcy złotych! Jak wyglądała w dniu swoich urodzin? ZDJĘCIA
Kinga Rusin z torebką za 11 tysięcy złotych! Jak wyglądała w dniu swoich urodzin? ZDJĘCIA
Kinga Rusin
Instagram
TV-Show
Z kim Kinga Rusin jada śniadania w Afryce? To naprawdę wyjątkowe towarzystwo!
Z kim Kinga Rusin jada śniadania w Afryce? To naprawdę wyjątkowe towarzystwo!

Kinga Rusin nagrywa kolejne odcinki "Agenta" w Afryce. Dziennikarka na bieżąco pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z RPA. Choć Kinga nie zdradza, co dzieje się w programie oraz, kto z gwiazd już odpadł, to jej zdjęcia mocno zachęcają do oglądania. Przepiękne plenery, dzikie zwierzęta i powiew egzotyki z pewnością przyciągną wielu widzów. Nasz szczególnie zainteresowało zdjęcie, na którym Kinga pokazała, że w śniadaniu towarzyszy jej... małpka! Śniadanie w towarzystwie #naplanie #agent #africa #rpa - napisała dziennikarka. Kiedy pierwszy odcinek nowego "Agenta"? "Agent" w nowej odsłonie pojawi się na antenie TVN już w lutym 2016 roku. Premierowy odcinek ma zostać wyemitowany we wtorek 23 lutego o godzinie 21:10. Od tego dnia regularnie co tydzień będziemy mogli śledzić kolejne odcinki reaktywowanego show. Tym razem uczestnikami nie będą jednak anonimowe osoby, lecz gwiazdy z pierwszych stron gazet. Wśród nich znaleźli się m.in. Rafał Maślak. Joanna Jabłczyńska, Michał Szpak, Maciej Sieradzki, Hubert Urbański, Kamila Szczawińska, Dominika Tajner i inni. Wśród nich oczywiście będzie tytułowy agent, którego cele jest utrudnianie wykonywania zadań grupie, a jednocześnie pozostanie niezauważonym. Program poprowadzi Kinga Rusin. Jesteście ciekawi, kto jako pierwszy odpadł z programu? Czyżby był to Rafał Maślak? Podczas kiedy, Kinga nadal przebywa w Afryce, Rafał wrzuca na swoje profile w social media zdjęcia, z których wynika, że jest już w Polsce!   Zobacz też: Czułe pożegnanie Rafała Maślaka z dziewczyną na lotnisku. Co za gorące pocałunki! DUŻO ZDJĘĆ.   Śniadanie Kingi Rusin na planie "Agenta".     Dziennikarka poprowadzi nowe show z gwiazdami.     Czyżby Rafał Maślak już odpadł z programu?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner