Zmarła Halina Skoczyńska
East News

Znamy datę pogrzebu Haliny Skoczyńskiej. To będzie kameralna uroczystość

Zmarła Halina Skoczyńska
East News

Halina Skoczyńska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl", zmarła nagle 17 maja. Aktorka miała tętniaka. Wiadomo już kiedy odbędzie się pogrzeb aktorki - 21 maja (sobota) o godzinie 13.30 w Ostrowcu Świętokrzyskim skąd pochodziła.

Bliscy i przyjaciele będą żegnać Halinę Skoczyńską na kameralnej uroczystości. Na pewno pojawią się na niej aktorzy i ekipa Rodzinki.pl oraz przyjaciele z teatru.

 

Halina Skoczyńska 20 maja miała wystąpić na premierze spektaklu "Twoje i moje" w Teatrze Ateneum w Warszawie. Premiera została odwołana. Małgorzata Kożuchowska nie mogła uwierzyć w to, co się stało.

Aktorka pożegnała serialową mamę z Rodzinki.pl na swoim Facebooku.

Halinko! Wierzę, że olśniewasz talentem i urodą tam, gdzie teraz jesteś.
Rodzinka bez Ciebie nigdy już nie będzie taka sama! To był zaszczyt móc z Tobą grać! Dziękuję! - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Halina Skoczyńska miała 62 lata. W poniedziałek (16 maja) wieczorem została odwieziona do szpitala, bo źle się poczuła. Niestety już z niego nie wyszła.

 

Zobacz także: Gwiazdy żegnają Halinę Skoczyńską. Wzruszające wpisy Zdrójkowskiego, Pniewskiego, Fraszyńskiej. "Uśmiechnięta, skromna"

 

Halina Skoczyńska była bardzo utalentowaną aktorką, która kochała teatr, dlatego głównie tam pracowała.

Zmarła Halina Skoczyńska
East News

 

Podobno gdy wygrała casting na mamę Natalii Boskiej z Rodzinki.pl pokonała dużo znanych aktorek. Jednak jej delikatna uroda i młodzieńcze usposobienie ujęły producentów.

Halina Skoczyńska, Małgorzata Kożuchowska
Facebook

Więcej na temat Halina Skoczyńska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52