Jacek Góralski - zdjęcia, dziecko
Jacek Góralski - zdjęcia, dziecko
1/4
Jacek Góralski - zdjęcia, dziecko

 

Jacek Góralski zabłysnął podczas meczu towarzyskiego Polska-Litwa! 25-letni piłkarz świetnie współpracował ze swoimi kolegami z boiska, a przede wszystkim z Grzegorzem Krychowiakiem. Niektórzy uważają nawet, że zostanie drugim Michałem Pazdanem, który w 2016 roku podczas EURO zaimponował wszystkim doskonałą obroną. Można powiedzieć, że dla Góralskiego mecz Polska-Litwa był spotkaniem ostatniej szansy tuż przed wylotem do Rosji na Mundial 2018. Tylko doskonałą grą i opanowaniem mógł przekonać Adama Nawałkę do tego, aby dał mu szansę zagrania w pierwszym  składzie. Czy selekcjoner dojrzał w nim potencjał? To okaże się w najbliższych meczach, jakie Polacy rozegrają na mistrzostwach świata w piłce nożnej.

 

Zobacz także: Tu będą mieszkali polscy piłkarze w Soczi! Luksusowo? To mało powiedziane!

 

Kim jest Jacek Góralski?

 

Jacek Góralski zadebiutował w polskiej reprezentacji w piłkę nożną w 2016 roku. 14 listopada pojawił się na murawie podczas meczu towarzyskiego Polska-Słowenia. Jacek Góralski gra na pozycji pomocnika. W jakich jeszcze drużynach, oprócz polskiej reprezentacji, można go jeszcze podziwiać? Jak wygląda jego partnerka? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Marina z dużym BRZUSZKIEM też kibicowała podczas meczu towarzyskiego z inną ciężarną gwiazdą. ZDJĘCIA

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

2/4
East News

Jacek Góralski nie tylko zasila polską reprezentację w piłce nożnej. Sportowiec jest także zawodnikiem Jagiellonii Białystok, do której dołączył w lipcu 2015 roku. Kontrakt, który podpisał z klubem, wygaśnie dopiero 30 czerwca 2019 roku. Oprócz tego Jacek Góralski jest także zawodnikiem bułgarskiej drużyny Łudogorec Razgrad. Choć sportowiec jest bardzo zapracowany, zawsze znajduje czas dla swoich dwóch pięknych kobiet! Kim one są? Dowiesz się z następnego slajdu!

3/4
Instagram

 

Pierwszą wielką miłością Jacka Góralskiego jest jego partnerka, Kasia Cichocka. Piłkarz związał się z nią ponad sześć lat temu. Jednak dopiero w 2018 roku poprosił ją o rękę. Kasia Cichocka 5 maja opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać piękny pierścionek zaręczynowy. Pod fotografią partnerka Jacka Góralskiego przyznała, że zgodziła się wyjść za niego za mąż. Katarzyna Cichocka cały czas mocno trzyma kciuki za swojego ukochanego. Jednak to nie jedyna ślicznotka, która kibicuje piłkarzowi. Kto jeszcze? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz: Polscy piłkarze nie zapominają o chorych dzieciach! Ten filmik sprawi, że pokochasz polską reprezentację jeszcze bardziej!

 

Tak wyglądały zaręczyny Jacka Góralskiego

Instagram

4/4
Instagram

Drugą miłością życia Jacka Góralskiego jest śliczna córeczka. Dziewczynka przyszła na świat w grudniu 2017 roku i od razu skradła serce całej rodziny. Piłkarz uwielbia chwalić się jej zdjęciami na Instagramie. Czy córka Jacka Góralskiego zostanie kiedyś najlepszą przyjaciółką Klary Lewandowskiej? Czas pokaże :)

 

POLECAMY: Z drogi, Anno! To Klara jest prawdziwą modnisią! Wiemy, skąd jest jej uroczy komplecik z meczu

 

Jacek Góralski uwielbia chwalić się swoją córką

Instagram