Party Stories
Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Newsy

Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt! Afera skończy się w sądzie? 

Kinga Rusin prowokuje medialną wojnę z Weroniką Rosati? Dziennikarka nie odpuszcza i reaguje na krytyczne słowa aktorki. Fani mają jednak mieszane uczucia! Zobaczcie o co poszło.

Kinga Rusin zdecydowała się pociągnąć medialną dyskusję z Weroniką Rosati, która, jak uważa dziennikarka, niesłusznie oceniła jej zachowanie w Hollywood z 2020 roku. Weronika w wywiadzie dla "Plejady" oceniła, że zdjęcia imprezy pooscarowej, a także "gapienie się" na gwiazdy, co według niej miała robić Kinga Rusin, są niesmaczne i nie na miejscu. Kinga natychmiast odniosła się do słów aktorki, wypominając, że ona sama nie decydowała się komentować głośnych skandali z Weroniką Rosati w roli głównej i nigdy jej nie oceniała i oceniać nie zamierza. Co się takiego wydarzyło, że dziennikarka zmieniła zdanie?

Agustin Egurrola odpowiada na atak Kingi Rusin! "Jestem tam, gdzie jest taniec"

Kinga Rusin wraca do sprawy romansu Weroniki Rosati z Harvey'em Weinsteinem

Kinga Rusin postanowiła wytoczyć cięższe działa wobec Weroniki Rosati. Krytyczne słowa koleżanki z branży bardzo ją zdenerwowały, Kinga Rusin zdecydowała się wrócić do bolesnej prywatnej sprawy Weroniki Rosati, o której ponad dekadę temu rozpisywały się wszystkie media. Chodzi o relacje z Harvey'em Weinsteinem obecnie odsiadującym wyrok za przestępstwa seksualne. 

W oczekiwaniu na pozew za przypomnienie prawdziwej historii sprzed lat... PS. Widzę, że Rosati udaje ofiarę i dąży do konfrontacji. Ciekawe dlaczego akurat teraz szuka rozgłosu, prowokując mnie w wywiadach, a następnie „strasząc” prawnikami? Może się kiedyś dowiemy - zaczyna pewnie Kinga.

Była dziennikarka TVN sięga po dalekie wspomnienia:

Jak ktoś ocenia (i to jeszcze w sposób dyskredytujący) moje „występy” w Hollywood, to ja mogę wspomnieć czyjąś historię z Hollywood, historię, która wstrząsnęła polską opinią publiczną latem 2007. Była relacja Rosati-Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007r. na wszystkich portalach (teraz do wygooglowania w sekunde). Było zaprzeczenie, że to romans. Była wypowiedź Weroniki : „To jest mój przyjaciel, ale łączą nas również sprawy zawodowe. W branży filmowej jest to normalne. Takich znajomych mam wielu w tej branży.”
Tyle. True story. Hollywood-Warszawa 2007

Kinga Rusin do żywego dotknięta krytyką postanowiła wspomnieć owe wydarzenia. Dziś być może przez wielu zapomniane wydarzenie w 2007 roku było sensacją. Piękna, młoda aktorka w objęciach znacznie starszego i wpływowego mężczyzny zajmującego się branżą filmową w Hollywood wzbudziła niemałe kontrowersje. 

Fani różnie podeszli do postawy, jaką zaprezentowała Kinga. Jedni rozumieją, że dziennikarka ma dość, inni krytykują ją za niepotrzebne podżeganie do publicznej awantury:

- Pani Kingo, szkoda się babrać. Szkoda, że musi Pani sie tym zajmować.Ma Pani lepsze rzeczy do roboty i dużo bardziej pożyteczne
- Wszystkie relacje Weroniki Rosati były głośne, skandaliczne i niesmaczne. Nie powinna nigdy się wypowiadać jako autorytet w kwestiach co jest faux-pas a co nie
- Brawo, nie można w nieskończoność przyjmować w pokorze wszystkiego na klatę
- Pani Kingo, proszę ignorować zaczepki i żyć pełnią życia. Życie jest za krótkie aby " szarpać się " i udowadniać kto ma rację..

Co sądzicie o tym konflikcie? 

Zobacz także: Paulina Młynarka krytykuje Kingę Rusin za atak na Weronikę Rosati! "Grubo poniżej"

Weronika Rosati bardzo wzburzyła Kingę Rusin. Niektórzy bardzo się dziwią, dlaczego była prowadząca "Dzień dobry TVN" reaguje aż tak poważnie.

Weronika Rosati ma za sobą kilka skandali i romansów. Sprawy te jednak są już dawne, a sama zainteresowana unika publicznego komentowania swoich związków czy relacji. 

