Kinga Duda, Andrzej Duda
ONS

Wielki sukces Kingi Dudy! Prezydent ma powody do zadowolenia :)

Kinga Duda, Andrzej Duda
ONS

Prezydent Andrzej Duda musi być dumny! Kinga Duda, jedyna córka prezydenckiej pary, ma na swoim koncie spory sukces. Jako studentka 4-tego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie reprezentować swoją uczelnię w konkursie z dziedziny międzynarodowego arbitrażu handlowego. Informacja na ten temat pojawiła się na oficjalnym profilu UJ. 

 

Zobacz też: Prezydenckie córki: Kinga Duda i Ivanka Trump. Łączy je więcej niż myślisz! ZDJĘCIA

 

Kinga Duda będzie reprezentantką Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Kinga Duda ma dopiero 22 lata, lecz już bardzo poważnie myśli o swojej karierze zawodowej. Prezydencka córka studiuje prawo na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. Ponadto jest również absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez Uniwersytet Jagielloński i Katolicki Uniwersytet Amerykański. Ale to jeszcze nie wszystko! Kinga Duda będzie reprezentować UJ w czasie międzynarodowego konkursu z dziedziny arbitrażu prawa handlowego. Finał prestiżowej rywalizacji studentów prawa odbywa się w Wiedniu i biorą w nim udział drużyny z 300 uczelni z 60 krajów. 

Na oficjalny profilu Jagiellonian University Vis Moot Team opublikowano notki biograficzne reprezentantów uczelni. Wśród nich jest również informacja o Kindze Dudzie. Dowiadujemy się z niej, że córka prezydenta Andrzeja Dudy interesuje się m.in. międzynarodowym prawem handlowym, prawem prywatnym oraz postępowaniem cywilnym. Ponadto prezydentówna biegle mówi w języku angielskim oraz uczy się języka niemieckiego. W minione wakacje prezydentówna odbyła staż w jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych w Warszawie, gdzie szkoliła się z zakresu prawa oraz szlifowała znajomość języków obcych. W czasie wolnym Kinga Duda chętnie jeździ na nartach, podróżuje i czyta książki.

 

Trzymamy kciuki za sukces w konkursie!

 

Polecamy: Kinga Duda – szczególnie chroniony skarb Pałacu Prezydenckiego

 

Kinga Duda ma na swoim koncie duży sukces! Gratulujemy!

Kinga Duda
Facebook/Jagiellonian University Vis Moot Team
Kinga jest jedyną córką pary prezydenckiej. 

Kinga Duda została wywieziona do schronu
East News

Przed Kingą wielka kariera w polityce?

Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży w Brzegach
East News

Więcej na temat dzieci gwiazd Kinga Duda
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04