Party Stories
Newsy

Polscy piłkarze nie zapominają o dzieciach! Ten filmik sprawi, że będziesz kochał polską kadrę jeszcze bardziej!

Zarabiają krocie i są na ustach wszystkich! Polscy piłkarze nie mogą narzekać na brak popularności. Jednak to nie jest dla nich najważniejsze. Lewandowski oraz jego przyjaciele z boiska chcą wykorzystać swoje pięć minut, aby czynić dobro. Polska reprezentacja w piłce nożnej nie zapomina o najsłabszych i najbardziej potrzebujących. Chore dzieciaki mogą liczyć z ich strony nie tylko na uścisk dłoni. Jak pomagają polscy piłkarze? Obejrzyj nasze wideo i dowiedz się więcej! UWAGA: to nagranie wzrusza do łez!

POLECAMY: To idealny prezent dla kobiet z okazji... mistrzostw świata w piłce nożnej!

Polska reprezentacja jest czuła na krzywdę innych

Polscy piłkarze kadra

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klara Lewandowska
Fleszstyle
Z drogi, Anno! Prawdziwą modnisią jest Klara Lewandowska! Wiemy, skąd jest jej uroczy komplecik z meczu!

Robert Lewandowski
EastNews
Newsy
Mecz Polska - Litwa! Wygraliśmy 4:0, zobacz kto strzelił gole!
Oglądacie?

Towarzyski mecz Polska - Litwa za nami. To była świetna okazja przed mundialem do wypróbowania nowych zawodników na PGE Narodowym. Jak podaje Sport.pl, Adam Nawałka chciał przetestować alternatywne ustawienie, co pomoże mu podjąć decyzję o ostatecznym składzie na pierwszy mecz na  mundialu.  Oto skład Polski:   Skład Polski:  Łukasz Fabiański - Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek, Jan Bednarek - Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik   ZOBACZ KONIECZNIE:  Aaaa! Ania Lewandowska zabrała Klarę na mecz Polska-Litwa! Słodkie ZDJĘCIA   Adam Nawałka zrobił wiele zmian w porównaniu do piątkowego starcia z Chile (2:2). Na boisku pojawili się m.in. Łukasz Fabiański, Thiago Cionek, Jacek Góralski czy Dawid Kownacki.   Zobacz też:  Tak imprezują piłkarze przed mundialem! Lewandowska pokazała wszystko ZDJĘCIA   Dalsza część artykułu pod wideo:   Mundial 2018, relacja, skład i wynik. Kto strzelił gola? Wszystkie informacje na temat meczu - jaki jest skład Polski? Kto strzelił gola? Jaki jest wynik? Wszystko to znajdziecie w tym artykule poniżej.   19. minuta:  Gol dla Polski! Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola. Polska prowadzi 1:0 z Litwą.   32. minuta:  Robert Lewandowski i drugi gol! Brawo!   45. minuta: Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi 2:0   71. minuta: Kownacki strzela gola! Jest 3:0 dla Polski.   82. minuta:  4. gol! Strzela Błaszczykowski!   Więcej:  To największe polskie ciacha na Mundialu! Wybierz z nami najprzystojniejszego piłkarza! PLEBISCYT   Kiedy mecze Polski na Mundialu? Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają 19 czerwca z Senegalem, potem zmierzą się z Kolumbią (24 czerwca) oraz Japonią (28 czerwca).  ...

Marina z mamą i teściową
Instagram
Newsy
Marina z dużym BRZUSZKIEM też kibicowała na meczu w towarzystwie innej ciężarnej gwiazdy! ZDJĘCIA

Ania Lewandowska z teściową i Klarą, Dominika Grosicka, Jessica Ziółek i inne znane  żony i partnerki polskich piłkarzy dzielnie kibicowały na meczu Polska-Litwa. Okazuje się, że na Stadionie w Warszawie była też Marina z przyjaciółmi.  Piosenkarka od momentu, kiedy ogłosiła, że jest w ciąży, często chwali się swoim piękny zaokrąglonym brzuszkiem. Jak widać żona Wojtka Szczęsnego czuje się dobrze, a upały czy głośny stadion nie jest jej straszny.   Na InstaStories pokazała zdjęcia ze stadionu z przyjaciółmi, w tym z Dorotą Czają, która również spodziewa się dziecka.    Zobacz:  Proste i szybkie dania na piknik   Zobaczcie jak prezentowali się Marina na meczu i jej brzuszek! :) Kibicowanie się przydało się, bo broniący bramki Wojtek nie dał sobie strzelić żadnego gola, a, Polska wygrała 4-0!   Zobacz:  Tych polskich WAGs jeszcze nie znacie! Zobacz partnerkę Piszczka, Pazdana, Linetty'ego i innych! ZDJĘCIA   Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.   Zobacz także:  Marina pokazała duży ciążowy brzuszek! Widać, że poród coraz bliżej! WIDEO Marina z przyjaciółką.   Marina na meczu Polska-Litwa z Dorotą Czają.   Marina z teściową i mamą na stadionie, kibicują Wojtkowi. Marina kibicuje.