Kim Kardashian pierwszy raz po porodzie
ONS

Kim Kardashian pokazała się pierwszy raz po porodzie

Kim Kardashian pierwszy raz po porodzie
ONS

Kim Kardashian odkąd urodziła córeczkę North West na dobre zniknęła z show-biznesu. Celebrytka zapowiedziała, że pokaże się publicznie dopiero jak zrzuci pociążowe kilogramy. Aktualnie gwiazda jest na rygorystycznej diecie i powoli wraca do dawnej formy. Zobacz: Kardashian ma problem z kilogramami po ciąży. Przeszła na drakońską dietę

Kim jednak nie wytrzymała i w końcu pokazała jak wygląda po urodzeniu dziecka. Kardashianka pojawiła się w talk show swojej mamy Kris Jenner. Niestety celebrytka nie zagościła w programie osobiście. Pomogła jej w tym nowoczesna technologia i video-konferencja.

- Cześć mamo, chciałam pogratulować Ci nowego show. Przepraszam, że nie mam mnie tam osobiście, ale kocham swoje domowe życie w tym momencie. Oglądam Cię codziennie. Jesteś niesamowita, urodziłaś się po to, by to robić. Chciałam powiedzieć, że Cię kocham i masz niesamowity show - powiedziała Kim do kamery.


Kardashian na ekranie wyglądał promiennie. Po twarzy widać, że dieta przynosi zamierzone rezultaty. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na pierwszy publiczny występ celebrytki, który pokaże jej figurę w pełnej krasie.

Zobacz: Kim Kardashian zwija się z bólu chwilę przed porodemCiążowe stylizacje Kim Kardashian:

Więcej na temat Kim Kardashian Kris Jenner
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01