Weronika Rosati z córką na rękach
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rosati wygrała z Żuławskim w sądzie
ONS
Newsy
Żuławski o Rosati: Była z największym knurem Hollywood
Reżyser ostro o życiu intymnym Weroniki

Głośna sprawa pomiędzy Weroniką Rosati a jej byłym przyjacielem Andrzejem Żuławskim kilka dni temu miała swój finał w sądzie. Chodziło o wydaną przez Żuławskiego w 2010 roku książkę "Nocnik" w której jedna z bohaterek o imieniu Esterka, miała cechy rozpoznawalne właśnie u Rosati. Po trwającym 4 lata procesie sąd uwzględnił pozew aktorki i nakazał Żuławskiemu zapłatę 100 tysięcy odszkodowania oraz przeprosiny za treści obraźliwe dla aktorki. Zobacz: Zapadł wyrok w sprawie głośnego procesu Rosati i Żuławskiego Wygląda jednak na to, że Weronika nie prędko zobaczy na swoim koncie zasądzoną kwotę. W rozmowie z Newsweekiem pisarz przyznaje, że będzie odwoływał się od decyzji sądu, ponieważ nie zgadza się płacić za to, iż panna Rosati rozpoznaje się w postaci Esterki . Dodaje również, że myślał o usunięciu kontrowersyjnych fragmentów przed wydaniem książki, ale nie zrobił tego, ponieważ powieść opowiadała również o miłości. Zapytany o odszkodowanie przyznał wprost, że nie ma teraz 100 tysięcy złotych: Był taki moment, że panna Weronika Rosati krzyczała do mnie przez telefon, że ona mnie zniszczy, że będę musiał sprzedać dom, że pójdę z torbami. A ja starałem się jej wytłumaczyć, żeby powtarzała za mną, że ona nie jest Esterką - opowiada w rozmowie z dziennikarzem. O łączącej go relacji z aktorką opowiada niechętnie, choć przyznaje, że nadal trzyma w domu jej zdjęcie z doczepioną kartą pokładową z 2007 roku: To bilet, który jej wysłałem, żeby przyleciała z Los Angeles do Warszawy, gdzie się natychmiast za przeproszeniem... - odchrząkuje - z Harveyem Weinsteinem, który jest największym knurem dzisiejszego Hollywood. Został sfotografowany z nią nazajutrz. Nawet ma tę samą sukienkę Ostre słowa. Czyżby szykował się kolejny proces? Zobacz: Prowokujące zdjęcie Weroniki Rosati...

Weronika Rosati w koku
East News
Newsy
Coraz bliżej końca sprawy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego? „Było zaplanowane przedstawienie zarzutów”
Prokuratura w Warszawie wezwała Roberta Śmigielskiego. Dlaczego się nie zjawił?

Wojna między Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim trwa. Według najnowszych informacji, Robert Śmigielski, były partner i ojciec Elizabeth, miał stawić się w prokuraturze. Jednak nie doszło do przesłuchania znanego warszawskiego ortopedy. Dlaczego? - Mogę potwierdzić, że sprawa dotyczy zawiadomienia złożonego przez panią Weronikę Rosati i na dzisiaj zaplanowane było przedstawienie zarzutów” - mówi w rozmowie z „Faktem”, prokurator Mirosława Chyr Dlaczego były Rosati nie stawił się w urzędzie? Według informacji „Party”, Robert nie odebrał wezwania do prokuratury, zostanie więc wyznaczona kolejna data. Szokujący wywiad gwiazdy Wezwanie do prokuratury zbiegło się z kolejnym głośnym wywiadem, którego Weronika udzieliła „Wysokim Obcasom”. Gwiazda opowiedziała, jak wyglądało jej życie w związku z Robertem Śmigielskim oraz ile straciła, ogłaszając w mediach, że jest ofiarą przemocy. - Pierwszy raz zostałam uderzona w 2016 roku przed Balem TVN-u. Dostałam w twarz tak mocno, że upadłam na ziemię - to tylko fragment szokującego wywiadu Weroniki. Prokuratura przygotowuje kolejne wezwanie dla Śmigielskiego. Ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Więcej - w nowym "Party". Weronika Rosati jest teraz w Los Angeles  

Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto
Newsy
Mama Julki Wieniawy została menedżerką Weroniki Rosati! Czy nie zaszkodzi w ten sposób córce?
Weronika Rosati i mama Julii Wieniawy pracują razem

To może być połączenie sił, które zagwarantuje sukces! Weronika Rosati ma od niedawna nową menedżerką. To Marta Wieniawa-Narkiewicz. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, bowiem Marta to mama J ulii Wieniawy ! Jak rozpoczęła się ich współpraca? Weronika i Julia zaprzyjaźniły się, spędzamy razem dużo czasu, więc wyszło to naturalnie. Weronika jest postrzegana jako silna osobowość, matka, aktywistka działająca na rzecz kobiet. Moim zdaniem ma ogromny potencjał i jest atrakcyjna dla wielu marek – powiedziała Marta w rozmowie z „Party”. Mama Julii Wieniawy menedżerką Weroniki Rosati Mama Julii zastrzega w rozmowie z „Party”, że zajmuje się wyłącznie komercyjnymi kontraktami Weroniki i ma już w tym zakresie pierwsze osiągnięcia To na razie pierwsze kontrakty dla social mediów. Weronika i Julia mają trochę inną grupę reklamową, więc nie widzę tutaj żadnego konfliktu interesów – dodaje mama Julki, która odpowiada za wielki sukces córki. Czy dziewczyny zrobią kiedyś wspólną kampanię? O tym przekonamy się wkrótce. Więcej szczegółów znajdziecie w nowym wydaniu magazynu „Party”. Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce Party Rosati i Wieniawę łączy przyjaźń i biznes  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner