Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 10, 2019
East News

Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję? Wygrała 2. odcinek "Szansy na sukces"!

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 10, 2019
East News

Alicja Szemplińska właśnie wygrała 2. odcinek "Szansy na sukces" i tym samym wędruje do finału - to oznacza, że ma coraz większe szanse na wygraną i pojechanie na Eurowizję 2020, żeby reprezentować Polskę. Alicję z pewnością znacie z  10. edycji The Voice of Poland - Alicja Szemplińska wygrała program, pokonując bez problemu rywali. Podopieczna Tomsona i Barona z Afromental w ścisłym finale pokonała Damiana Kuleja, Tadzika Seiberta, a na końcu Darię Reczek z drużyny Michała Szpaka.

Kim jest Alicja Szemplińska?

Zwyciężczyni "The Voice of Poland 2019", Alicja Szemplińska, ma 19 lat i pochodzi z Ciechanowa. Jak mówiła w programie, do "The Voice of Poland" trafiła gdy tylko osiągnęła wiek wymagany regulaminem. Od początku też wiedziała, że chce trafić do drużyny chłopaków.

Ale Voice nie był jej debiutem. W 2014 roku wygrała show "Hit Hit Hurra!". Tak wyglądała w tamtym czasie:

Alicja Szemplińska wygrała w Hit Hit Hura

Alicja jest nastolatką z głową pełną marzeń, które w wieku 14 lat obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona, Seth Riggs, u którego miała szansę kształcić swój talent - czytamy na stronie The Voice of Poland.

Miłość do muzyki nie przysłania jej obowiązków. Jak informuje strona programu, Alicja jest przykładną uczennicą, która przynosi świadectwa z czerwonym paskiem. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty piosenek. W karierze kibicuje jej siostra, która w finałowym odcinku pojawiła się razem z tatą Alicji.

Nie dociera do mnie to, co się właśnie stało - mówiła Alicja tuż po ogłoszeniu wyników.

Czy też uważacie, że była najlepsza?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

little summer memory for this cloudy day missing the sunlight on my skin

Post udostępniony przez ALICJA SZEMPLIŃSKA (@aliciaszemplinska)

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48