Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" Klara Lewandowska
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"
Ania o "Planie by Klara".
1/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska w niedzielę gościła w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda, sportsmenka i znana trenerka w rozmowie z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek opowiedziała m.in. o maleńkiej Klarze, która wczoraj skończyła już pół roku. Klara z każdym dniem robi coraz większe postępy. Co ciekawe, towarzyszy Ani nawet w jej treningach.

 

Czy w związku z tym Ania Lewandowska ma już plan na życie swojej córki? Czy chce żeby Klara poszła w jakimś konkretnym kierunku? Co powiedziała? Zapraszamy do galerii!

 

Więcej: Doda czy Szpak, a może Sysia, Anna Lewandowska lub... mała Klara? Głosujemy na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Zobacz też: Ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej kosztuje 90 złotych! Bez niej nigdzie się nie rusza! Co to? ;)

2/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Ania Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak widzi przyszłość Klary:

Nie mam dla niej "planu by Ann", to będzie "plan by Klara". Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę - powiedziała Ania Lewandowska. 

Ania została zapytana również o to, jak rozwija się z Robertem również biznesowo. Co odpowiedziała?

3/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – "Lewandowscy team". Dużo fajnych rzeczy nas spotyka – przyznała Lewandowska. - W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu – dodała Ania.

My bardzo cieszymy się, że ten rok dla Ani i Roberta był tak owocny w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Życzymy powodzenia w przyszłym roku! ;)

 

Tu więcej: Doda czy Szpak, a może Sysia, Anna Lewandowska lub... mała Klara? Głosujemy na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Sprawdź: Czy Anna Lewandowska jest sneakerheadem? Jej nowe buty są naprawdę hot! Zobaczcie gdzie je kupić!

 

Więcej: "Batony Ani są wciąż niełatwo dostępne", napisała Ewa Chodakowska. Anna Lewandowska odpowiedziała! ZDJĘCIA

4/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" z Martyną Wojciechowską.