Marlena Szpak siostra Michała Szpaka
ONS

To dla niej tańczył Michał Szpak. Tak wygląda jego siostra Marlena

Marlena Szpak siostra Michała Szpaka
ONS

Najnowszym hitem internetu jest erotyczny pokaz tańca w wykonaniu Michała Szpaka. Wokalista zamieścił wideo na swoim Facebooku, a ono w ekspresowym tempie obiegło sieć, powodując wiele szumu, ale też i nieprzychylnych opinii. Szpak jednak niewiele robi sobie z krytyki, która spływa na niego w gigantycznych wręcz ilościach. Przypomnijmy: Michał Szpak skomentował swoje erotyczne wideo

Cichą bohaterką nagrania jest starsza siostra Michała, Marlena Szpak. To właśnie dla niej celebryta nakręcił wideo i półnagi tańczył przed kamerą, głośno przy tym wzdychają i śpiewając "Happy Birthday, Marlena!". Szpak w "Dzień Dobry TVN" zapewniał, że takie zabawne klipy to w jego rodzinie już tradycja i to właśnie z siostrą wysyłają je sobie nawzajem najczęściej z różnych okazji.

Czym zajmuje się na co dzień Marlena? Siostra Michała ukończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a obecnie mieszka we Włoszech, gdzie uczy się śpiewu operowego pod okiem włoskich nauczycieli. W jednym z wywiadów Szpak wspominał, że planuje rockowy duet z Marleną, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, a wideo z rozmowy zniknęło z sieci. Może teraz warto wrócić do tego pomysłu?

Tak wygląda siostra Michała Szpaka - trafiliśmy na jej zdjęcia z występu we włoskim kościele. Podobna?

Zobacz: Wideo z erotycznym tańcem Michała Szpaka

Marlena Szpak siostra Michała Szpaka

Marlena Szpak siostra Michała Szpaka

 

Marlena Szpak siostra Michała Szpaka


Czułości i pieszczoty Szpaka i Biernat na salonach

Więcej na temat Michał Szpak Marlena Szpak
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56